Skocz do zawartości
wilk100

własciciele starszych aut drzyjcie

Rekomendowane odpowiedzi

tyr:zasuwasz wsyzstkie szyby, uszczelniasz wlew paliwa, wywalasz fotel pasazera i wszystko co sie da i musisz miec dobrze wywazone kola, zeby nie targalo kierownica ;) a wtedy przy dobrym wietrze i dlugiej gorce mozesz zamknac licznik :D . tyle ze jaka jest wtedy predkosc, nie wiem. Nie wierze licznikom z malcow jak predkosc > 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyr:zasuwasz wsyzstkie szyby, uszczelniasz wlew paliwa, wywalasz fotel pasazera i wszystko co sie da i musisz miec dobrze wywazone kola, zeby nie targalo kierownica ;) a wtedy przy dobrym wietrze i dlugiej gorce mozesz zamknac licznik :D . tyle ze jaka jest wtedy predkosc, nie wiem. Nie wierze licznikom z malcow jak predkosc > 90.

Przy tej predkosci maluch dostaje juz falowania bocznego i robi sie nie ciekawie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomyt w elegancie zamknal licznik (140) jaka byla realna predkosc nie wiem ale maluszek ten jak na 126p mial niezlego kopa (mielil na asfalcie kapciami do przodu !) ale kiedys na trasie sam wyprzedzalem malca lecacego ponad 120 ;) i bylem w lekkim szoku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra skonczmy temat o maluchach.

ja wiem swoje maluchomianiacy swoje :)

 

p.s. maluch jadacy 140km/h chyba z gubałówki jak halny wiał :lol

palenie gumy w tym aucie tez mija sie z celem bo przeguby pourywasz szybciej niz ci sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu sie sprawdza powiedzenie ze "biednemu zawsze wiatr w oczy" :(

 

A tak p za tym to nienawidze maluchow !!! i kierowcow w nich

 

boje sie jechac za maluchem bo niewiadomo co zrobi czy zachamuje ?( niewdczne swiatla STOP ) czy skreci (niew. swiat. kierunku ) czy wogole jaks dziwny manewr :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra skonczmy temat o maluchach.

ja wiem swoje maluchomianiacy swoje :)

 

p.s. maluch jadacy 140km/h chyba z gubałówki jak halny wiał :lol

palenie gumy w tym aucie tez mija sie z celem bo przeguby pourywasz szybciej niz ci sie wydaje

no to zebys sie kiedys nie zdziwil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Nyny.

Tez nie jestem fanem 126p, tez nie lubie hamowac jak je widze, ale

jest kilka malcow, ktorych mozna sie wystraszyc.

Moze kiedys trafi Ci sie jakis fiacik, ktory do 200 ma tyle ile ja do 100.

Daj Ci Boze, abys wtedy sie nie zdziwil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Nyny.

Tez nie jestem fanem 126p, tez nie lubie hamowac jak je widze, ale

jest kilka malcow, ktorych mozna sie wystraszyc.

Moze kiedys trafi Ci sie jakis fiacik, ktory do 200 ma tyle ile ja do 100.

Daj Ci Boze, abys wtedy sie nie zdziwil.

Wtedy to by bylo zagrozenie na drode !! "szybkie nieoswietlone pudelko" heheh

 

ale raczej to niemozliwe bo wczeniej by mu bude rozerwalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiat 126p :arrow:

- 1 osobowy

- 2 drzwiowy

- 6 X przepłacony

 

fakt faktem, że jazda za malczerem nie należy do najbezpieczniejszych ... ostnio mknąłem przez las za potwornie rozpędzonym maluchem ... powiecie w sumie nic dziwnego ... ale najlepsze jest to, że tylne lampy mijania pulsowały mu prawdopodobnie w rytm basssu :? ... zebrałem się na odwage -> wyprzedzam i standardowy schemat na tylnej szybie wielke stylowe logo jednej z firm produkujących dresy ... ludzie maluchy powinny zniknąć z polskich dróg !! ... albo powinny przechodzić rygorystyczne przegląy !! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie jechac za maluchem bo niewiadomo co zrobi czy zachamuje ?( niewdczne swiatla STOP ) czy skreci (niew. swiat. kierunku ) czy wogole jaks dziwny manewr

