Skocz do zawartości
Elien

Stare gry

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nie dziala mialem wina 2k,wina xp home i teraz mam wina xp pro i dalej nie dziala

ani jeden ani drugi nie odpali starej dosowej gierki.

 

dzwieku nie ma bo amcie karty dzwiekowe na pci, stare gierki sobie z tym nie radza, potrzeba karty na isa, lub plyty glownej z tzw. sb link (nawet nie szukajcie bo nie znajdziecie - raz cos takiego widzialem 5 lat temu - potem juz nigdy)

 

co do pamieci - troche optymizmu LH i DEVICEHIGH pozwalaly sporo programow przezucic do wyzszej.

 

jak ktos chce to moge wytlumaczyc jak sie pisze dobre configi i autoexec'e, ale jak widze tych co mowia ze maja "768 mb wirtualnej" to mi ochota mija :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mojego rozeznania nie ma reguly ktore gry DOS-owe beda dzialac pod XP , ja aktualnie z tych staroci mam zainstalowane UFO i Panzer General obie dzialaja choc UFO wymaga uzycia innego pliku wykonywalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie odpalic gierek DOS'owych na WIN'ie

btw.ufo rulez

Napisalem jeden post wyzej ze dziala mi Panzer General i UFO pod win XP obie te gry sa DOS-owe , nadal chcesz dyskutowac czy moze jestes synem Walesy i cierpisz na pomrocznosc jasna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie odpalic gierek DOS'owych na WIN'ie

btw.ufo rulez

Napisalem jeden post wyzej ze dziala mi Panzer General i UFO pod win XP obie te gry sa DOS-owe , nadal chcesz dyskutowac czy moze jestes synem Walesy i cierpisz na pomrocznosc jasna?

mogabyc pewne wyjatki, ale w wywiadzie bylo ze od wina 2k wzwysz nie beda dzialac gierki dosowe ahh ten BILL GACIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalalem pod WinXP rowniez Death Rally , Interstate 76, Lost Patrol i pare innych rzeczy jak sobie przypomne to napisze jakie.

Wiec prosze nie uogolniac w ten sposob ze od win2k wzwyz nie dzialaja gry DOS-owe bo jest to NIEPRAWDA!

Aha , nie bronie tu bynajmniej produktow malegomiekkiego tylko raczej atakuje niekompentencje/nieznajomosc tematu piszacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: U mnie wszystko chodzi nawet starocia dosowskie, a XP czasem pokaże niebieską stronę rzeczywistości....być może dlatego taki dobry..........

 

 

a może macie oryginały XP ?? uuu to tu tkfi error:P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: U mnie wszystko chodzi nawet starocia dosowskie, a XP czasem pokaże niebieską stronę rzeczywistości....być może dlatego taki dobry..........

 

 

a może macie oryginały XP ?? uuu to tu tkfi error:P:)

rotfl. = muj uncle posiada [firma i tam oryginaly sprowadzaja] i jest tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: U mnie wszystko chodzi nawet starocia dosowskie, a XP czasem pokaże niebieską stronę rzeczywistości....być może dlatego taki dobry..........

 

 

a może macie oryginały XP ?? uuu to tu tkfi error:P:)

Pirat czy oryginal nieistotne , trzeba umiec i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: U mnie wszystko chodzi nawet starocia dosowskie, a XP czasem pokaże niebieską stronę rzeczywistości....być może dlatego taki dobry..........

 

 

a może macie oryginały XP ?? uuu to tu tkfi error:P:)

Pirat czy oryginal nieistotne , trzeba umiec i tyle.

nie wszystcy sa tacy co umieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: U mnie wszystko chodzi nawet starocia dosowskie, a XP czasem pokaże niebieską stronę rzeczywistości....być może dlatego taki dobry..........

 

 

a może macie oryginały XP ?? uuu to tu tkfi error:P:)

Pirat czy oryginal nieistotne , trzeba umiec i tyle.

nie wszystcy sa tacy co umieja
I bronia tej niewiedzy z uporem godnym lepszej sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz XP to najlepiej zrobic to skasowac XP i zainstalowac Windows 98 to jest najlepsze wyjscie z syytuacji facet:!:

tylko na winie 98 miezylem wyszlo najszybsze wlaczenie w 40 min! wiec sie nie dziw czemu bym nie zmienil!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z dźwiękiem w starych grach zassanych z www.staregry.pl takich jak np. Moonstone, Raptor czy Transport Tycoon. Odpalałem je zarówno pod ME jak i XP i dźwięk nie działa. Nie pomaga ustawianie kart dźwiękowych w setupach, a ogólnie dźwięk w systemie działa bez problemu. Czy ktoś z Was ma jakieś stare gierki z tego serwisu, działa mu w nich dźwięk i może mi pomóc? Z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam, ale nie wiedzialem gdzie zalozyc topic, a sprawa jest pilna:/

Kupielm nowego kompa: A2600+, Radeon 9600 PRO, 512DDR.

Sek w tym, ze po pewnym czasie mam freeza ekranu i zwis systemu podczas gry w starsze gry (glownie CS).

Wymienialem drivery, instalowalem rozne windowsy.

Na WIN XP nie da sie rgac, bo myszka wariuje, a na 98 jak juz mowilem sa freezy:/

Prosze o pomoc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gralem w Riveride i VolleyBall...

 

a jesli chodzi o ten problem, to wszystko powinno dobrze dzialac na XP - problemy moga stanowic sterowniki do karty, DirectX (najlepiej dziala wersja B)...

 

jesli chodzi o mysz, to sprobuj standardowe sterowniki do niej zainstalowac... lub te z dyskietki... ale wtedy sie duzo niepotrzebnych smieci zainstaluje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...