Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

mi chyba na 1024x768 - normal powinno chodzić bez problemów, co Wy na to? ;>

1683402[/snapback]

Nie sadzisz ze w tej chwili to dosc dziwne pytanie? Nie wydaje mi sie zeby kazdy mial w domu wlasna szklana kule i widzial juz realne wymagania gry. Poczekaj az bedzie wkoncu dostepna, popatrz na testy, wtedy sie przekonasz czy bedzie ci dzialac czy tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czekam na jedno i drugie tak samo. Licze w obu grach na porządny single, a w Q4 na porządny multi. Co do FEAR to jest demo i multi i single, więc jakiś przedsmak rozgrywki jest a Q4 to wciąż zagadka.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank sa plany :) ale narazie bedzie trzeba skatowac standard :D

 

 

 

a OT'owo to wczoraj przycialem w d3 na sieci i mi sie pociagnal EMZ (Enhanced Militarized Zone) czyli cos na modle cpma imho.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze czekam na Q4 (duuuzo) bardziej niz na FEAR. Powod jest prosty, FEARa przejde raz, moze dwa i zapomne, a Q4 to zabawa na 5 lat (lub wiecej).

 

Mysle, ze modow do Q4 pojawi sie w ch.., w tym takze znane i lubiane OSP, defrag i CPM (niezbyt lubiany przeze mnie).

 

Pozostaje tylko odliczac dni, przejsc szybko singla i zaczac zabawe w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy bedzie dostepny odrazu po premierze czy trzeba bedzie czekac na PL premiere.

Mam nadzieje, ze wrzuca odrazu Q4 na polki 18 pazdziernika.

Na to samo pytanie chciałbym znać odpowiedz... Znająć Polskę to zapewne pojawi się gdzieś w okolicach listopada... Będę mile zaskoczony jeżeli tak się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy bedzie dostepny odrazu po premierze czy trzeba bedzie czekac na PL premiere.

Mam nadzieje, ze wrzuca odrazu Q4 na polki 18 pazdziernika.

1686273[/snapback]

moze nie bedzie tak zle

premiera hl2 o ile dobrze pamietam byla chyba rownoczesnie u nas i na "zachodzie" - dobrze pamietam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce z tego co wiem ma byc tydzien po europie :)

1686472[/snapback]

Hmm, a ja myslalem ze Polska od zawsze jest w Europie, ba, nawet w Uni Europejskiej. Co to za dziwaczne traktowanie? Zbuntowac sie nalezy ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj mowicie, ze w Polsce ukaze sie pazdziernik-listopad, a we wszystkich sklepach trabia ze w grudniu, to jak w koncu jest?

1687933[/snapback]

W sklepach to nigdy nie maja dobrych zrodel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem tydzien temu gdzies maila do LEM z pytaneim keidy bedzie PL premiera q4...... wtedy juz byla znan premiera q4 w usa -18.10.05.

Odpisali ze ......niewiedza kiedy bedzie premiera europejska. Nie zapytalem ich czy juz ja lokalizuja(tak jak CoD 2, ktory bedzie wypuszczony ze swiatowa premiera na polski rynek). Przegladajac ich terminarz wydawniczy zobaczylem jeden tytul : Doom3 Resurrection of Evil : premiera PL: neiznana-> 2005

Wiedzac jak spier***** z premiera D3 w PL to obawiam sie ze z Q4 bedzie podobnie, napewno nie az tak zle(pare miechow) ale sporo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znane sa oficjalne minimalne wymagania sprzetowe:

 

    * procesor Pentium 4 2.0 Ghz lub Athlon 2000+;

    * 512 MB RAM;

    * karta grafiki z minimum 64 MB na pokładzie i najnowszymi sterownikami (ATI Radeon 9700, ATI Radeon 9800, karty z następujących serii: ATI Radeon X300, X550, X600, X700, X800, X850, nVidia GeForce 3/Ti, nVidia GeForce 4/Ti, nVidia GeForce FX, nVidia GeForce 6, nVidia GeForce 7);

    * 2,8 GB miejsca na dysku twardym (plus 400 MB na pliki Windowsa);

    * 8x CD-ROM;

    * system operacyjny Windows 2000/XP;

    * DirectX 9.0c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie są aż takie straszne. Myslalem, ze beda o wiele wieksze.. Ale zeby pograc na Ultra chyba moj sprzet juz tego nie wycisnie:)

1691600[/snapback]

Chyba ten drugi.Ten 1 wystarczy w 100% na ultra.Tak mi sie przynajmniej wydaje.Powiem inaczej.Nawet wlaczysz AA a po drugie to od kiedy to RX550 ma 64 MB :P ??Nie wspominajac o 9700?? Chyba,ze mieli na mysli GF3Ti,chociaz to dziwne,ze wogole by mialo pojsc na GF3 a tym bardziej na GFFX 5200 Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...