Skocz do zawartości
Gość

ATI Radeon X800 / XL

Rekomendowane odpowiedzi

x800xl z msi jest w pcprojekt ale po cene trzeba zadzwonic

sugerowana cena detaliczna za x800 to 199$, a w polsce 2x wiecej :blink: , sugerowna cena za x800xl to 299$, a w polsce "tylko" o 50% wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trudno, licznik wrrrrrrrrnnnnn to zaczynamy :lol: ale karta naprawde ciekawa, ale z tymi cenami to sapphire przesaadza, jak tak chce ati z nvidią walczyc to nich lepiej juz ogłosi upadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DoctorPulse->gratuluje wciskaniem ciemnoty jaka serwuje benchmark.pl. Delikatnie mowiac to porownanie mozesz sobie wsadzic w pupe. Trzeba czytac normalne recki, a nie jakies wypierdki W.K. Wrzuc do wyszukiwarki temat i dowiesz sie jaka jest wydajnosc tego GB. Ogolnie mowiac-X850XT wciaga tego GB lewa dziurka u nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz.... Tak patrze na tego X800XL od MSi i coś mi tu nie pasi. Gdzie jest "normalne" złacze pod monitor CRT? Albo ślepy jestem, albo tam są dwa DVI? Przelotek jakich trzeba będzie używać?

 

BTW - Czesi też już mają XL w ofertach. Cena - uwaga - 13600 koron netto 8O :mur: Chyba z bardzo wysokiego mostu spadli na główkę....

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest X800XL i wysyłąją do Polski  :D

 

1261793[/snapback]

do tego 20 euto za transport do polski i juz mamy 350 ojro.

Z tego co wiem to w Polsce ceny będą rzeczywiście te 1500zł :|.

 

A tak w ogóle to na brytyjskim forum ludzie już śmigają na tych

kartach (powercolor x800xl)

 

http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=17367594

 

na procku ok a64 2500MHz i po pokdręceniu karty wyciągają

ok 12000smarków w 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PClab ukazała się nowa recka X800XL. Cena: ok. 1100 zł z VAT!! Jak dla mnie sooper!!

1262029[/snapback]

Oni swoje wywody co do ceny opierają na cenach MSRP jakie ATI podało

podczas premiery w zeszłym roku.

 

Tak naprawdę z tego co wiem to X800 które miało kosztować 200$

kosztuję ponad 1200 (już w Polsce), a x800xl za granicą kosztuję

1400-1500 a w Polsce napewno taniej nie będzie :lol:

 

Powodzenia dla tych co wierzą, że kupią X800XL za 1100zł...

bravo dla pclab... :mur:

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie ta karta w granicach 1500zl, to i tak sie oplaca przeciez jezeli znajdzie sie egzemplarz dobrze podkrecajacy sie to moze uda sie dociagnac rdzen do 500 pamieci na pewno troche ponad 500 i juz bedzie karta w granicach x800xt za 1500zl

gybym nie kupil / nie mial mozliwosci swojego x800xt za 1650zl to pewnie bym myslal nad x800xl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie ta karta w granicach 1500zl, to i tak sie oplaca przeciez jezeli znajdzie sie egzemplarz dobrze podkrecajacy sie to moze uda sie dociagnac rdzen do 500 pamieci na pewno troche ponad 500 i juz bedzie karta w granicach x800xt za 1500zl

gybym nie kupil / nie mial mozliwosci swojego x800xt za 1650zl to pewnie bym myslal nad x800xl

1262174[/snapback]

Ne ma szans na rdzeniu wybić ponad 460 bez modów, choć i w to wątpię. Proces 0,11 mikrona skutecznie obnizył mozliwości podkręcania rdzenia.

A tak na marginesie to raczej nie ma szans by ktoś sprzedawał nowego X800XT pod PCI-E w cenie choćby troszkę zblizonej do 1650....

 

Dla mnie sprawa jest jasna - jeśli cena XL będzie w Polsce oscylowac wokoło 1500 to ja dziękuję i biorę GF6800GT PCI-E za tyle samo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ati brakuje jakiejs oferty z przedzialu 900-1100zl, jako odpowiedz na 6800le i 6800 ze 128Mb. To troche smutne, bo albo brac cos z 9800, albo zeby sie w miare "oplacalo" trzeba pojsc w cos z najdrozszych ponad 1,6-1,7k :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to bede miał tego Radka niedługo i to w cenie sugerowanej...http://www.compusa.com/products/product_info.asp?product_code=318335&pfp=BROWSE, zapowiada sie rewelacja za te pieniądze.

Edytowane przez adi_k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...