Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/20/21 in all areas

 1. Witam, mały update na koniec tygodnia. Na dzień dzisiejszy zdaje się że wszystkie formatki z alu zostały wycięte, że wszystkie otwory zostały przygotowane i na ten moment brakuje mi pomysłów co można by jeszcze dociąć/wywiercić/wymierzyć. Czyli po ludzku - mam wszystkie części. Teraz będzie jeszcze trochę klejenia, malowanie i... przeprowadzka do nowej budy...? Na to by wychodziło. Jeszcze w tygodniu wszystko poprzykręcam i upewnię się że pasuje, a tak poza tym to szpraj w rękę i malowanko. skromny obrazek ze stertą półproduktów:
  1 point
 2. No to czekamy na APU 5xxx ;)
  1 point
 3. Przestań obserwować zachowanie procesora - tak będzie najlepiej. Samo taktowanie to jedno, a wykorzystanie poszczególnych rdzeni to co innego. Moim zdaniem jest wszystko ok i nie ma co szukać dziury...
  1 point
 4. Szczerze mówiąc, to nie wiem czy wgl jest sens kupowania czegoś takiego. Jeśli masz laptopa gamingowego, lub generalnie masz laptopa to lepszym rozwiązaniem jest po prostu zadbać o jego stan chłodzenia tj. czystość wiatraków itp. Jeśli jednak potrzebujesz bardzo takiej podkładki to stawiał bym na coś takiego: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/podstawki-chlodzace/podstawka-chlodzaca-targus-awe55eu Myślę, że może być dość wydajna. Druga propozycja: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/podstawki-chlodzace/podstawka-chlodzaca-modecom-cf18-rgb Zdecydowanie bardziej nowoczesny wygląd.
  -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.