Skocz do zawartości
Aurora001

Amasoftgate ...

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec zacznijmy od poczatku.

 

Otoz pan z amasoft, pozdro panie Adamie oszukal mysle ze sporo osob na tweaku innych forach oraz allegro.

 

Trzeba wreszcie ukrucic ten proceder a jak widac po jego wiadomosciach do prywatnych osob pan Adam zaczyna byc "miętki"

 

Prosze o wpisywanie sie tu wszystkich poszkodowanych z jak najkrotszym opisem sprawy. Niekoniecznie wpisujcie swoje historie bo wszystkie sa takie same ale finalem ich oszustwo czytaj brak faktur, proca, kasy itd.

 

Pisze tu w imieniu cyba wiekszosci poszkodowanych a w szczegolnosci mojego brata, pozdro gelok9.

 

Gelok9 - Brak FAV za Mobo...

Zulusman - j/w

Lancer - j/w

Nexer

solid_snake

PIter

cavarr

Dszywala

 

Dzisiaj ~20 bede gadac z prawnikiem. TBA ;-)

 

Jesli pan Adam jest raz w tygodniu w wawie to zapraszam do kancelarii. Jesli pan Adam jest na tyle "mundry" to niech napisze na prv i podam gdzie mozemy sie spotkac. Zobaczymy czy stac tego pana na taki czyn. elo555

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -Dejf-

To mi sie podoba :D. Mam nadzieje, że wygracie walke z panem Adamem i że odzyskacie kase (lub sprzęt). Powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, solid:

-nie ten proc

-brak gwarancji na na MoBo SLI-D

-brak faktura na MoBo SLI-D

-stracone pieniądze za przesyłkę w dwie strony

-stracone pieniądze na rachunki za tel, ale tego sie zliczyć nie da.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas walcze:

-proc przyszedl po pomylce (najpierwsz przyszla nagrywarka) i ponad tygodniu

-oczywiscie na proca nie ma zadnej faktury ani gwarancji na pismie

-mobo przyszlo po 6 tygodniach, po dziesiatkach rozmow GG i telefonach

-oczywiscie ani faktury ani gwarancji na mobo tez nie ma

 

Jesli chodzi o mobo to najpierw kurier nie dojechal, potem poczta zapodziala, nastepnie magazynier zawalil sprawe. W koncu pan adam sam sie za to zabral (bo magazynier byl winny) i ........ niestety poczta (mial byc kurier) znowu zawiodla. Potem bylo:....jutro wysle, pojutrze wysylam, wczoraj wyslalem itp. itd. i tak przez kolejne 3 tygodnie...

Ten koles jest po prostu zalosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie było zupełnie inaczej kupiłem mobo od dszywala który mi powiedział że fakturę jak chce dostane właśnie od Pana Adama, napisałem do niego na GG że chciał bym fakturę. Porozmawialiśmy chwilę i poprosił mnie o dane następnie 2dni potem miałem ją już w domu listem poleconym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zostałem oszukany przez tego oszusta na TEJ aukcji. Przelew zaraz po wylicytowaniu (20.04.2005) i do tej pory ani pieniędzy ani sprzętu :mur: Szkoda już mi pieniędzy i nerwów na kolejne telefony, gdzie jestem zbywany dokładnie w taki sam sposób jak poprzednicy. Po oznajmieniu temu oszustowi, ze zglaszam sprawe na Policje uslyszalem slowo "dobrze" . O czym to świadczy? Problem w tym, że ja nie jestem dzieckiem, a raczej dosc powazna i powazana osoba. Panie Adamie mówiąc w pana stylu wyslawiania sie powiem tak: "udupimy cie koleś" :angry:

 

Podsumowując: kasa wsiąkła i sprzętu nie ma (DVD-RW LG 4163)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja:

 

Brak kasy

Brak Odtwarzacza

 

 

Niech mi koles odda kase za telefony tez!!

wlasnie chcialem osobiscie odevrac ma ktos adres do centrli tego g**na??

