Skocz do zawartości
Gość kev

Matrix: The Path Of Neo

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie gra juz jest dostepna na peceta :):) JAk ktos gral to niech mi mowi ino raz raz jak z grafka grywalnoscia itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Enter the Matrix grałem a nawet przeszłem całego i nie powiem żeby był do kitu...

Grało mi sie w niego super...

Chociaż Hit to też nie był..

Potwierdzam..co prawda musialem gre nafaszerowac Antyaliasingami i innymi tego typu zabawkom zeby fajnie wygladala, ale gra byla przednia

I mowie od razu ze nie jestem jakims megafanem Matrixa

poza tym jak patrze na screeny to grafa nei jest taka zla...smiem powiedziec ze ladna

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra wymiata , opadla mi szczena jak zobaczylem sekwencje walki w tym treningu , a najlepsze jest to ze nie jest do konca linearna , np w misji gdzie np musisz uciec , jak cie zlapia mozesz retry i sprobowac znowu uciec albo zaakcepotwac to ze cie zlapali i pewnie plot sie zmieni , postac sie rozwija o nowe umiejetnosci itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile to jest podobne do gry Max Payne? Jaki sprzet trzeba miec do tej gry? Mam tu na mysli realne wymagania sprzetowe, a nie te z pliku Readme.txt.

Edytowane przez Mms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakies screeny :)

masz pecha , dzisiaj jestem leniwy i niechce mi sie upowac na imageshack :P

 

Na ile to jest podobne do gry Max Payne? Jaki sprzet trzeba miec do tej gry? Mam tu na mysli realne wymagania sprzetowe, a nie te z pliku Readme.txt.

ta gra ma male wymagania , zalezy jaka masz karte ale jesli masz jakas z sredniej polki bedziesz grac ze wszystkim na high , jak z dolnej to na low , zreszta tam czegos takiego nie ma , sa tylko 3 opcje , od 1 do 10

grafika , w zaleznosci jaka karte posiadasz od 1 do chyba 5 jest dla kart z pixel sharderem 1.0 , od 5 do 8 dla 2.0 i od 8-10 dla 3.0 , cos jak to , pogralem w to troche i jest troche bledow z oswietleniem ale moze to stery albo cos , i jak postac np jedzie na windzie to sie jakos dziwne trzesie , ale to nie zawsze , walka wrecz wymiata , strzelanie ujdzie , nie skonczylem jeszcze calego treningu wiec nie bede ocenial gry , ale czasami jest tyle tego shitu na ekranie ze az oczy bola , ta gra to jeden wielki pixel sharder :D pogralem w to troche dluzej i musze powiedziec ze nic specjalnego , oprocz walki wrecz to ta gra niewiele oferuje , strzelaniny sa beznadziejne :/ kamera do d , i sterowanie powoalone , 7/10 jak narazie

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, po prostu jestes kolejna osoba która "grała" patrzac w screeny i nabija sobie posty

 

a ty jestes kolejna osoba ktora sie myli :D 1747411[/snapback]

[OT]

no bardzo możliwe ;P tak jak było w temacie o SA jak ktoś kilka miechów przed premierą miał zapodać filmik z gry ;/ którego nigdy nie zapodał :P

[/OT]

 

a co do samej gry to ETM przeszedłem 4 razy więc to musi mi się podobać ;] tylko jeszcze pytanie - na jakich detalach mi pójdzie ;P :?:

 

