Skocz do zawartości
reed

Warte polecenia : Firmy , servisy , sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

Softon/Kalisz

 

To sklep w ktorym kupowalem kompa - fachowa obsluga, ceny najtansze w kaliszu, wszystkie czesci z cennika maja na skladzie co sie zadko zdaza

 

CK Znak / Poznan

 

a w tym sklepie dokonywalem wiekszosci modyfikacji mojego i kolegow kompa.

duzy wybor, dobze zorganizowany cennik (moim zdaniem bardziej przejzyscie niz w komputroniku, bardzo niskie ceny i chyba najbardziej fachowa i zorientowana obsluga z jaka mialem do czynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korporacja D&J Częstochowa - Miła obsługa, montuja wszystkie dodatkowe czesci bez problemu, tanio, sprawdzaja niepewny sprzet, doradza przy zakupie, sprowadza sprzet... kupuje tam juz od 5 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EGON Tychy

maja mase dobrego sprzetu, maja tanio, sprzedawcy tez tacy wpozo, niewciskaja badziewia takze 8)

kupilem u nich procka ram i mobo z podpisu i jak dotad dziala 100% stabilnie i bezproblemowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dobrze wam radze, nigdy nie kupujcie żadnych części komputerowych, a już tymbardziej całych zestwów w 2 sklepach z K-ce, ich strona internetowa to www.4max.com.pl Zamówiłem trochę sprzętu i dostałem to co chciałem i w czasie takim jaki był w umowie :!: :D Serdecznie polecam :twisted:

POZDROWIENIA 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCCOOLER.COM.PL

 

Zamowilem towar w tym podkladke na procesor! Doszla bardzo szybko, ale okazalo sie, ze podkladka nie pasuje! Dostalem inna niz zamowilem! Po wyslaniu maila z opisem sytuacji dostalem odpowiedz, w ktorej firma przyznala sie do bledu (tu plus) i przeprosila za klopot - za pare dni otrzymalem nowa podkladke bez narazania mnie na dodatkowe koszta (kolejny plus). Widac, ze firma dba o klienta mimo pomylki (kazdemu sie zdaza)!

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMO - ADAX LAND

 

Jedyny sklep w Gdyni gdzie można kupić wszystko co potrzebne jest do poprawnego działania kompa. Zaczynając od radiatorów, wentylatorów, past, kończąc na różnorakimi chłodzeniami WC, AC itp. Wszystko co dla "normalnego"  :wink:  użytkownika potrzebne. Polecam.

 

Adres Gdynia Dworzec PKP, Plac Konstytucji 1

 

 

Pozdro, Grinch.

Prawdę mówiąc nie widziałem w Trójmieście tak dobrze zaopatrzonego sklepu i potwierdzam to co pisze Grinch, ALE :

 

1. Nie mieli ŻADNYCH AXP 1700+, w ogóle mieli tylko 3 AMD-ki

2. Ceny mają naprawdę z kosmosu (przynajmniej takie odniosłem wrażenie)

Masz racje ale oni są raczej skupieni w akcesoriach mniej w części procki płyty, ram. No ceny kosmiczne ale cóż jest to praktycznie jedyny taki sklep :|

 

NET Service / Gdynia

Kupiłem u nich ze dwa lata temu twardziela i ramik (chodza do tej pory, teraz na servie :P), a nie dawno składałem tam kompa dla znajomej.... (no i kilka sieciowek :D) Sklepik zaje.bisty :D miła obsługa + niskie ceny + znają się na swojej robocie + znają się na kompach :) Naprawde polecam

 

ps. tak jak kosmo.... odradzam grala  :evil: 

ps2 odradzam MegaNet !!  :evil:  (psują kompy które sami złożyli.... już kiedyś o tym pisałem) :evil:

O którym oddziale mówisz ? HIT ul. Kcyńska czy na Starowiejskiej ?

