Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

ej ja niewiem co dszywala robi ... bo na plyte czekam juz prawie 2 tygodnie od dania kasy :(((( ale po prostu sie denerwuje bo niewiem co jest grane ze niedostalem jeszcze to mobo od niego :mur: :mur:  :angry:  :angry:  :

////////////////////////// co cie michal tak korde jak bys czekal na cos od 2 tygodni to tez bys sie wkozal jeszcze jak ktos by ci to obiecywal o wogle poco ta dyskosja dalem kasa wienc ma byc  ...

 

***Karol to ze jestes moim bratem nie zwalnia Cie z tego ze nie musisz zakladac sobie konta !!! Zaloz sobie a nie na moim piszesz... :-P

 

//Real Aurora001

 

BTW. CO Ci sie tak spieszy z ta DFI skoro nie masz kasy na reszte :oops: ***

Karol napisalem Ci juz zebys zalozyl sobie swoje WLASNE konto. Nie rozumiesz?

 

:)+Feb 5 2005, 18:00-->

CYTAT(Mardok =:) @ Feb 5 2005, 18:00)
@Aurora001:

Wy dwaj nie możecie sobie w domu pogadać ? Tylko od razu na forum ?

 

*** Brat mieszka 160-180km od warszawy - w Lublinie. ***

 

ej ale wiesz mardok ty masz caly sprzent no i co z tego gosciu mowi mi najpierw ze mi da w poniedzialek potem w "do konca tygodnia " i teraz mowil ze w sobote .... i co  :mad:  :sad:

 

*** Karol i tak Cie nie stac na proca, ram i grafe :D Znajac zycie bede musial Ci pozyczac xF ***

 

Gdzie ja krzycze? Czy ja mam do ciebie jakies pretensje? Wez sie opanuj gosciu. Che wyjasnienia sprawy ze strony samego sprzedawcy i tyle.

Ja sie niecierpliwie bo gosc w kilku miejscach mowi niejasno i to on powinien sie tlumaczyc, podawac realne terminy lub choc jasno stawiac sprawe co jak i ze sa opoznienia, a nic z tego nie zrobil. W kilku miejscach w rozmowie ze mna mowi co innego, a potem co innego - dlatego jestem podejrzliwy i tyle.

 

***Racja racja. //real Aurora001***

 

lancer mondre slowa ... powinien co objasnic na forum jasno i powiedziec konkretnie kiedy bendzie miec ........ n /c bo juz nie to ...............denerwoje

 

***j/w***

 

:mad: rofl ........ niech dszywale B)  B)  B)  teraz cos powie  :wink:  :wink:

 

*** Jak ja Cie dorwe Karol w Lublinie next weekend to zebys wiedzial. ZALOZ SOBIE KONTO! ***

 

mnie juz nic nie obchodzi plyte chce miec w renkach poniedzialek - wtorek max jak nie to gosciu ma "sprawe" ... problem :D

 

*** A kiedy bedziesz miec proca, ram, grafe :lol: ***

 

LUDZIE LUL LULULULULUZZZZ DSZYWALA WYSYLA PLYTY WSZYSTKIM W .... I BENDO NA "BANK W PONIEDZIALEK WTOREK "TO ZNACZY POCZONTEK TEGO TYGODNIA CO BENDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

............ZWRACAM HONOR "MAM TAKA NADZIEJ BO BENDZIE GORZEJ JAK NIE !!!!!!!!!!!!!!!

 

*** Oby :razz: ***

 

boshe oferty to nie tu czytac nie umiesz lajzo ..... bo kolejne zamieszanie zrobisz

 

*** Fakt ale nie tym tonem Karol... ***

 

Aurora ugryz sie czasem w jezyk zanim cos nabeblasz , idz juz lepiej spac i wstan we wtorek ...

 

*** Ja ugryze brata next weekend ale w dupe... za zamieszanie na moim koncie i na allegro...

 

Wszystkie comentsy pisal real Aurora001 z Wawy. Pozdro 666 & peace ***

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie zwalilo przy cytowaniu i nie wiem co ;/ Wszystkie skrypty sa ok ale zle pokazuje ;[

 

*** text *** to sa moje odpowiedzi na cytaty... Nic innego nie moge zrobic

 

Dodam tylko ze Cytaty Aurory001 to sa wypowiedzi mojego brata ciotecznego ktory czeka na DFI ...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie Ładnie sie podziało..... spróbuje to wszystko wytłumaczyć:

 

Mój błąd polegał na tym że mówiłem o sprzęcie którego nie miałem u siebie w domu,lecz był on w magazynie dytrybutora.

