Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

no będziesz miał super qonfig do Q4 jak w nim wszystko na medium lub minimum ustawisz to nie te czasy ze twórcą gier chciało się w miarę optymalizować gry. Poczekamy zobaczymy nie ma co spekulować jakie ma wymagania ale obyś się nie rozczarował. Jak dla mnie Q4 jest za bardzo podobny do poprzednika i troche do UT2004. Minigun sssie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, poogladalem te filmiki i zdaje mi sie ze za bardzo doomowato wygladaja :unsure: w sumie to pamietam jak pierwszy raz zobaczylem q2 to tez mowilem ze to shit i duke nukem jest lepszy :D,ale po jakims czasie okazalo sie ze gra byla warta aby ja przejsc kilka razy na kazdym poziomie trudnosci i grania z kolesiami na multi przez kilka dobrych latek :P

mam nadzieje ze wymagania mnie nie pograza :rolleyes: :blink:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja też na torrentach widziałem to ale to jest na pewno fake...

 

Kurde ten Q4 coraz bardziej mi się podoba to będzie pierwsza gra od jakiś 8 lat jaką kupię oryginalną  :oops:  :D

1596433[/snapback]

Kolego. Puki co to widze że Ciebie jak i mnie czeka spory update kompa jesli chcemy cieszyć się tą grą :) Ale myśle że to nie będą pieniądze wyżucone w błoto i gra mile Nas wszystkich zaskoczy ;)

 

Spora częstotliwość kupowania gier :lol:

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przesadzajcie z tymi wymaganiami. Facet na QuakeCon'ie podczas prezentacji Q4 SP powiedzial, ze jezeli D3 chodzil wam dobrze to i Q4 bedzie wam chodzil dobrze, wiec jesli wiezyc jego slowom to nie bedzie az tak zle. Wiadomo, ze gra bedzie bardziej dynamiczna niz D3 i bedzie tez poprawiona grafika, ale skad wiecie, ze nie zoptymalizowali engine'u? U mnie na podkreconym R9550 D3 chodzil dobrze na 800x600 i HIGH i mam nadzieje, ze Q4 rowniez bedzie chodzil w podobnych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przesadzajcie z tymi wymaganiami. Facet na QuakeCon'ie podczas prezentacji Q4 SP powiedzial, ze jezeli D3 chodzil wam dobrze to i Q4 bedzie wam chodzil dobrze, wiec jesli wiezyc jego slowom to nie bedzie az tak zle. Wiadomo, ze gra bedzie bardziej dynamiczna niz D3 i bedzie tez poprawiona grafika, ale skad wiecie, ze nie zoptymalizowali engine'u? U mnie na podkreconym R9550 D3 chodzil dobrze na 800x600 i HIGH i mam nadzieje, ze  Q4 rowniez bedzie chodzil w podobnych ustawieniach.

1596820[/snapback]

no to ja se bede gral w 1280x1024 z aax2 aniso x8 przynajmniej i nie powinno skakac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Puki co to widze że Ciebie jak i mnie czeka spory update kompa jesli chcemy cieszyć się tą grą :) Ale myśle że to nie będą pieniądze wyżucone w błoto i gra mile Nas wszystkich zaskoczy ;)

 

Spora częstotliwość kupowania gier  :lol:

1596807[/snapback]

No to zrobi się update :wink:. W sumie to z tymi wymaganiami to nie ma co srać bo zawsze można je zmniejszyć. Mi D3 też chodził dobrze na 800/600 więc mam nadzieję, że Q4 też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten mp to fake, spakowane q3 + filmy vo0 :D Czekam na tego cholenrego q4, r9800pro w drodze, mam jeszcze czas na oc :P

 

Wielkie odliczanie !

1month 25 days remaining

 

:D

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Puki co to widze że Ciebie jak i mnie czeka spory update kompa jesli chcemy cieszyć się tą grą :) Ale myśle że to nie będą pieniądze wyżucone w błoto i gra mile Nas wszystkich zaskoczy ;)

 

Spora częstotliwość kupowania gier  :lol:

1596807[/snapback]

Co Ty gadasz? Wystarczy, ze oboje zmienicie grafe i dokupicie giga ram i bedize wszystko spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Już niedługo koniec roku a to u mnie oznacza znaczny update kompa ;)

Szkoda że w tym roku matura się szykuje i nie będzie zbytnio czasu by se pograć :/

 

Wiadmo coś kiedy wyjdzie jakiś demko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak szczerze, że tak się napaoliłem na Q4, że jak będę mieć go w ręce to będe bał się go włączać... Pamiętam jak pożyczyłem D3 od kumpla. Włączyłem gre pograłem z godzine i wyłączyłem bo mnie tak znudziła a co za tym idzie? Zawiodłem się w cholere... Błagam oby Q4 było konkretne!!!

