Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Hanu: 2x512 ultraX mam do grania. Do testow i benchow sprawilem sobie 2x256 KHX 3000. Ida 270 w dualu 2-2-2-5-1T-7-12-2-2-1-1@3.63. Powiem tylko, ze zrobilem 12:17 na 333x8x166 - policz co ile mialo :)

Chce zrobic  360x8x150 ... taki mam cel :)

1315374[/snapback]

Tak, timingi robią swoje. Choć jeśli zamierzasz puscić procka 8x360 to chyba już naszykowałeś odpowiednie chłodzenie....

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotem, udalo mi sie uruchomic maszyne z jednym modulem. W tej chwili jade Blenda w Primie od 19 godzin na jednym z modulow. Jak na razie jest ok. Ustawilem 2-2-2-6 przy 3.0V, chce zaliczyc 24h na tym i miec 100% pewnosci przed przejsciem do testu drugiego modulu.

Jestem prawie pewien ze drugi jest uszkodzony.

 

Co do nauki angielskiego De Xter masz racje, trzeba sie jezykow obcych uczyc, uaktualnilem siga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NArazie mam 120+ pentagrama a obok czeka WC na uruchomienie. Musze zmienic pompe, bo moje 600l/h chyba sie zdewaluowalo z czasem ;P

PowerX i LAdzianka + 2x120mm Cystal Fan powinno wystarczyc....no i mrozne powietrze ktorego na szczescie jeszcze nie brakuje:D

 

Co do pentagrama - spisuje sie fajnie, bo owiewa pamiatki i inne dinksy wystajace z plyty ;) Wypoleruje mu spodek i przesmaruje dobra pasta....zobaczymy jak bedize smigal....

 

Edit: Moje temp teraz: 2655@1.43(smartguardian)@1.475(bios) tryb silent: idle 28 - Stress 43

Temp mniejwicej na dotyk sie sprawdzaja - mam mozliwosc dotkniecia topu procka(sam rog jest nieco odsloniety).

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NArazie mam 120+ pentagrama a obok czeka WC na uruchomienie. Musze zmienic pompe, bo moje 600l/h chyba sie zdewaluowalo z czasem ;P

PowerX i LAdzianka + 2x120mm Cystal Fan powinno wystarczyc....no i mrozne powietrze ktorego na szczescie jeszcze nie brakuje:D

 

Co do pentagrama - spisuje sie fajnie, bo owiewa pamiatki i inne dinksy wystajace z plyty ;) Wypoleruje mu spodek i przesmaruje dobra pasta....zobaczymy jak bedize smigal....

 

Edit: Moje temp teraz: 2655@1.43(smartguardian)@1.475(bios)  tryb silent: idle 28 - Stress 43

Temp mniejwicej na dotyk sie sprawdzaja - mam mozliwosc dotkniecia topu procka(sam rog jest nieco odsloniety).

1316185[/snapback]

Niezle masz temperatury, a jaka temp otoczenia ? bo ja mam przy tch samych ustawieniach co ty o 3 stopnie wiecej, wg mnie powinno byc na odwrót :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

Jak zwykle Thorna nie może zabraknąć w gronie LanParty ! Mam zaszczyt poinformować o tym fakcie :P

DFI LanParty nF4 SLI-DR siedzi w moim kompie z A64 3000+ jeszcze nie wiem jak się będzie kręcić ale zobaczymy co wycisnę z tego A64

 

Chyba nie musze zakładać nowego tematu jak mam troszkę inną LP :P jak narazie jeszcze nie mam karty grafiki i jadę na jakimś S3 Trio 64V na PCI :P no ale może już wkrótce coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NArazie mam 120+ pentagrama

 

Co do pentagrama - spisuje sie fajnie, bo owiewa pamiatki i inne dinksy wystajace z plyty ;) Wypoleruje mu spodek i przesmaruje dobra pasta....zobaczymy jak bedize smigal....

 

Zulusman, tego Pentagr. trzeba jakoś specjalnie mocować na płycie? jest w pełni kompatybilny z socket 939?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

Jak zwykle Thorna nie może zabraknąć w gronie LanParty !

DFI LanParty nF4 SLI-DR siedzi w moim kompie z A64 3000+

1316436[/snapback]

Nie zapomnij, aby płytę poddać moddingowi :lol: :lol: :lol:

 

Zulusman, ile ty masz stopni w chacie? 17? 18?. Strasznie niski ten idle. Ja mam Zalmana, w chacie 20 C i na DEFAULT tem idle mam 29.....