 

COMTEX sp. z o.o.

 

ul. Zaolziańska 11

 

41-800 Zabrze

 

czy to ten adres??

Edytowane przez zdzich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Ludzie: strasznie lubicie afery żaden z was nie ma na tyle odwagi zeby przyjechac do biura, wiec jesli sa tacy klienci ktorzy czuja sie w jakis sposób poszkodowani, i chcą problem rozwiązać a nie tylko gadać i pisać  to:

 

- zapraszam do osobistego kontaktu do biura, w celu wyjaśnienia wszystkiego"

Pan jest chyba niepoważny? Nie trzeba sprzedawać przez internet jak kogoś tak nie lubi GLS albo jak się lubi klientów u siebie przyjmować. Po co pisał Pan na aukcji "faktura VAT i gwarancja jak zawsze" a najlepsze "Nie odpowiada, nie licytuj. Nie marnuj swojego i naszego czasu.". Teraz Pan chce aby do Pana przyjechać? Trzeba było wysłać!

 

napisania do mni, czy na forum co sobie zyczy, żeby rozawiać wszelkie wątpliwości"

Policja i US w drodze, zablokowane konta... teraz roziązujemy wątpliwości, huh?

 

- każdy z was może i ma prwo uznać co sobie zechce nie mniej jednakn również śledze rózne działania na allegro i wiem ze jeslli ktos robi walek to robi i znika.

Nigdy się nie da zniknąć

 

prosze ni zarzucac mi czegoś co nie ma miejsca, a w sprawie konfliktowe jak z panem solid_snake juz wyasnialem nie raz. Nie ufam gosciowi uwazam z chce mi wcisnac uszkodzony lub niesprawny procek i ja mam za niego zaplacic w zwiazku z tym zaproponowalem, skoro udziela sie na forum, zeby znalazl osobe ktora potwierdzi mi ze procek jest sprawny i nie byl uzywany

Jesli tak bedzie otrzyma zwrot kasy a ja bede mial procek. Tyle w tym temacie

Ooo... nagle Pan chce przyjąć procesor? A wtedy to niby czemu nie? I czemu Pan kłamał, że 3 miesiące Pan nie rozmawiał z Solid Snake'iem? No i fajna propozycja... jak zainteresowany ma ją odebrać? Werbalnie? Telepatią? O ile sie interesuje sprawą, to on takowej propozycji nie otrzymał. Pozatym jak Pan to sobie wyobraża. Proc zostanie wysłąny do sprawdzenia, bedzie sprawny a Pan nadal nie bedzie wysyłał pieniedzy i zwodził, i znów sie Panu coś zgubi itp itd? Niech Pan przyjedzie sprawdzić, to Pan zawinił na co są dowody i świadkowie. A jak nie, to sprawa o ile mi wiadomo jest w toku, więc Panu eksperci z komendy sprawdzą czy procesor działa. O ile mi wiadomo Solid Snake nie ma żadnego negatywa z przeciągu 4 lat na allegro, pieniądze miał Pan po 5 sekundach od zakupu na swoim koncie, a to Pan ma zarzuty od dziesiątek poszkodowanych, 3 zablokowane konta na allegro i mataczenie w każdym poście, więc proszę o zaufaniu nie mówić.

 

- nastepnie sprzedajemy nie tylko "płatne z góry" ale i "za pobraniem

uuuu ciekawe od kiedy? Od dzisiaj? Sprzedajemy? Czyli kupiliśmy sobie kolejne konto?

- sprawa gwarancji - pojawiły się różne spkulacje w tej sprawie, wiec rozwiązanie widze takie :

 

- każdemu kto zgłosi zainteresowanie poprzz w/w mail otrzyma scan gwarancji od firmy NNT jedynego dystrybutora na POlske DFI. Dokument zawiera numerki stikerow na waszych plytach i okres gwarancji . Oczywiscie pieczatki NTT i tak dalej.

