Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na kompie z podpisu na ultra low [przypominaja sie czasy grania w q1 w sofcie z pikselami na pol ekranu] bedzie wmaire stabile fps to cos czuje ze znowu zapalam multiplayerowa miloscia do serii q :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś 7800GTX?

1659270[/snapback]

Nie rozsmieszaj mnie.

ja nie gram w 1600x1200 AAx6 i AFx16

W D3 mi styka 6200 @ 6600 i BIG OC aby w High osiagac ponad 60FPS w timedemo.

Gram z AAx4 wtedy timedemo spada do 51FPS.

Wylaczajac AF i AA podejrzewam, ze bedzie sie milo gralo w Q4.

Ale nie chce o tym rozmawiac bo mnie takie spekulacje zawsze draznia.

Zobaczymy jak to wyjdzie ale jestem spokojny o wymagania bo NV43 jest zabojczo wydajny w nowym silniku iD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozsmieszaj mnie.

ja nie gram w 1600x1200 AAx6 i AFx16

W D3 mi styka 6200 @ 6600 i BIG OC aby w High osiagac ponad 60FPS w timedemo.

Gram z AAx4 wtedy timedemo spada do 51FPS.

Wylaczajac AF i AA podejrzewam, ze bedzie sie milo gralo w Q4.

Ale nie chce o tym rozmawiac bo mnie takie spekulacje zawsze draznia.

Zobaczymy jak to wyjdzie ale jestem spokojny o wymagania bo NV43 jest zabojczo wydajny w nowym silniku iD.

1660495[/snapback]

a w jakiej rodz te 60fps :lol: :lol: :lol: 800x600? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na filmik z Q4, i podoba mi się ten engine D3 coraz bardziej.

Bo postać którą widzę to jest "kupa mięcha" taka jednolita bryła, jakby rzeczywiście wnętrzności pod teksturą były i miała swój odpowiedni ciężar, a nie kartonik pokolorowany jak w HL2.

 

Niestety.

 

Zobaczymy zobaczymy co nam z tego urośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej rodz te 60fps  :lol:  :lol:  :lol: 800x600? :blink:

1660579[/snapback]

Hmm, alez tego nie cierpie.

Nie jestem dzieciuch, ktory robi kolegow w konia aby sobie podbudowac ego.

I nie 60FPS tylko ponad 60FPS (raz skoczylo do 62FPS) - oczywiscie 1024x768.

I nie robilem jakis rekordow, tylko na ustawieniach w jakich gram.

W ustawieniach z rekordu 3dm moge przetestowac i smiem watpic ze bedzie nizej niz 70FPS w High w tej samej rozdz.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej rodz te 60fps  :lol:  :lol:  :lol: 800x600? :blink:

1660579[/snapback]

Znowu jakiś mistrzu się znalazł z elo młodzieżową odpowiedzią.... :blink: NIE grałeś na 6600 to się nie wypowiadaj! Is that clear ?!?! Miałem 6600 i nawet pisałem na tweaku wyniki z timedemo. Jak powiedziałem 1024x768 high i 60fps. Koniec Kropka. OT się zrobił. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, alez tego nie cierpie.

Nie jestem dzieciuch, ktory robi kolegow w konia aby sobie podbudowac ego.

I nie 60FPS tylko ponad 60FPS (raz skoczylo do 62FPS) - oczywiscie 1024x768.

I nie robilem jakis rekordow, tylko na ustawieniach w jakich gram.

W ustawieniach z rekordu 3dm moge przetestowac i smiem watpic ze bedzie nizej niz 70FPS w High w tej samej rozdz.

1660610[/snapback]

sorry za ot? a w 1600x1200 ile masz? :lol:

bo gadanie ze q4 pojdzie spoko jest durnowate -nie wiadomo jak engine podrasowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za ot? a w 1600x1200 ile masz? :lol:

bo gadanie ze q4 pojdzie spoko jest durnowate -nie wiadomo jak engine podrasowali

1661766[/snapback]

Jakby mi monitor taka rozdz. wyswietlal to bym Ci powiedzial ;)