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Thorn:

Tylko wiesz ze SLI-D od SLI-DR (sama mobo) różni się tylko tym że ta druga ma o 4 S-ATA więcej ? ;) Wiec jak by to powiedział mój kolega „ten sam shit”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

Jak zwykle Thorna nie może zabraknąć w gronie LanParty ! Mam zaszczyt poinformować o tym fakcie :P

DFI LanParty nF4 SLI-DR siedzi w moim kompie z A64 3000+ jeszcze nie wiem jak się będzie kręcić ale zobaczymy co wycisnę z tego A64

 

Chyba nie musze zakładać nowego tematu jak mam troszkę inną LP :P  jak narazie jeszcze nie mam karty grafiki i jadę na jakimś S3 Trio 64V na PCI :P no ale może już wkrótce coś lepszego

1316436[/snapback]

 

A co z moim topem pod A64 :P Czekam. Napisz do mnie na gg ziomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Mar 8 2005, 19:30-->

CYTAT(Mardok =:) @ Mar 8 2005, 19:30)
@Thorn:

Tylko wiesz ze SLI-D od SLI-DR (sama mobo) różni się tylko tym że ta druga ma o 4 S-ATA więcej ? ;) Wiec jak by to powiedział mój kolega „ten sam shit”.

1317478[/snapback]

 

i 100zł więcej kosztuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj ciekawego zonka. Po instalce Nero restartowałem kompa. A tu zwis na maxa. Wyłączyłem ręcznie, boot i wisi. Wentyle pracują na max, wszystkie diody świecą i nawet przycisk restaru nie działa. Musiałem ręcznie wyłączyć zasiłkę. Po ponownym odpaleniu juz było OK. Zdarzyło się Wam coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hanu:

 

Mialem to samo,ale po zainstalowaniu nie nero tylko nerovision express.Tez totalna zwiecha,ale pozniej jak sie odpalil komp to i tak byl dalej zamulony,wiec odinstalowalem express i wszystko powrocilo do normy.I to tylko wlasnie z tym jednym programem tak mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o so chozi? :blink: Używam jednego....

1318262[/snapback]

O to: Chieftec DX01 BD-U + Tagan 480-U01. Pytam bo kiedys sobie pomyslalem: po co kupowac nowy zasilacz 500W jak mozna do stargo 300W dokupic drugi 300W i uzywac dwoch. Np. do jednago podpiac mobo, grafe itp, a do drugiego dyski i cdromy :) Ciekawe nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to: Chieftec DX01 BD-U + Tagan 480-U01. Pytam bo kiedys sobie pomyslalem: po co kupowac nowy zasilacz 500W jak mozna do stargo 300W dokupic drugi 300W i uzywac dwoch. Np. do jednago podpiac mobo, grafe itp, a do drugiego dyski i cdromy :) Ciekawe nie???

1318296[/snapback]

 

A masz taka grafe co ma dodatkowe zasilanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to: Chieftec DX01 BD-U + Tagan 480-U01. Pytam bo kiedys sobie pomyslalem: po co kupowac nowy zasilacz 500W jak mozna do stargo 300W dokupic drugi 300W i uzywac dwoch. Np. do jednago podpiac mobo, grafe itp, a do drugiego dyski i cdromy :) Ciekawe nie???

1318296[/snapback]

powiem ci że nic nowego nie wymyśliłeś :D ale trzeba sie jeszcze liczyć z napięciami, bo ta stara 300W może paść przy o/c...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pk bo ja już siły nie mam, mianowicie co to jest:

 

Dołączona grafika

 

(wyłączone aby co start windy nie marudziło)

 

W biosie wszystko powyłączane co się dało i nie było mi potrzebne a co jest mi potrzebne to działa i nie marudzi, sprawdzałem też wszystkie sterowniki z CD i na www DFI. Próbowałem już chyba wszystkiego i dalej nie wiem co z tym zrobić, niby all działa ale strasznie to denerwujące jest… Jestem pewnie że to coś z mobo bo nic innego nie może być nie mam żadnych innych kart prócz graficznej. Sprzęt jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@themOn:

 

Zassalem, włączyłem, sprawdziłem i nic nawet nie mam tego na liście tam, a „przekopałem” całą z 10 razy… eh ja podejrzewam ze to może coś co w biosie wyłączyłem ale jednak się nie wyłączyło, no bo kurcze nie mam już pomysłów ani siły by z tym „walczyć”.

 

UpDate:

 

Poszperałem dokładniej i co się okazało…

 

Lokalizacja : na RADEON X800 PRO (Omega 2.6.05a)

 

Ke o-so-chozi ? Przecież grafa mi chodzi jak trzeba a nawet lepiej ;)

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Raptor:

 

Ano mam VIVO i przedtem też miałem (na R9700Pro) no i pakowałem zawsze najnowsze Omegi i nic nie marudziło, ale masz kurde racje zajrzałem do Grafy i mam tam tylko 1x X800Pro a powinno być chyba 2x (tak jak miałem na R9700Pro) no nie ? Skubane ja szuka w biosie a to grafa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

Mam pytanie czy tez ktos mial problem z dzielnikiem 180 dla pamieci. Czasami nie nie chce zaladowac do windy przy wysokim HTT. bios 2/09. Przykladowo mnoznik 9 fsb 290 dzielnik 9/10 dla pamieci nie laduje do windy, mnoznik 10 fsb 260 pamieci 1:1 te same czasy dla pamieci, wchodzi do windy i przechodzi Pi 16. ktos mial ten sam problem? sprzet jak w podpisie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...