Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

ten gigabyte ds3 jest na ddr I ?

bo na stronie producenta jest 4 x DDR.

przy czym ds4 juz 4 x DDRII

a na quadzie 4x DDR 2...

 

bosz pewnie bledy na ich stronie?

i jak tu byc madrym jak producent sam ma byki u siebie na sajcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gigabyte ds3 jest na ddr I ?

bo na stronie producenta jest 4 x DDR.

przy czym ds4 juz 4 x DDRII

a na quadzie 4x DDR 2...

 

bosz pewnie bledy na ich stronie?

i jak tu byc madrym jak producent sam ma byki u siebie na sajcie...

Starczy pomyslec - 965 obsługuje TYLKO DDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem manuale od conRoeXfire-eSATA2 i 775XFire-esata2+, niestety opisy biosów sa troche ubogie, szkoda ze biostar nie ma opisu, tylko foto. na obecna chwile chyba conroexfire-esata2, bo ma CF i w miare da sie na nim coś zrobić. Tylko czkeać na dostepnosc to wyląduje z nim i celeronem cm. Wtedy juz bede mogl spokojnie siedziec i patrzec kiedy przyjdzie conroe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że im wyjdzie wysokie FSB czasem to nie znaczy że ta mobo to nie jest syf... Prędzej czy pozniej wiele osob o tym sie przekona.

 

A skad ta pewnosc ?!

Moze jednak bedzie to dobra plyta ...

Nie miales jej w rekach a juz piszesz ze sie przekonamy ze to syf ...

Troche smieszne zachowanie ... :blink:

Taka prawda, nazwa firmy do czegoś zobowiązuje po tylu latach :P Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że im wyjdzie wysokie FSB czasem to nie znaczy że ta mobo to nie jest syf... Prędzej czy pozniej wiele osob o tym sie przekona.

Taka prawda, nazwa firmy do czegoś zobowiązuje po tylu latach :P

no tak, trzeba przynać, że gigabyte przyzwyczaił :D ale wiesz, moze im sie odmieniło... choc watpie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, dziki, ale rtak sobie czytam i tu nagle mnie zatkało O_o

 

zobaczcie na spod strony 26 (czy tam 28 zaliczajac spis tresci). tap łyta ma mnznik HT? co to jakis zart, to jest intel, a nie amd przeciez O_o nie czaje o co tu chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że są vmody :) Banalnie proste nawet :D

 

http://www.vr-zone.com/?i=3779&s=5

 

Fajnie że banalnie proste ale ja nie kumam :) Gdyby ktoś mógł to przetłumaczyć na PL... a potem to przykleić. Przyda się nie tylko mnie :)

 

tj. rozumiem już :D Ale nie do końca... łącze to co jest pokazane na focie ołówkiem? Tylko z tego co zrozumiałem musze wlutować potencjometr? Jeśli tak to nie takie banalne :-)

Edytowane przez Tuning-komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tj. rozumiem już :D Ale nie do końca... łącze to co jest pokazane na focie ołówkiem? Tylko z tego co zrozumiałem musze wlutować potencjometr? Jeśli tak to nie takie banalne :-)

Tam jest napisane...

 

"Pencil or Solder 20K Ohms VR Across"

 

Wiec... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że we mnie wierzycie :P Będzie spoko :) Tak jak mówiłem, nie ja to będe robił, tylko elektryk bądź zegarmistrz(też powinien dać sobie rade)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2231349[/snapback]

A po co mody ? Przeciez ta plyta nie robi wiecej niz 300 FSB jesli 6300 czy 6400 tyle nie wydoli bez podnoszenia napiecia to znaczy ze jest zalosny i lepiej sobie X2 kupic.

Płyta robi FSB 299.

Gdyby mnie było stać na Conroe to bym wziął jakiegoś Asusa. Ta płyta idzie pod Celine na Cedarze. A przy niej potrzebuje zmiane V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mody ? Przeciez ta plyta nie robi wiecej niz 300 FSB jesli 6300 czy 6400 tyle nie wydoli bez podnoszenia napiecia to znaczy ze jest zalosny i lepiej sobie X2 kupic.

i wlasnie po to przydaja sie mody inne niz vcpu i vddr...........

 

//

 

Dziękuje. Jak tylko wpłynie mi kasa za memki to zamawiam tego asrocka. Ale czy to działa i przedewszytskim jak powiem po 7 sierpnia. W poniedziałek wyjeżdżam i nie zdąrze wszystkiego skompletować.

gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim ulubionym sklepie :) gdzie są Zawsze Najtańsze Akcesoria Kompuetowe :)

 

Pozdro

hmmm

za niby oni ja maja na stanie? cena nawet moze byc, ja sie jeszcze troche wstrzymam.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...