Chociaz moze za Twoj sarkazm bym to zlal sikiem prostym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 2 letniej karcie z podpisu mialem w d3 high [czyste high po wgraniu d3 bez modyfikacji cfg i w sterach na standardowa jakosc bodajze] 55+ fps w 800/600 wiec na gf ktore sa BARDZO zoptymalizowane w d3 to 60fps w 1024 to zadne zaskoczenie i jak ktos w to nie wierzy to juz tylko swiadczy ze troche nie na czasie z informacjami jest. Niestety troche sie boje , ze w mp q4 moze mi troche chaczyc , a niczego nie nawidze bardziej niz braku plynnosci w mp bo to sie konczy BARDZO czesto zgonem i niepotrzebna frustracja. A jeszcze bardziej sie boje , ze jak q4 okaze sie chociaz tak dobre jak q3 , a juz nie daj Boze lepsze [juz nawet nie wspominam , ze sie zblizy do grywalnosci q1=quakeworld , bo to chyba niemozliwe:P ] to wladuje kupe kasy w upgrade kompa :D Quake to magia kto gral ten wie...

Edytowane przez tyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o gustach sie nie rozmawia ;] a obiektywnie oceniajac quakow lepszych czy gorszych nie ma jesli chodzi o mp

1665605[/snapback]

W pelni sie zgadzam , wiec do poprzedniego postu dodam , ze to moje subiektywne odczucie ;) Byc moze dlatego , ze od q1 zaczynalem ...

 

ps. Kaeres kojazysz sparingpartnera dave z lanow u was / u mnie sprzed paru latek nickiem Tyrion?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tyriona z qw kojarze

1665781[/snapback]

Mess no w qw sie grywalo sporo dawniej w hgc ;] Ja ciebie tez kojaze, ale akurat ciebie to trudno nie kojazyc bo troche w scenie fpp namieszales skilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by nie znal messa z jego FPP`owych wyskokow :)

A tyrion to juz legenda quakeworld. Najpierw lany z bratem dave`m (aha Tyrion tak kwoli scislosci niejeden mnie tutaj pytal o mojego brata jako nieoficjalnego mistrza slaska, moze poswiadczysz).

W CPMA na rownym poziomie tneliscie, pozniej w vq3 (to w sumie ja brata naganialem do vq3), pozniej on sie od Ciebie zarazil qw i delikatnie mnie ale na pare dni bo i qw i cpma nie bylo dla maniaka vq3 tym czym mialo byc.

Pozniej jezeli mnie pamiec nie myli zapadles w Ultime Online chyba ?

Any way... pozdrowienia wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano Dave mnie uczyl cpma w gralni na sikorze w Żorach , pamietam poczatki - mnie cisl sporo do minusa ale nie olal n00ba w q3 tylko mnie uczyl , cpma mialo tyle ponecjalu , ze sie nie zniechecilem :D , potem sie powoli rozkrecilem i nawet raz na turnieju w Wodzislawiu go obilem , ale na ckt sie odkul i mi dupe skopal :) Wogole to ckt to byla zleksza beka bo Dave i ja jako zupelnie na scenie nieznani gracze jakies n00by niewiadomo skad, 1 runda eliminacji Dave trafia na Hugo , jedna z owczesnych slaw q3 i go eliminuje , zajelismy ostatecznie 1st i 3rd place i zapewnilismy sobie awans do finalow w Wawie, ale tak swoja droga nie bylo tam Matroxa i Stinga , ktorzy juz wtedy zaczynali rzadzic ;] Hehe wspomnienia... Dave pojechal do Wawy i pokazal skila, ja o ile pameitam to nie moglem i oddalem awans chyba Bushowi , ktory tez tam pokazal co Slask potrafi :) Nikt nie wiedzial o co chodzi jakies n00by przyjechaly i takie cos :P Dave z tego co czytalem na esport.pl jakis czas temu to do dzis na scenie q3 ostro pokazuje madskillz :D Ja 3 latka sie bawilem ultima online , swoja droga tez genialna gra,ale to juz przeszlosc. Teraz czekam na q4 i jak sprzet pociagnie to cos czuje , ze moze mnie znowu wciagnac , bo ostatnio czasem wchodze na q3 clan arena i mi sie przypomina co to speed i magia quake ;)

Co do Dave , to o ile pamitam , to wygral wszystkie turnieje slaskie na ktorych bylem razem z nim i moge poswiadczyc ,a bylo tego troche :D , poza tym jednym w Wodzichu gdzie przyfarcilem.

ps. Dave pokazuje max skila na lanie , zero stresu i granie na 100% mozliwosci nawet jak sie turniej przeciaga do bladego switu w stylu 4 rano :)

 

Kaeres & Dave pozdro i mozliwe ze do zobaczenia na arenach q4 :)

 

ps2. sorki za offtop wzgledem q4 , ale mne nostalgia zlapala :)

Edytowane przez tyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...