Skocz do zawartości
kardas

Ocena Samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

no ten czerwony znaczek niedlugo spadnie, wejdzie cos srebrnego.

Grillek do oczyszczenia, macie 100%racji.

 

Pod maska 2.3 benzyna, jak dobrze pamietam cos kolo 130KM.

 

Rodzinne kombi? A jaka zonka chcialaby miec przyciemnione szybki? ;)

 

Karawan?? No, on jest czerowny! Jakby byl czarny to ok, karawan, ale czerwony?? B)

 

 

On jest taki czerwony, zero retuszu, bardzo zadbany :)

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładając 3k zdecydowałbym sie chyba na cos młodszego, np Audo 80 B4 z  93-94r ... Chociaz nie każdy moze dołozyc 3k ;)

1650630[/snapback]

ah burzuazja ;)

 

Vectra A 1,6 92' 5,2l/100km na miescie bez gazu ;)

cena o polowe nizsza a i czesci sa tansze ;)

 

ogolnie co do merca logo out / przyciemniane szyby albo all albo out jakos sie to gryzie (nie lepiej rolete zalozyc?) no i te felgi jakos sie nie komponuja (ale to moje zdanie)

kolor moze byc lepszy taki niz bordo or braz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kolorek napewno zostanie, bardzo mi sie podoba ta czerwien. :lol:

 

Z przyciemnieniem wszystkich to nie wiem, ale te z drugiego rzedu siedzen

nepewno wkrotce sie sciemnia B)

 

A te Vectry to sa bardzo nieladne samochody, wedlug mnie. A ze o polowe

tansze, no coz, nie ma czegos za nic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie co do merca logo out / przyciemniane szyby albo all albo out jakos sie to gryzie (nie lepiej rolete zalozyc?) no i te felgi jakos sie nie komponuja (ale to moje zdanie)

kolor moze byc lepszy taki niz bordo or braz

1651033[/snapback]

J.W. Szyby - albo wszystko albo nic.

Felgi - do takiego auta pasują szprychowe ;)

Kolor... Co wy chcecie od czerwonego?

Grrill... Hmm... jeden celownik nad maską wystarczy ;) Grill bym oczyścił całkiem z tego powodu. Zresztą - nawet bez znaczka widać co to za auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanathea... naprawde mnie ubawiles. Czy ty serio mowiles o zamianie mercedesa na Vectre A ? Moj kolega ma takiego merca, tylko nie kombi, natomiast moja kobieta ma w/w Vectre. Komfort jazdy jest nie do porownania, mercedes jest duzo lepszym samochodem. Pozatym silnik mercedesa jest trwalszy, w ogole co ja bede mowil, mercedes jest mniejawaryjny. Poza tym porownaj wygode w fotelach opla i merca. Aha ... i na koniec taki maly zart zagwozdka ;) "Bez gwiazdy nie ma jazdy ;) ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MeHow

 

jak sie nie ma co sie lubi ... to sie jezdzi tym na co go stac ;>

 

co do silnika mercedesow z tego okresu przyznaje ci racje ;) klasa C (popularna 190) i ten ze zdjec faktycznie jest nie do zajezdzenia (nie nadarmo staly na taxach w niemczech). Ale z drugiej strony czesci do gwiazdki sa odpowiednio drozsze a i koszty utrzymania do niskich nie naleza :>

 

a co do vectry to nie ma porownania:

Vectra ponizej klasy sredniej a mercedes przedstawiciel klasy sredniej-nizszej (przynajmniej ten model) wiec komfort jazdy i wyposazenia jest skrajnie rozny.

 

a co do awaryjnosci - to dobrze utrzymany samochod mniej wyciaga z portfela czy to mercedes czy opel (chociaz zdarzaja sie felerne modele - ale to juz jest pech)

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - wywalic te pseudo ochraniacze przed wiatrem, bo to do merca nie pasuje (chodzi o te nakladki na szyby z przodu).

 

Po drugie - felgi stare i na pewno lepiej, by cos nowszego wygladalo, ale ujdzie.

 

Znaczek z atrapy powinien zniknac.

 

Lekko przyciemnic szyby z tylnej kanapy - przednich nie ma potrzeby i patrol sie czepiac nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanathea 5,2l/100km po miescie tą vectrą    po jakim ty miescie jezdzisz bez oporu powietrza czy jak ?

 

ta, i z gorki ;)

 

dzieki za zainteresowanie tematem, kilka uwag rzeczywiscie przydatnych,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta vectra w miescie spali minimum 7 co i tak jest dobryn wynikiem. Na trasie moze spalic te 5,2.

 

Co do mesia pierwsze co mi sie nie spodobalo to felgo - nie pasuja do tego auta - raczej wsadzil bym cos klasycznego - bbsy szprychowe.

 

Druga sprawa brak ciaglosci koloru progow z dolami zdezakow - albo progi na czerwono albo zrobic cos z zdezakami (raczej to pierwsze)

 

Trzecia - grill - wywalic ten czerwony znaczek mesia ...

 

Czwarta sprawa - owiewki won - nie pasuja do mesia, podobnie jak ciemne szyby - to nie jest gangsta bryka tylko rodzinna raczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana felg to spory wydatek, na razie poczeka, ale mam to na uwadze

 

ta grill juz niedlugo nowy bedzie, caly czarny bez duperelkow ;)

 

kurde ta ciaglosc koloru progow... nie zworcilem na to uwagi, ale jakos to specjalnie

nie rzuca sie w oczy, wiec zostanie

 

ciemne szyby na bagaznik zostana, zaden ze mnie gangsta, tylko

czasem woze kompa w bagazniku i ojcu drogie wiertarki i zaden CH... nie bedzie

mi tam zagladal B)

 

owiewki won, zgadza sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego który ma W124 z przebiegiem ponad 1mln kilometrów. Ma ten samochód "od zawsze". Jeździ nim długie trasy do niemiec. Zamochód wizualnie troche cieńko wygląda, ale technicznie bez zarzutu.

 

Więc jeśli chodzi o trwałość to Mercedes jest super. Zwłaszcza te starsze merce, bo nowoczesne wypasione merce są bardzo cienkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...