Zgadzam się że w DEMO - ADAX LAND

mają wszystkie bajery świata i bardzo dobrze że jest taki sklep. Poza tym mają pełne pojęcie o tym co sprzedają. To rzadko spotykane dzisiaj zjawisko.Naprawdę polecam . Jeśli chodzi o procki czy płyty to normalne że nie mają tego tak dużo bo przecież sprzedają ADAXy więc kompy mają gotowe. Co do NET Service / Gdynia mam nie najlepsze doświadczenia ale nie o tym ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecę IDEAŁ z Łodzi. Kurde, potrafią wymienić chyba nawet połamaną płytę. Jak swego czasu spalił mi się Athlon 1000 ( dosłownie cały siny był i z potopioną naklejką) to co powiedzieli...? Dawaj go i zadzwonimy. Po tygodniu dostałem nowego. Zresztą zawsze dają upusty dla starych bywalców, no i ceny całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/size] X-Com - najtańszy w Częstochowie. Dostawa na zamówienie na drugi dzień. Co do ceny można się dogadać idąc na beszczelnego :lol: z cennikiem konkurencji w ręce.

Duży wybór-możliwośc wymiany podzespołów w przypadku kłopotów z konfiguracją.

 

P.S. Muszę ich pochwalić, bo kupowaem niedawno od nich kość pamięci kingston 256Mb - jak się okazało w pudełku było nowiutkie 512 Mb ramu kingston :P :P :P . Niby pomyłka - ale goście są 150 zł w plecy :wink: - więc trzeba im zrobić reklamę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej ulicy jest ten sklep?

Przy ulicy Wolności za dworcem PKP - wchodzisz w bramę za sklepem mięsnym. Jest tam taki nowy targ, kwiaty..ect i zaraz po prawej stronie pisze X-Com lub X-Kom w tej chwili nie pamiętam.

Na tym samym placu są kasy Gazowni - jak płacisz za gaz to będziesz wiedział :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XPSYSTEMS/WROCLAW

 

Sprzedawca (a moze jednoczesnie wlasciciel ?) spokojny i cierpliwy

(przeciwienstwo "pana z wasikiem" opisanego gdzies powyzej)

 

Termin naprawy gwarancyjnej to max 14dni (w wielu sklepach bywa 28dni) a w moim przypadku 15min. :D

(wymiana wadliwego MX440 na R9000 z doplata wynikajaca z aktualnego cennika nic ponadto)

 

Mozna sie potargowac w celu wyrownania cen z konkurencja :) (bez szalenstw czlowiek tez chce zarobic)

 

Ogolne wrazenia z zakupow bardzo pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGE www.age.pl

Miła obsługa

Fachowe doradztwo (mogłem sobie serie proca wybrac)

Duże upusty

ale ceny są conajwyżej średnie

 

POPLAND www.popland.pl

Głównie ze względu na niskie ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIRIUS

 

 

ceny niektore maja wysokie inne taniutkie ,jakosc uslug bardzo dobra kupilem u nich narazie zasilke i mobo z podpisu wczoraj zamowilem FRII

zasilka przyszla na drugi dzien(24h czekania) ,mobo bylo jeb.(siakas wada fabryczna) odeslalem im ja to mi nastepną przyslali w ciagu 3 dni oczywiscie fool sprawna aha i szybko odpowiadaja na maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTER-ES Wrocław

Przeflashowałem Radka VE i już nie wstał, zgubiłem karte gwarancyjną i udałem się do nich. Miła odsługa odczytała kod kreskowy na karcie graficznej i bez gadania wydali mim nową kartę. :P

 

POPLAND Wrocław mi podpadł. Potraktowali mnie bardzo chłodno, sami łysole i próbowali mi wmólić, że spaliłem proca. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eldorado/Warszawa

kupuje u nich od dwóch lat i nie miałem żadnego problemu.

Raz nawet wlazłem im do serwisu bo u nich działało a u mnie nie, oczywiście gdy tylko się pojawiłem to się Sp*** i od ręki dostałem nowy sprzęt.

Dodam że gdy sprzęt padnięty kupiłeś do miesiąca temu to dostajesz nowy od prawie ręki (przynajmniej ja się z tym spotkałem i to kilka razy bo jestem bardzo zdolny, tzn mam takiego farta, bo sprzęt sprzedają raczej bezproblemowy)

 

Trochę po "polskiemu" ale wiadomo o co chodzi

Tak firma jest niezla. Bardzo dobry kontak z klientem, mozna ich zlapac 7 dni w tygodniu (normalnie maja sklep kolo metra Stoklosy, a w weekend sa na gieldzie).

Ceny maja srednie, a serwis zaczalem doceniac dopiero po kontaktach z innymi firmami.

Jedyna wada to fakt, ze polowa ich sklepu to pajace. Jakies takie lamy. Najlepsi z nich to Rafal (kierwonik) i jakis nowy, mlody koles zatrudniony w ciagu ostatniego roku.

