Skocz do zawartości
Ziele

Poszukuje rachunku z Geanta. WAŻNE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Poszukuje osoby która w dniach 18-31.10.2004 zakupiła w Geancie proszek Bryza lub Dosia o wadze powyżej 3kg i POSIADA na to oryginalny rachunek. Chodzi o to że wygrałem nagrodę w konkursie i do odbioru jest potrzebny rachunek który ja niestety zgubiłem :( Specjalnie go odłozyłem ale jakimś cudem się zawieruszył... przekopałem całe mieszkanie i nic. Takiego pecha jeszcze nie miałem :( Mam nadzieję że może ktoś z Was lub znajomych taki posiada. Oczywiście wynagrodzę taką osobę! Czekam tutaj na odpowiedź lub na gg 933353.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochod, jakis fiat czy cos takiego? Zgadlem? ;]

Wczoraj chyba w tv na reklame sie natknelem...

Ale musze przyznac, ze los zadrwil z ciebie nie milosiernie, wygrac samochod ale nie umiec tego dowiesc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadłeś.... Wygrać wygrałem i tego nie muszę udowadniać. Dowieść teraz musze ze kupiłem ten proszek. I to jest najwiekszy pech w moim życiu :( Jeśli sie nie uda znaleść to trudno. Mądry Polak po szkodzie... chyba kupie sejf na rachunki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to ja sie podczepie pod ten temat :D

 

Poszukuje oryginalnego rachunku z MediaMarkt na "Czas Apokalipsy - Powrót". Data jego wystawienia jest nieważna. Wiec jak ktos z Wawy kupował ostatnio "Czas Apokalipsy" na DVD to niech da znać :D

 

Co do tematu...

8O 8O 8O 8O 8O o shit 8O Nie chciałbym byc na Twoim miejscu stary... Wygrac samochód i nie móc go odebrac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie head shota załadował jakbym wygrał jakiś sport`s car i nie mógł go odebrać :| (Ofc samochód zaraz na sprzedaż i ostra modernizacja PC :twisted: ).

Podobnie sie czuję... nie mogę tego przeboleć. A co do odbioru to jest 15 grudnia ale papierek musze wysłać na dniach... wiec czasu mało. Jeśli sie nie uda to wygrana przepada i trzeba próbowac szczęścia w następnym konkursie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak przypadkiem, że oni wylosowali nagrodę poprzez wybranie konkretnego numeru rachunku, który ty właśnie zgubiłeś? Wtedy wyłącznie z dokładnie takim rachunkiem (z tym samym numerem - teraz już niewykonalne) można się zgłosić po nagrodę.

Jeżeli nie, to wynikałoby, że każda z przypuśćmy 200 osób, która kupiła ten proszek może się zgłosić po nagrodę, mimo, że ma inny numer na rachunku niż ten wylosowany... Chyba, że inaczej losowali te nagrody, dziwne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak przypadkiem, że oni wylosowali nagrodę poprzez wybranie konkretnego numeru rachunku, który ty właśnie zgubiłeś? Wtedy wyłącznie z dokładnie takim rachunkiem (z tym samym numerem - teraz już niewykonalne) można się zgłosić po nagrodę.

Jeżeli nie, to wynikałoby, że każda z przypuśćmy 200 osób, która kupiła ten proszek może się zgłosić po nagrodę, mimo, że ma inny numer na rachunku niż ten wylosowany... Chyba, że inaczej losowali te nagrody, dziwne :)

Wysyłało się kupon z hasłem reklamowym + swoje dane osobowe i na podswawie tego kuponu wybierali najlepsze hasło. I teraz osoba wybrana przez jury jest powiadamiana telefonicznie (dzwonili do mnie wczoraj) o wygranej i że ma przesłać dla potwierdzenia zakupu ten rachunek. W warunkach nie podali z którego to ma być Geanta więc teraz szukam kogoś kto ma taki rachunek... oczywiście osoba ta też na tym zyska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...