Cos o tym wiem, mialem ta przyjamnosc zaparkowania na tyle malucha w takiej wlasnie sytuacji (gdy z bratem jechalem) - brat do wyprzedzania, a tu maluch hop a srodek drogi i zwalnia, bo babka chciala skrecic - hamowala chyba silnikiem, bo swiatla stopu to widzialem dopiero jakies 10m od niej, to samo z kierunkiem - oczywiscie bylo za pozno. Gorzej oczywiscie ja na tym wyszlem, bo blachy w maluchu twarde (jedyny chyba plus) a u mnie juz srednio - poszla chlodnica i lampa, ze o skasowanym zderzaku nie wspomne.

 

No i mialem sie tez okazje przewiezc sie takim 'cudem' - pedze sobie jakies 60, luzy w kierownicy takie, ze juz cala droge zajmuje no i mostek widze, czekam na odpowiedni moment i lekkie chamowanie (jak w normalnym wozie) a tu nic - praktycznie brak wytracania predkosci. No to noga w spod, przejechalem kolo mostka i zatrzymalem sie jakies 10 metrow za nim - moglem na chama skrecic, ale balem sie, ze sie to zle skonczy - to cos jest nieprzewidywalne.

 

Nigdy w zyciu bym nie kupil - 100 razy wole 20-to letnie BMW, czy nawet 125p - tam przynajmniej czlowiek bezpieczniej sie czuje i wygodniej jest. A ceny sa zblizone przy zakupie, utrzymania tez, bo gazu do malucha raczej nie wpakujesz a 7 litrow to i tak pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to BOMBA!!

Od stycznia będę lał do baku:

1) Paliwo

2) Dodatek ołowiujący (zdresztą już teraz do kupienia na wielu stacjach benzynowych)

3) Mixol

 

Kurde, musze sobie kupić taki duży shaker :(No to BOMBA!!

Od stycznia będę lał do baku:

1) Paliwo

2) Dodatek ołowiujący (zdresztą już teraz do kupienia na wielu stacjach benzynowych)

3) Mixol

 

Kurde, musze sobie kupić taki duży shaker :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta maluch do 200 km/h :P

chyba nie w tym świecie.

126p jakby potrafil to przy 160kmh by sie rozsypal jak klocki lego na polskich drogach

haahahahahha jaki LOOOOLLL!!!!!! kurde jak nie lubie ludzi którzy ciach!lą głupoty :evil: :evil: kumpel mojego brata ma kaszla 1.1 MPI (głowica od 1.2 16v fiata, wałek sportowy kałuży,(podobna charakterystyka jak 555 do 126p)planowanko głowicy + obrobione kanały dolotowe i wydechowe) i jakos przy 160km/h sie nie rozsypał 8O :lol: a gdy jeszcze mial seryjny silnik 1.1 SPI to w klasie do 1100ccm na rajdzie BRODNICY był pierwszy i III - ci w generalce..nawet auta 4x4 z porobionymi na maxa furami i wielka kasa wpakowana w nie, nie dały rady :P a tak pozatym, wejdz sobie na www.126fan.pl i zjedz na doł do działu "SWAP CENTER"i kliknij "1108ccm Zoltara...(jeszcze przed wzmocnieniem i tak mocnego silnika :P) i teraz uwiez ze kaszel z odpowiednim silnikiem potrafi wyruchać fury 10x droższe....

 

 

zreszta co ja bede sie produkował, i tak niektórzy wiedza swoje :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta maluch do 200 km/h :P

chyba nie w tym świecie.

126p jakby potrafil to przy 160kmh by sie rozsypal jak klocki lego na polskich drogach

haahahahahha jaki LOOOOLLL!!!!!! kurde jak nie lubie ludzi którzy <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ą głupoty :evil: :evil: kumpel mojego brata ma kaszla 1.1 MPI (głowica od 1.2 16v fiata, wałek sportowy kałuży,(podobna charakterystyka jak 555 do 126p)planowanko głowicy + obrobione kanały dolotowe i wydechowe) i jakos przy 160km/h sie nie rozsypał 8O :lol: a gdy jeszcze mial seryjny silnik 1.1 SPI to w klasie do 1100ccm na rajdzie BRODNICY był pierwszy i III - ci w generalce..nawet auta 4x4 z porobionymi na maxa furami i wielka kasa wpakowana w nie, nie dały rady :P a tak pozatym, wejdz sobie na www.126fan.pl i zjedz na doł do działu "SWAP CENTER"i kliknij "1108ccm Zoltara...(jeszcze przed wzmocnieniem i tak mocnego silnika :P) i teraz uwiez ze kaszel z odpowiednim silnikiem potrafi wyruchać fury 10x droższe....

