Skocz do zawartości
Simon Erinaceus

Win98 First Edition - Jakie ma wady? Jak go przerobić na SE?

Rekomendowane odpowiedzi

" niewiele wiecej stabilnosci " moim zdaniem dużo mniej stabilności.

śmigał on fajnie jak płyta była na intelu , grafa to jakieś starej zdechłe np ati rage, ogólnie podstawowe nieskomplikowane elementy (z tamtego okresu).

Jak płyta była na via lub ali,(niedajboze via mvp3) dotego dochodziła np riva tnt (riva 128 zx i mvp3 to była tragedia) i bardziej wypasiona muzyczna np live czy muzyka na vortex2 to system sypał się bezprzerwy i co gorsza bez powodu.

 

ale jak trafiłeś w konfiguracje typu intel np. BX + voodoo 3 + i np sb128 to komp chodził bardzo ładnie.

 

Ogólnie z mojego doświadczenia powie że jak dobże dobrałeś elementy to śmigał nawet lepiej niż 98se ale jak ci się to nieudało to była to droga przez męke.

 

Zaktualizować do 98se się go nieda bo pomimo tej samej nazwy to systemy się od siebie różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizować do 98se się go nieda bo pomimo tej samej nazwy to systemy się od siebie różnią

Akurat zaktualizowac to się da, wystarczy posiadac płytę z pełnym win98se lub z uaktualnieniem, bo do tego systemu jeszcze chyba takie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi.

 

Kupiłem WIN98 SE z allegro z książeczkami i certyfikatami tzn ogrinał. Ale teraz mam wątpliwość jakie wymagania powinien spełniać orginalny soft w firmie (konkretnie zakłąd RTV) by wrzie W (czyli kontroli) nie było problemów typu a skąt to pan ma itp.

Proszę o opinie. Czy muszę mieć fakturę vat i umowę zakupu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupiłeś wersje oem to musisz mieć fakture na tą winzgroze i jakiś element niezbedny do pracy czyli najtańszy to myszka i wówczas jest ok

jak nie myszka to np hdd, płyta, procesor. odpadają drukarki , głosnicki, i z tego co słyszałem to napędy optyczne i fdd bo bez nich praca z winzgroza jest możliwa a bez myszki się nieda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupiłeś wersje oem to musisz mieć fakture  na tą winzgroze i jakiś element niezbedny do  pracy czyli najtańszy to myszka i wówczas jest ok

jak nie myszka to np hdd, płyta, procesor. odpadają drukarki , głosnicki, i z tego co słyszałem to napędy optyczne i fdd bo bez nich praca z winzgroza jest możliwa a bez myszki się nieda :)

Da się bez myszki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...