Jak wyżej... miało być pisemnie i razem z zakupionym towarem. Kolejny wkręt.

 

- Chciałbym uciąć w końcu wszelkie domysły i nie porozumienia. Jeśli coś było załatwione nie tak jak powinno, to prosze dać nam znać od tego jesteśmy !!

Tu nie ma domysłów i nie porozumień. Tu są fakty i Pana krętactwo...

Dodam tylko od siebie

 

- sprawa gwarancji - pojawiły się różne spkulacje w tej sprawie, wiec rozwiązanie widze takie :

 

- każdemu kto zgłosi zainteresowanie poprzz w/w mail otrzyma scan gwarancji od firmy NNT jedynego dystrybutora na POlske DFI. Dokument zawiera numerki stikerow na waszych plytach i okres gwarancji . Oczywiscie pieczatki NTT i tak dalej.

Nigdy nie bylo zadnej dobrej woli sprzedawcy w celu udostepnienia faktur i gwarancji. Teraz to ja pana Adama pozdrawiam serdecznie kiedy prokuratura, policja oraz urzad skarbowy przypomni sobie o panu, a nastapi to pewnie szybciej niz my czekalismy i użeralismy sie z panem

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Jako uzykownik konta Yedi (konto jest moje) , a zostałem pracownikiem firmy COMTEX sp z o.o., prosiłbym wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni przez w/w firmę o maila (podać nicka, i co jest problemem) . Prosiłbym o pisanie tylko tych użytkowników który zakupili sprzęt poprzez konto allegrowe YEDI.

Chciałbym przede wszystim przeprosić wszystkich którzy doznali uszczerbku (nie ważne w jakiej formie) , i obiecuje ze osobiście wyjaśnie wszystkie wątpliwości do końca.

 

Prosze na mnie nie naskakiwać bo samym allegro już nie zajmuje się od kilku miesięcy (chodzi o sprzedaż).

 

Proszę o wyruzumiałość

 

MUSZE to wszystko wyjaśnić , bo jakby nie patrzył użytkownicy kupowali sprzęt ode mnie (widnieje tam moje imie i nazwisko oraz mój adres warszawski)

 

Nikogo niestety nie obchodzi ze jestem niewinny (nie widziałem tej kasy na oczy), niemniej jednak czuje się zobowiązany pomóc wszystkim poszkodowanym

 

 

Firma jako firma mieści sie w Zabrzu na ulicy Zaolziańskiej 11

tel. stacjonarny : +48 32 274 85 93

faks: +48 32 274 85 93

tel. komórkowy : 0 500 304 913

GG: 8501996

email: info_allegro@comtex.net.pl

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Krystian Kamiński aka Yedi

e-mail: krystian_kaminski@eranet.pl

GG: 1111214

 

 

P.S. sprawa dytyczy oczywiście również FV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to i tak bez znaczenia dla pana gdyz pan Adam xxx jako panski pracodawca bedzie odpowiadal za pana. Natomiast pan odpowie przed swoim przełozonym.

Radze poczytac kodex pracy.

 

Nas nie interesuje kto jest winny. Nas interesuja teraz dzialania policji ktora doprowadza do rozwiazania sprawy, zas policja ustali kto co jak i dlaczego i jakie beda tego konsekwencje.

 

Nie wiem czy jest pan swiadom ale postepowanie policji jest w toku.

 

Pozdro 23@!#$!@#%!$`23123123

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec zacznijmy od poczatku.

 

Otoz pan z amasoft, pozdro panie Adamie oszukal mysle ze sporo osob na tweaku innych forach oraz allegro.

 

Trzeba wreszcie ukrucic ten proceder a jak widac po jego wiadomosciach do prywatnych osob pan Adam zaczyna byc "miętki"

 

Prosze o wpisywanie sie tu wszystkich poszkodowanych z jak najkrotszym opisem sprawy. Niekoniecznie wpisujcie swoje historie bo wszystkie sa takie same ale finalem ich oszustwo czytaj brak faktur, proca, kasy itd.

