Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/12/21 in all areas

 1. Co do RGB do gigabyte'a to faktycznie. Można go zainstalować jako standalone (bez app center) ale i tak chodzi z płynnością pasjansa pod win 3.11. Chętnie obadam ten programik to RGB. Co do wentylatorów i prędkości obrotowych to wyczaiłem niedawno taką perełkę: https://github.com/Rem0o/FanControl.Releases chyba jedyny soft z płatnych i niepłatnych które znalazłem na googlu, który pozwolił mi złożyć temperaturę GPU, CPU, zrobić z tego MAX i tym sterować pracą wentyli. Szczerze polecam.
  1 point
 2. Witam była by to zamiana w stylu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" XD gdyby nie blokowała Ciebie tzn. twojej płyty jej sekcja zasilania i była by możliwość wymiany w tej cenie na i7 3770K plus OC np. 4.3 GHz to można było by temat zaatakować, a tak to będzie, zysku tyle co w pysku.
  1 point
 3. Monitor sobie odpuść od Xiaomi i weź o wiele lepszą iiyamę, która jest w podobnym budżecie -> https://www.komputronik.pl/product/692541/iiyama-g-master-gb3466wqsu-b1.html Co do grafiki, to popatrz na RTX3060ti -> https://www.komputronik.pl/product/729208/gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-aorus-elite-8gb.html Spokojnie uciągnie gry w ultra-wide w dobrym klatkarzu.
  1 point
 4. nie robi , a szczytem gówna w czystej postaci jest CAM od NZXT ...
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...