 

EDIT:

Znana jest cena!

:: UWAGA ::

99ZŁ

 

Jak dla mnie to poprostu bomba! :D :D :D

 

źródło

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja...mam nadzieję że Raven pokaże klasę poprawiając wiele rzeczy (żeby nie było D3 + nowe mapy i zmieniona nazwa)...

 

W sumie jestem sceptycznie nastawiony do tej gry...ale może mnie zaskoczy ?? :D

1659057[/snapback]

Pooglądaj sobie filmiki... IMO D3 wysiada przy Q4 z tego co można na nich zobaczyć. www.q4.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...wiesz...ograniczyłem się do obejrzenie pierwszego trailera z Q4 (tego co to 1,5 zajmował)...od początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej gry i stwierdziłem że nie będę się faszerował filmikami...wyjdzie - zagram i zobaczę...może mnie zaskoczy...

 

podobnie było z HL2...byłem nastawiony "średnio na jeża" a gra Valve...mnie całkowicie skasowała...:)

 

oby podobnie było z Q4 czego sobie i Wam życzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do d3 wystarczy 6600 i gra jest bardzo przyjemna :> ( oczywiscie bez AA ). Spokojnie można się rozkoszować :P, więc powinno być OK. Już nie wspominam, że d3 spokojnie na gf4 + edycja configa( zarówno IQ i P na + ), można było przejść :P I nie mówcie, że d3 ma zje... engine bo chyba nie jesteście świadomi :P A że Wam się nie podoba tzn zagladaliście w kod źródłowy ?? i coś tam wypatrzyliście ;p bo też tego nie rozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą ojejku na 6600 w High bez AA gra się aż miło, a co do engine to jedyne co odstaje to fizyka (może Raven ją w Q4 poprawi), ale graficznie jest naprawdę dobry, byli tacy co mówili że pracuje dobrze w doomie 3 bo nie ma terenów otwartych, ale to co widać choćby na filmiku z Q4 (ten z czołgiem i mechem) i nowym Enemy Territory myśle, że nie tylko da radę, a nawet bardzo pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że Wam się nie podoba tzn zagladaliście w kod źródłowy ?? i coś tam wypatrzyliście ;p bo też tego nie rozumiem ;)

1659323[/snapback]

nie podoba mi się calkowity brak interakcji z otoczeniem, a jak na gre z "fabułą" to powinna być, w/g mnie, przynajmniej minimalna, no ale, jak to ktoś napisał, przecież to kosmos i tam kible z tytanu robią i można do nich strzelać rakietami. nie podobała mi się tez "cukierkowatość" otoczenia, jedeny brud jaki tam był to plamy krwi, kurzu nie było nawet jak ściany zostały zniszczone.

jedyne co mi sie w d3 podobalo to ciemności.

 

no ale nie rozmawiamy tu o d3, tylko o q4.

dla mnie serie quake powinni zistawic tylko na multiplayera i fabule mozna sobie darowac, bo znajac scenarzystow z id to single bedzie fatalny.

Edytowane przez FeuerFrei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, moje 3 grosze:

q4 pewnie bedzie chodzic podobnie do doom3, czyli teraz juz spoko..

i może być fajny jeżeli bedzie jaśniejszy! dlatego że ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m atitry tools, pojasniam dooma 3 i gra sie zajebiscie, wreszcie widze w co strzelam a nie same oczy, i musze przyznac ze dopiero wtedy te potwory i to jak sie ruszaja robi na mnie wrazenie

 

a po drugie to nie moge zniesc tego jak w doomie3 te stwory pojawiaja sie z nikad, nie da sie tak grac, slysze ze sie pojawil, musze sie narozgladac, a on tam gdzie bylo juz czysto - nie wiem jak innych ale mnie to denerwuje, zero kontroli, jak bedzie tak jak w q2 czy hl2 to bedzie dobrze, bo grafika dooma3 jest bardzo fajna (jak się ją pojaśni i wogole coś widać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...