 

Pisze tu w imieniu cyba wiekszosci poszkodowanych a w szczegolnosci mojego brata, pozdro gelok9.

 

Gelok9 - Brak FAV za Mobo...

Zulusman - j/w

Lancer - j/w

Nexer

solid_snake

PIter

cavarr

Dszywala

 

Dzisiaj ~20 bede gadac z prawnikiem. TBA ;-)

 

Jesli pan Adam jest raz w tygodniu w wawie to zapraszam do kancelarii. Jesli pan Adam jest na tyle "mundry" to niech napisze na prv i podam gdzie mozemy sie spotkac. Zobaczymy czy stac tego pana na taki czyn. elo555

1471710[/snapback]

 

Witam

 

 

Spotkanie moze sie odbyc w przyszlym tygodniu we wtorek jestem w wawie.

tj. 07.06.2005

 

Prosze napisac gdzie, jestem wolny po 14:00 i mam czas 16:00

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas walcze:

-proc przyszedl po pomylce (najpierwsz przyszla nagrywarka) i ponad tygodniu

-oczywiscie na proca nie ma zadnej faktury ani gwarancji na pismie

-mobo przyszlo po 6 tygodniach, po dziesiatkach rozmow GG i telefonach

-oczywiscie ani faktury ani gwarancji na mobo tez nie ma

 

Jesli chodzi o mobo to najpierw kurier nie dojechal, potem poczta zapodziala, nastepnie magazynier zawalil sprawe. W koncu pan adam sam sie za to zabral (bo magazynier byl winny) i ........ niestety poczta (mial byc kurier) znowu zawiodla. Potem bylo:....jutro wysle, pojutrze wysylam, wczoraj wyslalem itp. itd. i tak przez kolejne 3 tygodnie...

Ten koles jest po prostu zalosny

1473236[/snapback]

 

Jsli potzrebne sa jakies dokumenty zapraszam na mail z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moge do niego wpasc, bo jestem z Zabrza :D ...

Wpadnijcie i sie rozprawcie z nim ..

Pozdrawiam

PS. To jakas firma, gdzie niby jest ta "centrala"?

1477594[/snapback]

Zapraszam

COMTEX sp. z o.o.

ul. Zaolziańska 11

41-800 Zabrze

 

 

Zabrze-Maciejów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam na email-a w kwestiach gwarancji !!

i faktur

1479005[/snapback]

 

BRAWO AURORA!!

 

Dzięki tobie i innym ludziom, komuś tutaj zmiękł tyłek! :)

 

Mam nadzieję, że nie pójdziecie na ugodę z tym oszustem, tylko poprowadzicie sprawę z Policją i Urzędem Skarbowym do końca !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO AURORA!!

 

Dzięki tobie i innym ludziom, komuś tutaj zmiękł tyłek! :)

 

Mam nadzieję, że nie pójdziecie na ugodę z tym oszustem, tylko poprowadzicie sprawę z Policją i Urzędem Skarbowym do końca !!!

1479032[/snapback]

 

 

Ciekawe podejście !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bardzo ciekawe, bo zupełnie podłym i beznadziejnym jest oszukiwanie ludzi!

 

Poza tym w postach w prawym dolnym rogu jest taki przycisk "ZMIEŃ", którego się używa do edycji postu!

 

 

Naprawdę proszę mi uwierzyć, że życzę ci jak najgorzej!!!

Edytowane przez Mastiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO AURORA!!

 

Dzięki tobie i innym ludziom, komuś tutaj zmiękł tyłek! :)

 

Mam nadzieję, że nie pójdziecie na ugodę z tym oszustem, tylko poprowadzicie sprawę z Policją i Urzędem Skarbowym do końca !!!

1479032[/snapback]

 

Witam

 

Obojętnie jak na to ktoś popatrzy, i jak odczyta.

 

Ja bede robil swoje, czyli dopilnuje zalatwienia spraw ktore nie zostaly zalatwione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...