jesli etm przeszedles tyle razy , to to napewno ci sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tek9 - slabo to u ciebie wyglada.Gdzie ty masz tam PS ?? Ja nawet nie widialem w wersji 1.0.Jaka masz grafe jesli mozna know ??.Przy okazji - co to za bledy na przed ostatnim screenie ??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,ze nie widze na nich zadnego PS.Nawet bym powiedizal,ze nie widze na nich imitacji czy emulacji PS na jakim kolwiek pukncie na screenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie niczego sobie,szczegolnie po obejrzeniu tego trailera,jednak gdzie Wy widzicie te shadery to ja nie wiem.Jest lekki blurek i to wszystko,ale shaderow - 0,a tak byc nie moze panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra ma kiepska grafe czego sie spodziewales po porcie z konsoli ? wybralem screeny zeby bylo cos widac , podczas walki to blur i inny shit wali w oczy ze az bola , screeny byly robione na karcie z px 2.0 , 9800 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam problemik z gierką... mam zaniki tekstur i przeważnie widze ciemność na ekranie (np. całkowice czarny ekran i sama głowa, lol), używam Radeona 9100 na Catalystach 5.10, ktoś wie co z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam problemik z gierką... mam zaniki tekstur i przeważnie widze ciemność na ekranie (np. całkowice czarny ekran i sama głowa, lol), używam Radeona 9100 na Catalystach 5.10, ktoś wie co z tym fantem zrobić?

tez mam takie akcje , plus powalone oswietlenie czasami , strasznie kijowato to wyglada , czasami jak w miejsce gdzie pada swiatlo jest powalona textura aby za sek sie naprawila itp , najlepsze jest to ze gra wywalila mi sie na puplit , i stracilem save'y :/ a bylem juz daleko , chyba sobie odpuszcze bo nie mam zamiaru grac w to samo drugi raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już dałem rade, ale z tego co widze również na zagranicznych forach to nie jestem sam i nie ważna jaka to karta... a wystarczy Rendering Detail zostawić jak było, czyli na 2

 

ps. ponoć patch ma wyjść na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy mi powiedzcie jak to uruchomic ....

Odpalam gierke i wisi jakby...nic sie nie dzieje :(

Kursor z klepsydra i czekam.....

A masz firewalla ??? Jak tak to go wyłącz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wszystkim kupił wujek w Chameryce .... Parodia - żeby przestrzegać regulaminu najlepiej byłoby otwierać tematy o grach w momencie ich premiery w Polsce .... To trochę tak jak z tym powiedzeniem - w domu powieszonego nie mówi się o sznurku .. :mur:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak...:|

 

a mi się z tych screenów jedna rzecz nie podoba...product placement...nvidia :| grrr...

 

ogólnie to tak trochę średniawo wygląda...ale po obejrzeniu tego trailera gra mi się w sumie podoba...zagram to ocenię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i musze powiedziec ze gra jest fajna walki katana wymiataja ale mam dziwne spadki klatek i podobny problem jak powyzej z zanikami tekstur.Grafa nie jest rewelacyjna za to za gameplay stawiam 10/10 mimo troche dziwnego strzelania z guna.Jak bym nie ustawil tnie mi sie na radku 9800 pro (nie non stop oczywiscie tylko czasami ale moim zdaniem nie powinno przy takiej grafice moze to wina sterow albo karty) co mnie strasznie irytuje.Polecam wszystkim fanom matrixa.Grafa moze na poczatku odrzucac ale powlczajcie sobie antyaliasingi i inne badziewia i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj sprzecik a64 3000 venice @ 2,45 GHz, 1GB Ram, GF 6800 (16,6) 128 MB. Gdy ustawiam rendering na 9-10 mam spadki do 10 FPS !!! przeciez ta gra ma brzydka grafike wiec czemu tak jest ?! na rendering 8 mam stale 30 FPS. kolejna gra ze spier.... silnikiem. Ale gamplay rewelecajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj sprzecik a64 3000 venice @ 2,45 GHz, 1GB Ram, GF 6800 (16,6) 128 MB. Gdy ustawiam rendering na 9-10 mam spadki do 10 FPS !!! przeciez ta gra ma brzydka grafike wiec czemu tak jest ?! na rendering 8 mam stale 30 FPS. kolejna gra ze spier.... silnikiem. Ale gamplay rewelecajny :)

u mnie przy ustawieniu na 10 chodzi zap@#@la jak ta lala :D ale co z tego jak ogólnie gra wygląda koszmarnie, ciągle coś mruga, znika i się pojawia, zaczyna mnie to irytować, no i do tego brak możliwości wyłączenia cut scenek grrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...