Cóż chciałem żey wszystko wyszło bardzo elastycznie i szybko, kiedy pojawiło sie opóxnienie z dostawą płyt do mnie, zaczeło dziać sie coraz gorzej.

 

Wiem teraz że już takie błędu nie popełnię,od teraz będzie to wyglądać zupełnie inaczej, cóż człowiek uczy sie na błędach a początki zawsze bywaja trudne...... :oops:

 

Osobą które kupiły umnie płytę jaki innym forumowiczą, napewno bardzo naraziłem się z swoją uczciwością.... i teraz mają prawo mi nie wierzyć.

 

Jako że ostatecznie płyty dostałem dzisiaj, od razu zawiołem je do znajomej na pocztę i udało się że być może u części klientów będą w poniedziałek.

Aby uwiarygodnić moje słowa zrobiłem kilka zdjęć:

 

 

http://dszywala.w.interia.pl/dfi1.jpg

 

http://dszywala.w.interia.pl/dfi.jpg

http://dszywala.w.interia.pl/dfi2.jpg

http://dszywala.w.interia.pl/dfi3.jpg

http://dszywala.w.interia.pl/dfi4.jpg

http://dszywala.w.interia.pl/dfi5.jpg

 

 

Dowiedziałęm się że jest mozliwość żeby choc jedna płyta doszła dzisiaj czyli w sobotę, zrobiłem wszystko i wysłałem paczke PKP :D jako paczka konduktorska.

 

Dziś o 22 tak jak wczesniej pisał luka_w dostanie swoja płyte DFI Ultra-D, i napewno zda na forum swoje emocje na temat płyty.

 

 

Osoby które kupiły odemnie płytę i długo czekały na dostawę, mogą liczyc na rabaty w razie późniejzych zakupów umnie.

 

Jeżeli ktos ma jeszcze jakieś wątpliwości, proszę dzwonić lub pisać

500 75 75 74

gg 3327594

dszywala@interia.pl

 

Zaczołem poważną współpracę z AMASOFT i dalej będę sprzedawał detalicznie płyty DFI i procesory AMD Athlon 3200 winchester.

 

OK wszystkie pytania, zamówienia itp do mnie na PRIV

kontakt podany wyżej, tego topicu juz wystarczająco napsułem/liśmy :D :D :D :-P pozdrawiam Dariusz Szywała

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na znizke przy zakupie pamieci. Pozdro ziom. Brat dostanie o<span style="color:red;">[ciach!]</span>l ale na przyszlosc prosze pisac bezposrednio do niego na gg ;]

 

Dszywala odezwij sie na gg jak mozesz w sprawie pamiatek ;] Ewentualnie prosilbym o jakies testy czy cos w niedlugim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah mardok

.... no w koncu odkleilem sie od brejdaka :lol:

juz mam swoje konto !!!! hahaha

musaze zbierac kase na proca ..... :sad: pomuzcie ................................................................................

..................

:blink: :lol:

>>

>>

>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w sklepie Tweaka płytki będą dopiero 3-4 tydzień lutego to chyba pozostaje wam tylko takie "załatwianie"... ja tam poczekam troszke (czyt. dozbieram kase) Ale płytki kurde takie że ślinka cieknie na samą myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zasyfionego topiku nie widzialem. Nie lepiej zmienic nazwe tego (np. Kupno DFI NF4) i zalozyc nowy tylko na temat tych trzech plyt? Prawde mowiac nie mam ochoty czytac jakich dzieciakow (Aurora001) i narzekan, podejrzen rodem z brazylijskiego serialu - takie rzeczy zalatwia sie prywatnie, tym bardziej, ze podane zostaly numery telefonu.

Chodzi mi o wypowiedzi na temat wydajnosci nowych DFI! Dobrze, ze yotomeczek cos daje na ten temat, bo inaczej zwariowac by mozna bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Feb 5 2005, 23:04-->

CYTAT(Mardok =:) @ Feb 5 2005, 23:04)
@luka_w:

 

Ile będziesz ten system instalowal no mów cos o mobo ! :)

1259317[/snapback]

 

system ? B)

 

jeszcze plyte instaluje, :) 2 raz w zyciu wiec zrozumcie :) jak wystartuje napewno dam znac , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze ktos mze sie cieszyc juz DFI. Szkoda tylko, ze osoba ta, nie potrafi w 3 godziny postawic systemu, bo robila to jak narzie 2 razy....

