Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

A mi FF 3 notorycznie się wywala. Czasami podczas ładowania strony a czasami podczas przeskakiwania między zakładkami :(. Czy komuś tak jeszcze się dzieje. Z dodaktów posiadam FlashGot, FlagFox, British English Dictionary , Dowlload Status bar, Foxmarks i IMacros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie dać to zapytanie ale po części jest ono związane z FF wiec daje je tutaj - nie bić jeżeli w złym temacie daje - lepiej dać to tutaj niż tworzyć nowy temat imo ;).

 

Zapytanie:

 

Czy wiecie można jak sie nazywa ten skrypt galerii z którego korzysta strona ff addons ?

tutaj przykład:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/655

 

Poklikajcie na obrazki i zobaczycie o co mi chodzi. Wydaje mi sie ze z podobnego skryptu korzystał PurePC.pl ;] (i korzysta wiele innych portali). Chodzi mi głównie o nazwe tego skryptu i czy jest darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cytat z Pclaba:

Firefox 3.0.1 jest dostępny na stronie internetowej www.mozilla.com. Można go pobrać także wybierając funkcję sprawdzania aktualizacji, w samym programie.

No własnie gdzie to jest w FF3.0 - wiem ze w F2 było w zakladce zaawansowane -> aktualizacja. Ja czegoś takiego w FF3 nie mam... Wiecie gdzie w FF3.0 jest taki przycisk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez TMP nie używałbym FF 3.0 ;] - http://tmp.garyr.net/tab_mix_plus-dev-build.xpi

yyy? No juz cos mnei trafiało bo bez TMP Firefox nie nadaje sie do uzytku, ale nie o tym chciałem...

 

 

 

Co jest z wersjami TMP? Miałem wersję dokładnie o tym samym numerku i.... po aktualizacji firefoxa przestał działac jako niezgodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy idzie jakoś wyłączyć w FF powiadomienie o ściągnięciu pliku wyskakujące w rogu ekranu? Pasek startu mam do góry więc powiadomienie wyskakuje mi w prawym górnym roku co mnie denerwuje ponieważ aby zminimalizować FF muszę poczekać aż powiadomienie się schowa...

Panowie ponawiam pytanie czy wie ktoś jak wyłączyć to powiadomienie i czy w ogóle idzie je wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ;]

 

P.S Czy u was w ff też się pieprzą fav ikonki? Nie raz jak otworze jakąś stronę to zmieniają mi się fav ikony na pasku z zakładkami np. zamiast ikonki purepc pojawia się ikonka onetu itp.

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niewiem co jest grane ale ten najnowszy firefox zżera o wiele więcej pamięci niż poprzednia wersja...Nie mam wirusów itp...Niewiem co jest grane...Właśnie dlatego mam wersję 2.0.016 i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam spory problem z FF 3.0.1

Dotyczy zapamiętywania haseł w betfair.com. W operze nazwa użytkownika oraz hasło są bez problemu zapamiętywane, a w FF za każdym razem musze wpisywać login oraz hasło... troche to irytujące. Zainstalowałem dodatek "Always Remember Password", który działał tylko pod FF 2, ale tutaj pozmienialem w about:config i zainstalował się, ale dalej nie zapamiętuje... Zastanawiam się, czy z tego przypadku nie przesiąść się na Opere, bo w sumie nie mam zamiaru parenaście razy na dzień wpisywać loginu i hasła...

Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niewiem co jest grane ale ten najnowszy firefox zżera o wiele więcej pamięci niż poprzednia wersja...Nie mam wirusów itp...Niewiem co jest grane...Właśnie dlatego mam wersję 2.0.016 i jest git.

 

Jak by tego bylo malo to po kilkunasto minutowym uzywaniu FF 3.01 na kilku oknach

zabiera mi 3x wiecej zasobow niz IE , malo tego

w Menadzerze Zadan : System.Services skacze od 2 do 5% jest to odczuwalne podczas gry w BF2 ! ! !

nic nei daje wylonczenie wszystkich okien FF !!! !!!

pomaga tylko Restart Systemu .

 

zaraz musze robic Restarta bo znowu zre 4-5%

 

Nic

trzeba czekac na kolejne latki

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo tego

w Menadzerze Zadan : System.Services skacze od 2 do 5% jest to odczuwalne podczas gry w BF2 ! ! !

nic nei daje wylonczenie wszystkich okien FF !!! !!!