 

 

zreszta co ja bede sie produkował, i tak niektórzy wiedza swoje :x

ja tu mowie o seryjnym maluchu a nie jakims wiejskim tjuningu.poprostu jak widze ziomkow w czyms takim to mi sie rzygac chce.

dla mnie maluch nawet ze zlotymi felgami o.rydzyka to zlom. niestety panowie czasy tego auta sie skonczyly i teraz bardziej to auto wzbuda smiech niz zachwyt.

sory ze tak jade po kaszlu ale mialem same zle przygody z tym czyms.

moza tym jezdzic po łące a nie po ulicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze kompletny brak szacunku do klasyki...

Czasy wieeelu wozow minely, ale prawda jest taka ze wiele z nich wyglada i jezdzi lepiej, a czasami nawet jest warta wiecej, niz nowiutki plastik za 70 kawalkow

 

Owszem, wiekszosc z tych samochodow to zaniedbane zlomy, ktore sluza do dostania sie z punktu A do punktu B wyczekujac na swoj koniec..

Wine za ten stan rzeczy ponosza ich wlasciciele, ktorzy nie potrafia docenic tego, co maja... bo zawsze chca wiecej, lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta maluch do 200 km/h :P

chyba nie w tym świecie.

126p jakby potrafil to przy 160kmh by sie rozsypal jak klocki lego na polskich drogach

haahahahahha jaki LOOOOLLL!!!!!! kurde jak nie lubie ludzi którzy <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ą głupoty :evil: :evil: kumpel mojego brata ma kaszla 1.1 MPI (głowica od 1.2 16v fiata, wałek sportowy kałuży,(podobna charakterystyka jak 555 do 126p)planowanko głowicy + obrobione kanały dolotowe i wydechowe) i jakos przy 160km/h sie nie rozsypał 8O :lol: a gdy jeszcze mial seryjny silnik 1.1 SPI to w klasie do 1100ccm na rajdzie BRODNICY był pierwszy i III - ci w generalce..nawet auta 4x4 z porobionymi na maxa furami i wielka kasa wpakowana w nie, nie dały rady :P a tak pozatym, wejdz sobie na www.126fan.pl i zjedz na doł do działu "SWAP CENTER"i kliknij "1108ccm Zoltara...(jeszcze przed wzmocnieniem i tak mocnego silnika :P) i teraz uwiez ze kaszel z odpowiednim silnikiem potrafi wyruchać fury 10x droższe....

 

 

zreszta co ja bede sie produkował, i tak niektórzy wiedza swoje :x

ja tu mowie o seryjnym maluchu a nie jakims wiejskim tjuningu.poprostu jak widze ziomkow w czyms takim to mi sie rzygac chce.

dla mnie maluch nawet ze zlotymi felgami o.rydzyka to zlom. niestety panowie czasy tego auta sie skonczyly i teraz bardziej to auto wzbuda smiech niz zachwyt.

sory ze tak jade po kaszlu ale mialem same zle przygody z tym czyms.

moza tym jezdzic po łące a nie po ulicy

nie no nie ma sensu gadać bo i tak kazdy wie swoje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze kompletny brak szacunku do klasyki...

Czasy wieeelu wozow minely, ale prawda jest taka ze wiele z nich wyglada i jezdzi lepiej, a czasami nawet jest warta wiecej, niz nowiutki plastik za 70 kawalkow

 

Owszem, wiekszosc z tych samochodow to zaniedbane zlomy, ktore sluza do dostania sie z punktu A do punktu B wyczekujac na swoj koniec..

