Skocz do zawartości
esh0

Problem z polska literka "c". Pomocy!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam baaaardzo nietypowy problem, otoz dzisiaj chac napisac tekst w wordzie okazalo sie ze nie moge napisac literki "c z kreseczka". Potem okazalo sie ze to nie tylko word, ale kazdy inny program do edycji tekstu, a teraz sprawdzilem, ze nigdzie nie moge napisac literki "c z kreseczka". Wszystkie inne kombinacje z ALT'em dzialaja, tylko atl+c w ogole nie powoduje zadnej reakcji.

 

Czy ma ktos jakis pomysl co to moze byc?? Byblym wdzieczny za jakies rady, bo ciezko sie pisze teksty nie majac jednej literki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Złodziej - dzieki :) Pomoglo.

 

A swoja droga - od kiedy program wykozystuje PRAWY alt + cos jako swoj skrot, o ile wiem to kombinacje z prawym alt'em sa zarezerwowane dla systemu bardziej... czy moze sie myle ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Złodziej - dzieki :) Pomoglo.

 

A swoja droga - od kiedy program wykozystuje PRAWY alt + cos jako swoj skrot, o ile wiem to kombinacje z prawym alt'em sa zarezerwowane dla systemu bardziej... czy moze sie myle ? :?

A może tak zmienić skrót klawiszowy w "Catalyst Control Center" z literki "C" na inną :?: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Złodziej - dzieki :) Pomoglo.

 

A swoja droga - od kiedy program wykozystuje PRAWY alt + cos jako swoj skrot, o ile wiem to kombinacje z prawym alt'em sa zarezerwowane dla systemu bardziej... czy moze sie myle ? :?

A może tak zmienić skrót klawiszowy w "Catalyst Control Center" z literki "C" na inną :?: 8)

Tego nie zaproponowałem, bo nie wiem czy zadziała :P CCC widziałem tylko raz na oczy - pierwszą wersję - w niej się zmienić nie dało, a dokładniej po restarcie Windows'a program wracał do alt+c :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge znalesc informacje jakie sa zdefinjowane skroty w systemie i jakie aplikacje z nich kozystaja

Same skroty klawiaturowe dla systemu sa opisane w pomocy.

Nie ma jednak zadnego narzedzia w Windows, ktore byloby w stanie wykryc skroty klawiaturowe do programow. Kazdy program ma wlasne wewnetrzne skroty, ktore powinny byc opisane w pliku pomocy do tego programu.

 

Wylacz wszystko z autostartu i sprawdz, czy dziala ta literka. Jesli dziala, to teraz wlaczaj po jedny programie (sprawdz sciezki w autostarcie i wywoluj przez Uruchom).

 

Jesli jednak po wylaczeniu wszystkiego z autostartu, nadal nie bedziesz mial tej literki, to bedzie problem.. wtedy moze cos z ukladem klawiatury albo jakas usluga jest winna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis panel konfiguracyjny ma..

Jesli nawet nie, to gdzies musi ustawienia trzymac (rejestr, plik ini lub cfg) - gorzej jak bedzie kodowany.

Na a jak nie da sie zmienic, to moze na sile - jesli skrot odwoluje sie do jakiegos przycisku lub elementu w menu wewnatrz programu, to mozna programem Resource Hacker zmienic ten skrot - tak sie przeciez dawniej dodawalo Ctrl+S do notatnika w Win98...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki też mam problem z ć i robiłem wszystko to co wy. Na końcu wywaliłem Catalysta i teraz dzieja mi się dziwne rzeczy tzn. przy każdorazowym uruchomieniu komputera system raz nie widzi oryginalnego sterownika od monitora raz widzi - co objawia się rozstrojeniem częstotliwości odświeżania. Moge liczyć tylko na losowe zachcianki tego debilnego oprogramowania. Nie wiem co robić. Pomóżcie!!!! :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...