A co ma dac jak to nie ma nic wspólnego z firefoksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dziwny problem z FF 3 (i 3.01 ;]). Chodzi o to, że na stronie dodatków do firefoxa mój ff jest widziany jako wersja 2 (czyli firefox 2 a nie 3 :blink:) i przez to nie moge zainstalować dodatków tylko dla ff 3. Co dziwniejsze jak zainstalowałem 1 razy ff 3 to powitała mnie strona ff z napisem ze korzystam ze starej wersji ff (dwójki) i mam zainstalować najnowszego firefoxa 3.0. Ta sama stronka mi wyskoczyła poczas akualizacji z ff 3.0.0 do ff 3.0.1 :blink:

 

Skrin poniżej dla tych co nie załapią o co mi chodzi ;):

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie SGJ ;)

 

Ten moj problem z dziwnym zabieranie zasobow na 99% spowodowany jest zainstalowaniem FF3.01

do puki nie uruchomie FF wszystko jest OK , moge uzywac do woli IE i problemu z zabieraniem 4-5%

zasobow nie ma !!! uruchomie FF w szczegolnosci w 2-3 oknach i odrazu zaczyna sie szamanie zasobow

wylanczam FF a zasoby ni kuta nie chca sie zwolnic i System.services mam nonstop 4-5%

Restart windy i wszystko smiga OK do czasu kolejnego uruchomienia FF

 

UPDATE

 

Sorka SGJ ze wprowadzam w blad

to nie servis oczywiscie tylko w Manager'ze Zadan proces System

jak dam ppm to ma do wyboru

End Proces/Tree

Set Priority

Set Affinity

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój problem wygląda tak.

Zainstalowałem w najprostszy sposób Firefoxa wersję 2.xx oraz najnowszą 3.0.1 i niestety nie otwiera mi się żadna strona. Korzystam z połączenia przez Router wi-fi z TP.

Posiadam Kaspersky Internet Security który oczywiście wyłączyłem, zaporę systemową również wyłączyłem na czas sprawdzania co jest nie tak. Nie mam wpisanych żadnych ustawień proxy w FF gdyż nie mam proxy i w pozostałych przeglądarkach również nie korzystam z takich ustawień.

Nie mam żadnej koncepcji co tu zrobić aby rozwiązać mój problem. Jeśli ktoś zna rozwiązanie to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm, nie korzystasz może z Megaupload Toolbar? Z tego co gdzieś wyczytałem, to odpowiada on za błędną identyfikację FF.

Gdzie tam ;). Nie łapie tego kompletnie czemu ta strona widzi mi ze mam ff2. Da sie jakoś to w configu przestawić aby mi trójke widziała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoc>O programie.

 

Wklej to, co tam wyswietla o wersji.

Wyświetla wersje 3.0.1

 

 

Ale dodatkowo wyświetla coś takiego:

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/2.0.0.6;MEGAUPLOAD 1.0

:blink:

 

Chyba mieliscie racje z tym megauploadem problem w tym ze nigdy czegoś takiego (na 100%) nie instalowałem. Da sie jakoś to naprawić aby mi widziało tego ff jako ff3 ? :)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx ;). A zawartość cache'a w jakim folderze sie miesci ? Pytam bo mimo ze mam 300 MB na cache to i nic na youtube mi nie pozostaje zbuforowane, czesto mam ze forum ppc pobiera obrazki od nowa itd (nawet jak wyczyszczę cache'a i powchodzę na strony od nowa). wszystkie foldery mozilla zajmuja razem 45 mb wiec nie wiem o co biega :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał podwójny pasek zakładek to:

1. Zainstalować wtyczkę Stylish -> https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/2108

2. Uruchomić ponownie Firefoxa.

2.5. Jeśli okienko wyskoczy od razu kliknąć "opcje" przy dodatku Stylish.

3. Jeśli nie wyskoczy okienko, kliknąć Narzędzia -> Dodatki -> zaznaczyć "Stylish" i na nim "Opcje".

4. Kliknąć "Stwórz".

5. Opis - "Zawijany pasek"

6. W polu niżej wkleić poniższy kod:

 

Dla Windowsa XP:

 

#bookmarksBarContent

{display:block !important;}

.places-toolbar-items

{display:block !important;

height: 48px !important;

overflow-y:auto !important;}

#bookmarksBarContent toolbarseparator

{display:inline !important;}

#bookmarksBarContent .bookmark-item

{visibility: visible !important;}

.chevron {height: 0px !important;}

Dla Windowsa Vista:

 

#bookmarksBarContent

{display:block !important;}

.places-toolbar-items

{display:block !important;

height: 53px !important;

overflow-y:auto !important;}

#bookmarksBarContent toolbarseparator

{display:inline !important;}

#bookmarksBarContent .bookmark-item

{visibility: visible !important;}

.chevron {height: 0px !important;}

7. Po kliknięciu zapisz, pasek zakładek momentalnie zrobi się podwójny!! :D Edytowane przez Zibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...