 

Polecam tez firme No-Name/Warszawa

2 kolesi stoi co weekend na gieldzie (na prawo od kierownictwa gieldy), przyjezdzaja srebrna Xantia. Zawsze maja najnizsze ceny na gieldzie i tylko za to ich chwale. Serwis jest tylko w weekendy, bo goscie nie maja zadnego sklepu, ale sprawe zalatwiaja uczciwie - czasami trzeba ich troche pogodnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<B>Komputronik</B>

Moze i drozej jak w innych tego typu sklepach ale wszystko profesionalnie zalatwione, czesci zamawialem w poniedzialek przed 16 potwierdzenie zrobilem po 17 a czesci dostalem tu nazajutrz o 12:20 !! Firma godna polecenia- zwlaszcza ze zawsze mozna wynegocjowac jakąs promocje-jak to bylo w moim przypadku-kupilem dla qmpla grafe Sapphire 128MB 128bit w cenie 64MB !! Podobnie bylo z ramem na ktorym zaoszczedzilem 10 zł -niby nie udzo ale....

Tak wiec polecam interesy z ta firmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktos zareklamowac sprzet to polecam

:evil: AGE 3 razy dawali mi walnieta karte ostatecznie zabralem kase i kupilem u konkurencji kartaetelewizyja koles serwisu na Jednosci Narodowej opryskliwyale brawo dla prezesa firmy znalazl chwile czasu dla detalisty :D i pomugl swoja droga ciekawy jestem czy wyciagnol konsekwencje w stosunku do pracownika

:? PROLINE tanio duzo ale serwis jak wyzej z tym ze nie potrzebowalem wizyty u prezesa a sprzedawcy bladego pojecia nie maja co sprzedaja( sklep na Wita Stwosza) i traktowanie pozostawia wiele do zyczenia ( nie wymienie z nazwiska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angela/Wrocław (www.chieftec.pl)

Kupowalem od nich obudowe i zasilacz. Bardzo dobry kontakt, informacje poprzez e-mail dostawalem natychmiastowo.

Jak mialem awarie zasilacza zostala ona zalatwione w ciagu 7 dni (maja prawo do 21). Wszystko przebieglo szybko i sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWW.ESC.PL

 

przystepne ceny(2 tyg temu kupilem u nich szafirka 9100 64mb 128 bit za 320zl!!) , szybko , zero problemow z czystym sumieniem polecam ten sklep

 

update:

WWW.PCCOOLER.COM.PL

 

tez spox :lol: , tanio , calkiem szybko , ogolnie brak zastrzezen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BINO Computers - Czestochowa mila obsluga, mozliowsc wymiany na inny krotko uzywanego sprzetu kupowanego u nich, atrakcyjne ceny, mozliwosc negocjacji ceny :D jesli ktos jest z czewy lub okolic moge z czystym sumieniem polecic ten sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BINO /TARNÓW

Najlepszy sklep komputerowy w moim mieście. Tanio, fachowa obsługa (nie walą kitu tylko doradzają). Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecę IDEAŁ

 

Jestem stalym bywalcem, zawsze mozna milo porozmawiac. Polecam serwis, jak wujkowi padl Codegen po gwarancji to wymienili za nic - na jakiegos otwieranego Rubikona ale zawsze. Skupuja tez uzywany sprzet. No i maja spora oferte wynalazkow do chlodzenia.

 

Polecam też MPM computer na Piotrkowskiej 4 - jak w grudniu 2002 wszyscy wybałuszali oczy na nazwe nForce2 ewentualnie Asus A7N8X to oni mi go sprowadzili. Wymienili tez kumplowi dysk - mimo, ze byl po gwarancji. Byl to Seagate U6 20 GB - po miesiacu i doplaceniu 40 zl dostal Barke II. Ostatnio jak oddawalem na serwis moja padnieta Yamahe crw2200e (po gwarancji juz niestety :/)- gosc nic nie zdzialal - wiec nic nie wzial. Zreszta facet byl kumaty i znal sie na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4Max, ProLine, Sirius.pl, Discotech

 

Doskonała obsuga, dla Siriusa i ProLine - brawo za doradztwo i szybki serwis - ukruszyłem proca z ProLine i od ręki dostałem nowego :D

 

Discotech i 4Max - może mają wyższe ceny - ale jest tam miła i fachowa obsługa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...