Skocz do zawartości
Gość

ATI Radeon X800 / XL

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak u Was, czyli jak ten XL na zdjęciu.

1339958[/snapback]

Chłopaki, ale te rdzenie na zdjeciu różnią się tylko małą plamką w lewym dolnym rogu i moim zdaniem to jakieś zabrudzenie albo coś :) Bo widziałem parę rdzeni z X800 już i wszystkie są jak te z X800XL, więc zapewne one się niczym nie różnią :) Jutro powinien do mnie przybyć mój nowy radek X800 to też sprawdzę jak wszystko u mnie wygląda :) Wrzucę fotę rdzenia :)

 

 

P.S.

 

Raklez coś nowego wiadomo w temacie odblokowywania? Dopisałem się do tematu na Guru3d żeby dostawiać powiadomienia (hehe, mój połamany angielski :P)

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ale te rdzenie na zdjeciu różnią się tylko małą plamką w lewym dolnym rogu i moim zdaniem to jakieś zabrudzenie albo coś :) Bo widziałem parę rdzeni z X800 już i wszystkie są jak te z X800XL, więc zapewne one się niczym nie różnią :) Jutro powinien do mnie przybyć mój nowy radek X800 to też sprawdzę jak wszystko u mnie wygląda :) Wrzucę fotę rdzenia :)

tak ta plamka to pozostalosc po pascie:), nam chodzilo o roznice w druku, na x800(12p) samo logo ATI natomiast na x800xl(16p) logo ATI Radeon x800pro, chociaz to i tak pewnie nie ma znaczenia:)

 

P.S.

 

Raklez coś nowego wiadomo w temacie odblokowywania? Dopisałem się do tematu na Guru3d żeby dostawiać powiadomienia (hehe, mój połamany angielski :P)

1340719[/snapback]

narazie echo:/ Unwinder ostatnio niedostepny, nie odpowiada na maile, ostatni jego post na forum guru3d 17-03-2005...moze jest zajety praca nad softmodem hehe;)

 

pozostaje nam czekac i sledzic te 3 tematy:

 

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=2218

 

http://forums.guru3d.com/showthread.php?threadid=129374

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...?t=55327&page=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że autor topicu zmieni temat.

Pisałem wczroaj do niego na PW i nie odpisał,

ale przed chwilą gadałem z nim na gg i

powiedział, że zmieni.

 

Ostatecznie zaproponowałem mu:

Wszystko o ATI Radeon X800/X800XL (R430)

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zamiast prosto odpowiedzieć, to odesłać kogoś do czytania 13 stron tematu ;)

Może jutro będzie ktoś bardziej skłonny do pomocy.

1342073[/snapback]

Wystarczy ostatnie 2.... Jakby tak każdego odsyłać to niezły śmietnik by był... Nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też kiedyś leciałem na OMEGACH, ale nie użyłbym stwierdzenia

"o niebo lepsze". Tak jak napisał Outlander różnica się zaciera.

ATI robi coraz lepsze firmowe Catalysty.

(często niektóre optymalizacje to po prostu dodatkowe programy

included).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak było bo ATI miało kiepskie stery, teraz różnica jest już mniejsza. Nieoficjalne stery w tym moje ulubione Omegi dają dodatkowe możliwości...

1343517[/snapback]

Hmm, do mnie właśnie dzisiaj dobił X800 by HiS od Bartezjusza :) Tylko mam mały problem :/ Wcześniej miałem 6600gt, teraz wyżej wspomnianego x800, i nie mogę zainstalować żadnych nieoficjalnych sterów :/ A oficjalne mogę, ale tylko te bez CCC, bo z CCC wywala się po restarcie kompa po instalacji... Zrobiłem porządek Driver Cleanerem, niestety chwilowo nie mogę zrobić formata :/ Wyskakuje mi coś takiego przy próbie instalacji OMEG i NGO:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka .. nie rozpoznają karty ... Omegi są na Cat 5.1 w których chyba niema jeszcze kart x800 i x800xl (są x800pro itd) .. zostają oficjalne Cat :(

1343751[/snapback]

Czyli że nie muszę robić formata narazie? Whiooo :D Spadł mi kamień z serca :D Dzieki za info :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka .. nie rozpoznają karty ... Omegi są na Cat 5.1 w których chyba niema jeszcze kart x800 i x800xl (są x800pro itd) .. zostają oficjalne Cat :(

1343751[/snapback]

Ciekawe, bo na oficjalnych Cat. 5.1 działa a na Omegach 5.1 juz nie. Ktos walnął babola usuwajac z plików *.inf wpisy o tym modelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mak777

 

mam pytania:

- czy to co posiadasz to wersja IceQ II Turbo??

- jeśli nie to, czy warto za te chłodzenie dopłacać czy też kupić normalne i dołożyć później AC 5??

- jak głośny jest wentylar??

- czy twoje dobre osięgi to kwestja dobrego modelu, czy też można to powiedzieć o całej serii??

 

Co byście polecili Gigabyta X800, czy His X800 IceQ II Turbo (ewentualnie bez dodatkowego chłodzenia+AC5)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire wypuścił X800 XL ULTIMATE, ciekawe jakie zmiany w porównaniu do "słabszego" modelu. Na pierwszy rzut oka jedyną róznicą jest chłodzenie, coś a la Zalman VF700 (bo to chyba jest Zalman). Ciekawe czy coś jeszcze podmienili ??? Może pamiątki jakieś szybsze są ???

 

Sapphire X800 XL Ultimate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mak777

 

mam pytania:

- czy to co posiadasz to wersja IceQ II Turbo??

- jeśli nie to, czy warto za te chłodzenie dopłacać czy też kupić normalne i dołożyć później AC 5??

- jak głośny jest wentylar??

- czy twoje dobre osięgi to kwestja dobrego modelu, czy też można to powiedzieć o całej serii??

 

Co byście polecili Gigabyta X800, czy His X800 IceQ II Turbo (ewentualnie bez dodatkowego chłodzenia+AC5)???

1346912[/snapback]

Nie, posiadam zwykłą wersję :) Moim zdaniem orginalne chłodzenie jest bardzo wydajne :) Wentylator jest cichutki, ale im większe obciążenie tym głośniejszy :) Podczas grania jest spoko, ale jak zrobiłem bardzo silne o/c do testów to włączyłem na 100% wiatrak, wtedy lekka suszarka ;)

 

Myśle że moje osiągi to dobry model, tzn. rdzeń tak sobie, ale pamięci bardzo ladnie, bo dużo ludzi skarży się że nie może przekroczyć 500mhz na pamiątkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...