Jump to content

Passt

Stały użytkownik
 • Posts

  385
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Małopolska

Passt's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

13

Reputation

 1. Ja mam zawsze jakiś 1 mm różnicy w otworze w śledziu karty graficznej a otworem w obudowie. Dlatego kupiłem sobie mały pilnik i każdorazowo powiększam otwór w śledziu. 3/4 mm to bardzo dużo, dociskając siłowo możesz uszkodzić slot w płycie głównej.
 2. Mi też się bardziej podobała część TR 2013 niż RoTR, choć ta druga mnie nie znudziła. Spodziewać Shadow of the TR można się w 2018??
 3. Witam, czasami mam problem z brakiem wskaźnika myszy na pulpicie po włączeniu systemu. Wyciągnięcie i ponowne włożenie wtyczki USB urządzenia powoduje ponowne pojawienie się wskaźnika. Dodam, że klawiatura wówczas działa elegancko (jest podpięta pod PS/2). Czy da radę jakoś to naprawić?? Czy jest to objaw padającej płyty głównej?? Płyta przeżyła spalenie się karty graficznej.
 4. Panowie gdzie mogę wykuć miecz stalowy cechu gryfa z 11 poziomu w Velen?? Kowale których znalazłem nie są w stanie jego wykonać?? Nadmienię, że dopiero zaczynam czyścić Novigrad.
 5. Panowie, czy zmiana poziomu gry na trudniejszy pociąga za sobą jakieś konsekwencje oprócz większej pary przeciwników, tzn. utratę jakichś funkcji, niemożność zdobycia jakichś trofeów itp.??
 6. Prawda. Gra wymiata. Polecam następną część: Rise of the Tomb RaIder.
 7. @shakal może po prostu jakieś sterowniki gryzą się z grą. Ja miałem problem z przycięciami na poprzedniej karcie (MSI GTX 780) w Metro Last Light. W innych grach było OK. Na tej jeszcze nie sprawdzałem, ale jak ogram RotTR i Wiedźmina 3 ,to pewnie dla wiedzy ją uruchomię.
 8. Grając na FullHD z wszystkim wymaksowanym gierka żużywa 8 GB pamięci VRAM w dolinie geotermicznej. Nieźle.
 9. Fajna gierka muszę przyznać,która jednak jest kopią TR z 2013 roku. Na razie jestem w kopalni i muszę przyznać, że bardziej mi przypadł do gustu klimat feudalnej Japonii z samurajami. Może tutaj też pojawią się jacyś średniowieczni wojownicy??
 10. A Wiedźmin 3 chodzi Ci bezproblemowo??
 11. @shakal w innych grach też brak przycięć po reinstalacji Windowsa??
 12. Panowie za cholerę nie mogę uruchomić wyświetlania OSD podczas grania w tego Tomba (zarówno MSI Afterburner, jak i EVGA Precision). W innych grach mi go normalnie wyświetla. Spotkał się ktoś z tym wcześniej??
 13. Sterowniki NVIDII do najnowszej serii kart GTX 1070 i 1080 są podobno maksymalnie niedopracowane w Windows 7. Użytkownik konkurencyjnego portalu miał ścinki na gtx 1070 na tym systemie w Wiedźminie 3. Po zmianie na Windows 10 problem całkowicie ustapił. Odnośnie filmiku, który podałeś. Silnik Frostbite 3 napędzający Battlefield 4 miał problemy z wielowątkowością procesora. Ja na core i7 miałem mikroprzycięcia, które zniknęły po wyłączeniu tej funkcji w biosie.
 14. OK, Panowie, problem rozwiązany z plikami PDF. Musiałem przestawić w ustawieniach drukarki na druk w skali szarości, ponieważ nie mam kolorowego tuszu zainstalowanego w drukarce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.