Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Mardok Spoko :) sorry ale wiesz jak wszyscy cos namieszają to potem kupujący do mnie mają wąty :):):)

 

Hanu zgadnij jakie wersje trafią do Polski? :D

Według mnie na 99% to opóxnienie i gadka DFI, to tylko chwyt marketingowy, bo co zrobią z tymi wszystkimi płytami z 3 fabryk DFI ??? Nie wydaje mi sie żeby je wyrzucili czy przerabiali.....

 

Pewnie wypuszczą jakiś nowy bios albo coś nie wierzę zabardzo w ta notkę.....

 

 

AHA: zamieszczę te fotosy, tak jak sobie życzyłeś, ale zdjęcia będa z telefonu :/

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, dawaj, my tu ciekawi szcegółów :D I dla swiętgo spokoju zapodaj no te numery ze stickera.....

 

I jeszcze jedno: jakie BIOSy maja te płyty? 119, 121, 125 czy 126? Dlaczego pytam? Ano dlatego:

 

"The word i have is boards are being modified and have been for 2 days or so. So the situation is this....if you jump now and get a board with 121 or earlier bios you got an old one.If you get a board with 126 bios and the package is sealed you got a fully finalised board which is good to go. Most boards will hit the stores in a few days so again i would look for the official stores to have official boards.

 

If you have a board that came with 119 bios etc that will probably not have all the hardware changes etc....once you flash you will have a good board but it won't be as good as the later ones.

 

Lasly you must flash to the 126 bios to get the board overclocking better."

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK więc tak:

OD soboty będę miał:

50 płyt DFI ULTRA-D

10 UT SLI-D

5 Sli DR pelne lanparty

 

To będą ostatnie płyty jakie będą ja miał i jakie będą w polsce.

Mama nadzieje że sprzedam je bez problemu.... :?

 

Nawet nie wiecie ile tych płyt już poszło od tej pory jak ogłaszałem sie na forum :)

Do holandii poszło niewiarygodne ilości....

 

A w Polsce Najpioerw będzie Ultra, i to najprawdopodobniej dopiero w Marcu.

Za 2 tygodnie po ultrze będzie UT SLI i pełny SLI-DR.

 

 

 

Raptor jeżeli nadal to aktualne to rezerwuję ci od razu 1 SLI-DR :D :D :D

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! ale macie nerwy ze stali!!

Nabraliście procki w ciemno nie mając jescze płyty.Nie chcę być wredny ale juz słyszę ten zgrzyt zębow i jęk zawodu......... :rolleyes:

dziwna sprawa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VerB:

 

Proszę cię nie strasz ! Bo ja mam cicha nadzieje na 2,5GHz…

BTW: Gdzie kupowałeś ? Ja w PCP .

 

Racuch:

 

A tam marudzisz ;) dszywala się zobowiązał ze będzie mobo… a jak nie (odpukać) kupi się GB na NF4 i na nim poczeka na DFI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo_78:

Ja cię pierniczę (właśnie spojrzałem na twój podpis) ! Z identycznego sprzętu się przesiadam co ty ! Baaa nawet tymingi te same miałem włącznie z alpha ! Hehe jaki zbieg okoliczności :D I też leciałem na 10x250 :D

 

VerB:

Mówisz, że wina mobo to zawsze jakieś pocieszenie, bo marzy mi się mieć tyle samo MHz na A64 co na moim byłym Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! ale macie nerwy ze stali!!

Nabraliście procki w ciemno nie mając jescze płyty.Nie chcę być wredny ale juz słyszę ten zgrzyt zębow i jęk zawodu......... :rolleyes:

dziwna sprawa??

1248542[/snapback]

ja nie narzekam chociaż mógłby się kręcic lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo!... dszywala!.....Gdzie fotki?... Kupcy czekają. Stary zlituj sie nad Nami. Zapodaj coś, bo na razie to my tu o wirtualnych rzeczach gadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK obiecuję że na 100% jutro zamieszczę dowód na te płyty....

Sorry że nie odpowiadam często na forum, ale z czasem umnie krucho...

 

Jak jakies pytania to tylko kom i czasami gg.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh… zasiłki VIP mówił, że się już jutro mogę spodziewać, zresztą dszywala też mówił ze mobo może być już jutro… a ja już się doczekać nie mogę no…

 

Poza tym z Merlinem rozmawiałem i mówił że szykuje bios dla DFI NF4 wiec może być ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI nForce4: SLI and Ultra for Mad Overclockers - jeszcze ciepłe review prosto od Anandtech LINK

 

 

"We reached 318x9 at 1T Command Rate - performance that demolished our previous best of 295 1T with this same memory. We also were able to reach the highest overclock that we have ever seen at stock ratios with our 4000+ CPU, reaching a stable 238x12"

 

:gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...