Jump to content

Passt

Stały użytkownik
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Passt

 1. Ja mam zawsze jakiś 1 mm różnicy w otworze w śledziu karty graficznej a otworem w obudowie. Dlatego kupiłem sobie mały pilnik i każdorazowo powiększam otwór w śledziu. 3/4 mm to bardzo dużo, dociskając siłowo możesz uszkodzić slot w płycie głównej.
 2. Mi też się bardziej podobała część TR 2013 niż RoTR, choć ta druga mnie nie znudziła. Spodziewać Shadow of the TR można się w 2018??
 3. Witam, czasami mam problem z brakiem wskaźnika myszy na pulpicie po włączeniu systemu. Wyciągnięcie i ponowne włożenie wtyczki USB urządzenia powoduje ponowne pojawienie się wskaźnika. Dodam, że klawiatura wówczas działa elegancko (jest podpięta pod PS/2). Czy da radę jakoś to naprawić?? Czy jest to objaw padającej płyty głównej?? Płyta przeżyła spalenie się karty graficznej.
 4. Passt

  The Witcher 3: Wild Hunt

  Panowie gdzie mogę wykuć miecz stalowy cechu gryfa z 11 poziomu w Velen?? Kowale których znalazłem nie są w stanie jego wykonać?? Nadmienię, że dopiero zaczynam czyścić Novigrad.
 5. Passt

  The Witcher 3: Wild Hunt

  Panowie, czy zmiana poziomu gry na trudniejszy pociąga za sobą jakieś konsekwencje oprócz większej pary przeciwników, tzn. utratę jakichś funkcji, niemożność zdobycia jakichś trofeów itp.??
 6. Prawda. Gra wymiata. Polecam następną część: Rise of the Tomb RaIder.
 7. @shakal może po prostu jakieś sterowniki gryzą się z grą. Ja miałem problem z przycięciami na poprzedniej karcie (MSI GTX 780) w Metro Last Light. W innych grach było OK. Na tej jeszcze nie sprawdzałem, ale jak ogram RotTR i Wiedźmina 3 ,to pewnie dla wiedzy ją uruchomię.
 8. Grając na FullHD z wszystkim wymaksowanym gierka żużywa 8 GB pamięci VRAM w dolinie geotermicznej. Nieźle.
 9. Fajna gierka muszę przyznać,która jednak jest kopią TR z 2013 roku. Na razie jestem w kopalni i muszę przyznać, że bardziej mi przypadł do gustu klimat feudalnej Japonii z samurajami. Może tutaj też pojawią się jacyś średniowieczni wojownicy??
 10. A Wiedźmin 3 chodzi Ci bezproblemowo??
 11. @shakal w innych grach też brak przycięć po reinstalacji Windowsa??
 12. Panowie za cholerę nie mogę uruchomić wyświetlania OSD podczas grania w tego Tomba (zarówno MSI Afterburner, jak i EVGA Precision). W innych grach mi go normalnie wyświetla. Spotkał się ktoś z tym wcześniej??
 13. Sterowniki NVIDII do najnowszej serii kart GTX 1070 i 1080 są podobno maksymalnie niedopracowane w Windows 7. Użytkownik konkurencyjnego portalu miał ścinki na gtx 1070 na tym systemie w Wiedźminie 3. Po zmianie na Windows 10 problem całkowicie ustapił. Odnośnie filmiku, który podałeś. Silnik Frostbite 3 napędzający Battlefield 4 miał problemy z wielowątkowością procesora. Ja na core i7 miałem mikroprzycięcia, które zniknęły po wyłączeniu tej funkcji w biosie.
 14. OK, Panowie, problem rozwiązany z plikami PDF. Musiałem przestawić w ustawieniach drukarki na druk w skali szarości, ponieważ nie mam kolorowego tuszu zainstalowanego w drukarce.
 15. Klaus , a wiadomości z Poczty domyślnej Win 10 Ci drukuje wszystkie??
 16. Po kliknięciu ikony drukuj nic się nie dzieje. Brak jakichkolwiek plików oczekujących na drukowanie w kolejce. Podobny problem jest z drukowaniem niektórych (tylko niektórych- nie wiem dlaczego) wiadomości poczty Windows 10. Można otworzyć plik PDF w Wordzie i wtedy drukuje wszystko, jednak format pliku jest nieco zmieniony.
 17. Mam problem z drukowaniem plików PDF w wIndows 10. Któs umie rozwiązać problem?? Obejściem problemu jest otworzenie w wordzie,ale to nie to samo.
 18. W teście 4k doczytują tekstury dalszego planu zarówno GTX 1080 jaki Tytany.
 19. Sterowniki grafiki najnowsze?? Spróbuj może na poczatek wyjąc pamięć 2 GB. We wszystkich grach ten problem występuje??
 20. Problem występuje we wszystkich grach?? Jakie masz zestawy pamięci RAM?? Rozumiem ,że 2x4 GB+ 2 GB. Być może w tym tkwi problem.
 21. Klaus, możesz mieć rację z tym przekręceniem. Zmieniłem antywirusa z ESET NOD v.9 na Kaspersky i problem czarnych ekranów póki co zniknął. Pozostał problem okresowego braku ikony (rzeczywiście wtedy, kiedy podzespoły są zimne, bo komputer stał kilka godzin nie uruchamiany) Logitech Gaming Software w pasku zadań. Na razie testuje stopniowe odkręcania procka i pamięci.
 22. Kaby Lake wychodzi we wrześniu. Ja bym poczekał.
 23. Ja dzwoniłem do Pomocy Microsoft w Polsce. Za pierwszym razem laseczka powiedziała mi, że jeśli mam BOX Win7 to po przejściu na Win 10 mam dalej prawa BOX. Druga, już po jakimś miesiącu czy dwóch powiedziała, że przejście odbywa się na zasadach otrzymania jedynie Windows 10 OEM w każdym przypadku.
 24. Nieprawda. Nawet jeśli kupiłeś BOXa Windows 7, to po przejściu na Windows 10 posiadasz już licencję OEM Windows 10, czyli system przyporządkowany do płyty głównej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.