Wine za ten stan rzeczy ponosza ich wlasciciele, ktorzy nie potrafia docenic tego, co maja... bo zawsze chca wiecej, lepiej..

owszem klasyki ale i tez nie bo niedowno zakonczona produkcje tych pudelek ( a np w elegant z 98 roku to syf ktory caly czas tak samo wyglada ) juz wolabym jezdzic starym np vw golfem 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( a np w elegant z 98 roku to syf ktory caly czas tak samo wyglada ) juz wolabym jezdzic starym np vw golfem 1

Tu to sie zgodze w 100% - ogolnie nienawidze malych samochodow - nadaja sie do miasta, gdzie predkosc 60km na godzine to juz baaardzo szybko, poza miastem, to strach to prowadzic - a ja mieszkam poza miastem..

Jednak sa ludzie, dla ktorych to najpiekniejsze auto na swiecie - rozumiec nie trzeba, ale tolerowac nalezy - im np nie podobalby sie pewnie Chevrolet Eldorado '57 lub Mustang '69.. No i moj ulubiony polski woz - F125p, ktory wg mnie jest 1 z ladniejszych - przez podobienstow do BMW i Jaguara (swiatla) i wogole jest ladny i kiedys takiego sobie kupie z 2.0 DOHC i bedzie zabawa :D

 

Jak to sie mowi - o gustach nie dyskutuje

Mozna ewentualnie swoja opinie przedstawic... bo dalej to juz wojna na slowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta maluch do 200 km/h :P

chyba nie w tym świecie.

126p jakby potrafil to przy 160kmh by sie rozsypal jak klocki lego na polskich drogach

haahahahahha jaki LOOOOLLL!!!!!! kurde jak nie lubie ludzi którzy <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ą głupoty :evil: :evil: kumpel mojego brata ma kaszla 1.1 MPI (głowica od 1.2 16v fiata, wałek sportowy kałuży,(podobna charakterystyka jak 555 do 126p)planowanko głowicy + obrobione kanały dolotowe i wydechowe) i jakos przy 160km/h sie nie rozsypał 8O :lol: a gdy jeszcze mial seryjny silnik 1.1 SPI to w klasie do 1100ccm na rajdzie BRODNICY był pierwszy i III - ci w generalce..nawet auta 4x4 z porobionymi na maxa furami i wielka kasa wpakowana w nie, nie dały rady :P a tak pozatym, wejdz sobie na www.126fan.pl i zjedz na doł do działu "SWAP CENTER"i kliknij "1108ccm Zoltara...(jeszcze przed wzmocnieniem i tak mocnego silnika :P) i teraz uwiez ze kaszel z odpowiednim silnikiem potrafi wyruchać fury 10x droższe....

 

 

zreszta co ja bede sie produkował, i tak niektórzy wiedza swoje :x

ja tu mowie o seryjnym maluchu a nie jakims wiejskim tjuningu.poprostu jak widze ziomkow w czyms takim to mi sie rzygac chce.

dla mnie maluch nawet ze zlotymi felgami o.rydzyka to zlom. niestety panowie czasy tego auta sie skonczyly i teraz bardziej to auto wzbuda smiech niz zachwyt.

sory ze tak jade po kaszlu ale mialem same zle przygody z tym czyms.

moza tym jezdzic po łące a nie po ulicy

Chyba mylisz pojęcia co to jest wiejski tuning, mi naprzykład się chce rzygać jak widzę kolesia w Golfie Mk1 diesel który klei świra jakby nie wiem czym jechał na dodatek ma progi z nieoheblowanych desek i skrzydło a'la WRC. A to ze śp. Janusz Kulig zaczynał karierę rajdową od malucha to znaczy że był wieśniakiem? Jak zdobędziesz trochę wiedzy na temat motoryzacji to pogadamy bo widze że na tweak to większość ma właśnie aspiracje do bycia przedstawicielami WT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh nyny i po co ci ten upor wiem ze nie masz zadnych autorytetow bo dla ciebie jedynym autorytetem jestes sam ty :) Ale nie mozna byc tak nietolerancyjnym - pomysl ze to nie wina malucha ze jest nie sprawny tylko wina ludzi ktorzy nimi jezdza wina ludzi ktorzy wystawiaja im przeglady itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...