Jump to content

techn0liczny

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

techn0liczny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Z tym to raczej ciężko, bo mikrofony w słuchawkach na ogół są dookołakulne. Ja bym ci bardziej zalecał odpowiednie skonfigurowanie filtrów tłumiących na telefonie. A jeśli już, to szukaj czegoś, co ma mikrofon jednokierunkowy, ale to raczej w tanim sprzęcie nie znajdziesz.
 2. Każdy kto pomyśli o kliknięciu w te linki, to odradzam. To jakiś bot spamujący. Linki prowadzą na jakieś podejrzane strony.
 3. Na spokojnie można działać na Windows 11 z wykorzystaniem tylko kont lokalnych. Nie musisz się martwić.
 4. Problem możesz mieć spowodowany nie tyle co błędem z dyskiem, co mogło pójść coś nie tak na płycie głównej. Pamiętam jak rok temu pracowałem dla pewnej firmy, i był tam komputer, który się blokował na ekranie startu systemu i dalej nie ruszał. Włożenie dysku z innego kompa nie pomagało. Tak samo jak wymiana ramu i karty graficznej. Tak więc podejrzewam, że twój problem może być - podobnie jak w tamtej sytuacji - związany z procesorem lub płytą główną i prawdopodobnie nie jest nawet warte naprawy.
 5. Hej. Ciekawi mnie twój problem. Mógłbyś podać mi więcej danych? Model karty graficznej i dwa screeny z menadżera urządzeń na x64 i x32, gdzie pokazany jest sterownik karty graficznej.
 6. Osobiście korzystam z TeamViewera, ale AnyDesk też jest dobry. Polecam też wbudowane w Windows narzędzie do zdalnej pomocy. Odpalisz je skrótem Win+ctrl+Q. Jako osoba pomagająca będziesz miał kod, który twój znajomy będzie musiał wpisać, żeby dać ci kontrolę. No i jako wbudowane w system narzędzie, masz pewność, że będzie działać. Nie wiem tylko, czy ta opcja jest dostępna na systemach starszych niż Windows 10. Win 10 i 11 mają to na 100%, bo sam używałem.
 7. Polecam Mi 11 lite 5G NE, Posiadam i jest super, a nie wydasz przy nim dużo. Aparat ma bardzo dobrą jakość i nagrywanie filmów w 4K. Na baterii trzyma mi praktycznie cały dzień (12h), ale to pewnie zależy od użytkowania (nie siedzę 24/7 przy telefonie.) No i wsparcie też jest dobre. Kupiłem go, jak miał MIUI 12 z androidem 11, od razu dostał aktualizację do MIUI 12.5, a ostatnio miałem do MIUI 13 z androidem 12. + Podoba mi się jego design - prosty i zjawiskowy. + 8GB ramu, plus 3GB partycja stronnicowa (trochę jak dodatkowy RAM, ale w pamięci ROM) + wydajny procesor + 5G, co zawsze cieszy + 64 mpix sensor główny aparatu (co jest więcej niż wystarczające do robienia bardzo dobrych zdęć) + ekran AMOLED o bardzo ładnych barwach 1080p i 90Hz + Dobry stosunek jakości do ceny (Kupisz go już za jakieś 1500 - 1700, a jakość wykonania jest naprawdę porządna) + Turbo charge. Do 100% w Około 1,5h + Porównywalny geekbenchowo z: Samsung Galaxy Note20 Ultra i S20 FE 5G Wysłałbym zdjęcia i filmy, jakie robi, ale ważą za dużo XD (Pełnej jakości 64mpix ważą prawie 20MB każde)
×
×
 • Create New...