Skocz do zawartości
poca

Painkiller: Battle out of Hell

Rekomendowane odpowiedzi

"Bohaterem rozszerzenia jest ten sam Daniel Garner, z którym gracze spotkali się w podstawowym Painkillerze. Gość właśnie rozwalił Lucyfera i spalił pół piekła. Pusty tron oczywiście szybko się zapełnił. Wskoczył na niego Alastor, czyli niejaki Dokonujący Egzekucji. Daniel musi prysnąć z piekła niczym nietoperz z jaskini, a przy okazji zamienić paskudnika w krwistego klopsa"

 

Tak wzglednie bedzie sie rozpoczynac fabula nowe painkillera, a raczej dodatku [szkoda] wiecej pod linkiem.

 

 

 

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra...80,-1&src=start

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare, sprawdzone bronie powrócą, zostaną co najwyżej delikatnie zmodyfikowane. Pojawią się dwa nowe guny. Jednym z nich będzie SMG połączony z miotaczem płomieni. Drugim - nie wiadomo co. Autorzy gry twierdzą, że chcą zrobić broń równie efektowną co kołkownica

rumun_666 co za znaczenie w tym temacie ma, że ktoś na screenach gra na kodach. Akurat to w nich jest najmniej istotne. Co do dodatku to czekam z niecierpliwością . Jedynka jest świetna. Bardzo relaksująca ( po 8-godzinnej pracy biurowej ) podobnie jak swego czasu Serious Samy . Co do grafiki to widać , że będzie na równie dobrym a nawet wyższym poziomie. Mam nadzieję , że muzyka też niewiele się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez licze na ten add on do Painkillera. Jest to, jak do tej pory, jedyna gra Made in PL, ktora mi sie spodobala (choc nie jestem fanem tak prostych gier, jednak jak to radmax dobrze napisal- idealna do relaksu po ciezkim dniu w pracy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio gierka bardzo prosta ale bardzo wciagajaca i w ladnej oprawie audio-video ;) Ktos pomysli prosta = dla glupich... wcale nie ;)

To fakt ze nie trzeba sie za duoz namyslec ale od tego jest szkola :lol: a gierka daje duza frajde :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... porąbały mi sie pojęcia, chciałem powiedziec ze kołkownica jest tak samo interesująca jak palenie tytoniu na czas... Ta bron jest najnormalniej nudna... ale moze cos byc z tej gry.... PAINKILLERA wspominam miło, ale fajnie by było jak by było tak z 4 nowe bronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogloby byc tak, ze po wpisaniu cdkeya na stronie producenta z oryginalnej podstawki mozemy zassac add on.

mogłoby tak być. ale po co?

w końcu to nasi programiści; niech wydadzą dodatek też za 20zł. nie jest to dla nich dużo, to wiadome, ale na pewno lepsze niż udostępnianie go polakom za darmo, bo i tak niektórzy sie za bardzo rozbestwili.

mieliśmy pk za 20zł a dużo ludzi narzekało że mamy okrojoną wersje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyjemnie. Czas w koncu mozg wylaczyc, a uruchomic palec wskazujacy ;]]

 

unikalne powerupy i ekwipunek. Painkiller: Battle Out of Hell to kolejny shooter, do którego powinni zasiąść fani Quake'a ™, Unreal'a ™ i Counter Strike'a ™.

 

Coo?????? Oni porownuja PK z CS?? No nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...