Boshe, widzisz i nie grzmisz!!

Ostatnie 2 stronki, a moze i wiecej. sa jak najbardziej cool...

And the oscar goes to ................. Auror001 !! ;)

 

 

Dszywala, moze ty cos powlaczysz z ta plytka ??

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyścić nie ma co bo najpierw była kłótnia o zasilacz przez 5stron potem kilka zdjęć i teraz kłótnia każdy wie o co będzie trzeba założyć nowy temat a ten z czasem sam poleci „na dno”. No teraz czekam na tego jednego „szczęśliwca” by coś napisał o mobo ale chyba się nie doczekam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myslicie, ze topiki tego typu, tzn. o konkretnej plycie czy o danej serii plyt powinny byc podpinane? W nazwie takiego tematu wystarczy podac model(e) plyty/plyt bez zbednych dupereli i zycie byloby prostsze. Posty o zasilkach to i tak maly offtopic, poza tym to "problem" dosc mocno zwiazany z DFI, ale na upartego mozna przerzucic do odpowiedniego dzialu.

 

luka_w - jeszcze montujesz? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe jeszcze 1 dzien i jus :D ja wam bende mogl powiedziec wyniki podkrencania jak mi dacie proca ramy i grafe :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nawet 477HTT pocisneli

i co z tego???? zastanow sie co to daje????

korwa czy tutaj juz wszyscy potracli zdrowy rozsądek????

jak czytam te ostatnie 2 strony topicu to mam wrażenie jakbym czytał recenzję  art.rozżalonych "panienek" wydymanych przez przebiegłego oszusta matrymonialnego 

nic  nie sugeruję ale niektorym popuscił zwieracz i dali lekką plamę z ta paniką.....

swoją drogą dszy-WAŁA!! kojarzy mi się z ?? ale to juz sami oceńcie!!

1259563[/snapback]

 

No jeżeli dla ciebie nie ma różnicy pomiędzy mobo potrafiącym uzyskać 250 HTT a 400+ to gratuluję ...

Dla mnie świadczy to o jakości mobo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli dla ciebie nie ma różnicy pomiędzy mobo potrafiącym uzyskać 250 HTT a 400+ to gratuluję ...

Dla mnie świadczy to o jakości mobo ...

??? wybacz ale co ma jedno do drugiego? chciales chyba napisac o jej mozliwosciach w wyciskaniu htt - imho calkowice nieprzydatnego w takiej skali bajeru, a nie o jej jakosci...na jakosc plyty wplywa duzo wiecej czynnikow niz tylko mozliwosci w MHz...podobnie systuacja wygladala z lp na nf2...miala mozliwosci oc, ale to wszystko i ja osobiscie b. sie na tej plycie zawiodlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli dla ciebie nie ma różnicy pomiędzy mobo potrafiącym uzyskać 250 HTT a 400+ to gratuluję ...

Dla mnie świadczy to o jakości mobo ...

1259799[/snapback]

Ja też nie wiem co to ma do jakości... :|

Płyta jest mocna ale bez przesady... HTT to nie wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wiarygodnóść AMAsoftu - płyta u mnie, odebrana osobiście :D

 

Trochę o mobo - wykonanie imo pikne, ilość dodatków to tej płyty (sli-dr) powala, dostajemy nawet UV sleeving kit (oploty do kabli żółtego koloru :P), jedynie mogę przyczepić się do wykonania kabli IDE (starzy posiadacze lan party pod socA wiedzą jaki poziom wykonania tam stał w tych kablach :> Jedne z najlepszych na rynku ;]), Torby na pc już mam łacznie dwie razem z tą od starego mobo :P (chyba nawet takie same są te torby :P). Ciekaw jestem osiągów tej płyty, ale jedyne co teraz mogę zrobić z nią to sobie powiesić na ścianie i sie do niej modlić o dobre wyniki o/c :>

 

Jest nalepka NTT = jest tak jak mówiono - gwara u dystrybutora :)

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...