Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mamy pierwszego kandydata, do zaciągnięcia z;

http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx

 

Jeśli ktoś już postawił go na swojej maszynie to zapraszam do wzięcia udziału w temacie, spostrzeżenia, jakieś rady? śmiało.

Ja zaraz zaczynam go zaciągać i jutro powinien zagościć na moim hdd, wtedy napiszę coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm moze to smieszne pytanie ale jak go sciagnac namiar na plik przyjdzie meilem razem z kluczem czy jak ??????? bo jakos nie ma nigdzie opcji sciagniecia no chyab ze ja slepy jestem :blink:

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok problem rozwiazany meil przyszedl na konto mojej dziewczyny ale co najsmieszniejsze znalazlem go w spamie :) hyh :P juz sie sciaga moze jeszce dzis postawie system :)

 

 

i jeszce jedno pytanko czy programiki typu 3dmark beda smigac na tym systemie ???

 

pozdr :)

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dostalem maila, sciagnalem w niecale dwie godziny i tez bez klopotu plyta sie bootuje. Na razie nie mam czasu ani partycji zeby dokonczyc zabawe ale nie omieszkam sie pozniej podzielic spostrzezeniami.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i system postawiony i problem dotyczy sterownikow do grafy ma ktos jakies namiary na jakies stery bo te ze stronki ati sa lipne wywalaja sie a na dodatek widnieje napis ze to 4.3 :blink: hmmmmmm radlinker tez nie dziala no i w moim przypadku softmod by sie przydal niestety rivatuner tez nie jest w stanie zmodowac karty ehhhhhh a mialo byc tak pieknie :P hyh ogolnie z systemem nie ma zadnych problemow jutro potestuje bo nie mam juz dzis sily :?

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego windowsa, pracujena nim od wczoraj i co się chłopaki dzieje to masakra.

System ma takiego kopa, że aż szczena opada, a najważniejsze, że narazie nie miałem żadnych problemów ze stabilnością B)

Internet Explorer (64-bit) zapierdziela tak, że aż sie kurzy, narazie jedynym problemem z jakim się spotkałem to stery do grafy - po załadowaniu windy nie ładują sie do końca tzn. muszę zmienić rozdziałke, aby zaskoczyły, żeby nie cieło.

Ogólnie zapowiada sie kawał zarąbistego systemu, SuperPi 16M policzyło mi 15 sekund szybciej niż w wersji 32bit.

Narazie jestem zadowolony, szkoda, że Ati tak zaniedbuje stery, bo z płytą główną i kartą muzyczną nie mam żadnych problemów B)

Każdemu 64 bitowcowi polecam ten system B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok problem ze sterami rozwiazany jezeli ktos ma 9800se i potrzebuje softmoda to tu sa stery dzialaja swietnie 9800se@9800 winxp 64bit jezeli chodzi o programik do krecenia to njak narazie dziala tylko atitool AtiTool winxp 64bit :? a sysytemik smiga ze az milo :D

 

pozdr :)

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia.

System postawiłem bez większych problemów.

Stery nForce też poszły gładko. Stery do ATI SoftMode troszkę kłopotliwie (musialem istalować ręcznie), ale poszło.

Tutaj mały kłopot - brak w zakładce "ekrany" obsługi wyjścia TV.

 

Ale kłopot dla mnie duży, żaden antiwirus nie chce się instalować.

Próbowałem Norton Antiwirus 2005, Panda Paltinum i nic z tego.

W związku z tym musiałem przestać testować bo umnie w sieci dzieją się baaaaaaaaaaaaaardzo różne rzeczy.

 

Wrócę do testów jak znajdę jakiegoś w miarę odpowiedniego antywira.

 

System tak na oko chodzi żwawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL będzie jak będzie wersja ostateczna

 

podoba mi się wszystko w tym winie tylko mam jeden mały problem - nie mogę zainstalować, żadnego programu do emulacji cd/dvd - alcohol / daemon tools / virtualcd

wywala błąd przy instalce, wie ktoś może o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie, bo zdarza się, że przy instalacji poprzedni system nie jest dopisywany do menu startowego i nie mam pojęcia jak zachowuje się XP 64 przy takiej instalacji.

 

 

Ale najwiekszy problem jaki moze wystapić to brak mozliwosci uruchomienia drugiego systemu co da się łatwo naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam WinXP x64 jako drugiego systemu po Home Edition ( z licencją )

od początku stycznia ,dzis ściagłem nowszą wersję RC2

Mogę powiedzieć że zgodnie z tym co czytałem na stronie MS

większosć nowych 32bitowych programów powinna też działać na wersji x64

> jest nawet na to katalog: Program Files (x86)

problem w tym że chyba Microsoft cos poblokował w owej wersji

Bynajmniej u mnie były problemy z zainstalowanie i uruchomieniem

takich prrogsów jak :

ZoneAlarm wersja 5.1 ( orginal z licencją dzis zupdejtowany do 5.5 )

Winroute 4.25

Sterowniki audio Relatek 850CL x64 - niestety nie działają:/

BestCrypt.v7.3

 

Z tego co zauważyłem to tak jak by część servisów zostało przez MS zablokowane

moze ktoś z was ma jakieś spostrzeżenia ???

 

 

Co do samej windy x64 to naprawdę warto sie nią zainteresować

ZA Darmoche dostajecie legalną windę i to na cały Rok Czasu ! ! !

żeby tylko więcej progsów dało sie zmusićdo poprawnej pracy

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam

 

Dzisiaj zainstalowalem RC2

 

Niestety na stary WDEB.

Nie dziala mi SI3114 w raidzie. Stery znalazlem lecz pozniej stwierdza, ze nie widzi dysku mimo podania i zaakceptowania ich na dyskietce.

ME faktycznie dziala szybciej.. lekko zbiliza sie do Opery

 

Umnie dzwiek na realteku dziala wysmienicie.

 

GG dziala mimo obiekcji i malych bledow - poprawiono zapore ogniowa - starym WimpAmpem to samo

 

Nie dziala DAP :(

 

Dziwnie pracuja napedy CD/DVD - szybciej??

 

Jak sie uporam z raidem na SI to bedzi moj podstawowy system.

 

Ko sie juz aktywowal? MAm na to 14 dni, lecz zrobie to dopiero po uruchomieniu raida.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4676-2VW7F-6BCVH-9QPBF-QBRBM

 

EDITED: kurde ta wersja windowsa naprawde wymiata, jego przedkosc, to nie ten windows, ktory znamy na codzien.

(lukrowanie sie skonczylo :) )

ktos instalowal moze sterowniki do Razer DiamondBack ? bo u mnie te normalne nie ida(przy wykrywaniu myszy)

zaraz skrobne jeszcze do panow z Razera, kiedy planuja wydac sterowniki na x86_64

Edytowane przez sayetan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...