Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie tez mam cos z fpsami:| robile wczoraj format ale i tak na moim r9600 antku 2000+ i 256 ram tez mam spadki fps:/ srednio mam 60 lub wiecej ale sa momenty ze mam i 20:/ mam ustawiona rozdzialke na 800x600 i wszystko na extra bez cieni. i ch** wie o co chodzi! niby gra powinna chodzic bez problemu na takim konfigu a jednak nie. a ha i zanim sobie pogram to przez dluuuugi czas cos sie doczytuje... mryga czerowna lampka w kompie... pewnie dlatego ze tylko 256 ramu mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zawsze tnie shore, falaisevilla i stanjel - wg. mnie zrypane mapki i karty pokroju 9100 majace obsluge dx 8.1, a nie obslugiwanego w grze 9.0 maja zrypana grfe w tych mapkach tzn widac zywcem pixele i fps spada czesto ponizej 20 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam kompa takiego jak w sygnaturze i mama caly czas 90 fps'ow... gra chodzi ok, mam detale na medium.. nie widze nic super ani fajnie ale jest OK, rozdzielczosc 1024x800 czy jakos tak :wink: i jest OK, .. takze nie wiem dlaczego na takich sprzetach jak wy macie macie takie cienskie fps'y :| ale tez ilosc fps'ow zalezy od mapy im jest mniejsza tym wiecej fps'ow, im mniej budynkow, i im mniej wzniesien itp, itd... ale slyszalem najdroch ze do radeona mozna scignac patch'a i bedziesz mialm nawet 600 fps'ow, no moze nie az tyle ale napewno ponad 200, ale gra wogole tak nie chcodzi jak bys mial te 200... ja teraz czekam na nagly przyplywa gotowki i kompa takiego machine kupuej ze instalacja na calej ulicy bedzie siadac... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mam ustawienia -> załącznik

1411084[/snapback]

 

Byc kobieta, byc kobieta....

 

Ja tam na swoim fx 5200 :( wyciągam 60 fps na 1024 detale na extra i textury tesh... jakos zle mi sie gra przy niskich detalach.... a przy mniejszej rodzielczosci denerwuje mnie to, ze gra nie jest rozlozona na calym ekranie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mam ustawienia -> załącznik

1411084[/snapback]

no to niestety musisz to zmienic, jezeli chcesz aby gra tobie nie ciela... a jezeli nie tnie to pozostaw takie ustawinie, lecz proponuje tobie zmniejszyc jakosc tekstur na 16 bit, tekstury postaci i ogolne tekstury o jeden lub nawet dwa poziomy obnizyc... bedziesz mial napewno ponad 100 fps'ow gra przyspieszy i nie edzie "ciac" :rolleyes: jak bedzie jeszcze zle, wylcz niepotrzebne opcje w menu "dzialanie" jak np. pokaz krew... zabiera duzo pamieci, a prawie nigdy tego nie widac.. :wink: pokaz luski tez ciebie zbawi, z reszta zrobisz jak uwazasz B)

 

Byc kobieta, byc kobieta....

 

Ja tam na swoim fx 5200 :( wyciągam 60 fps na 1024 detale na extra i textury tesh... jakos zle mi sie gra przy niskich detalach.... a przy mniejszej rodzielczosci denerwuje mnie to, ze gra nie jest rozlozona na calym ekranie...

1411315[/snapback]

yyyy lol? :mur: :blink: a wiesz co to znaczy ustawienia reczne na monitorze ? :huh: przeciez napewno masz jakies guziki na monicie, to przy malej rozdzielczosci - pfff wystarczy rozszerzyc ekran B) a takie ustawienie bedzie tylko dla gry, a w windzie bedzie tak jak wczesniej mialem... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niestety musisz to zmienic, jezeli chcesz aby gra tobie nie ciela... a jezeli nie tnie to pozostaw takie ustawinie, lecz proponuje tobie zmniejszyc jakosc tekstur na 16 bit, tekstury postaci i ogolne tekstury o jeden lub nawet dwa poziomy obnizyc... bedziesz mial napewno ponad 100 fps'ow gra przyspieszy i nie edzie "ciac"  :rolleyes: jak bedzie jeszcze zle, wylcz niepotrzebne opcje w menu "dzialanie" jak np. pokaz krew... zabiera duzo pamieci, a prawie nigdy tego nie widac..  :wink: pokaz luski tez ciebie zbawi, z reszta zrobisz jak uwazasz  B)

yyyy lol?  :mur:  :blink: a wiesz co to znaczy ustawienia reczne na monitorze ? :huh: przeciez napewno masz jakies guziki na monicie, to przy malej rozdzielczosci - pfff wystarczy rozszerzyc ekran  B) a takie ustawienie bedzie tylko dla gry, a w windzie bedzie tak jak wczesniej mialem...  :lol:

1411367[/snapback]

Wiem ale nigdy mi sie grzebac nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam cod spoko chodzi 1280x1024 max all  tylko ostatnio tez sie przycinalo , za wysokatemeratura na cpu :]

1411921[/snapback]

 

Mi tam przy 1280 bardzo zle sie gralo, dlatego ze jestem przyzwyczajony do 1024... no i detale jakos inaczej wyglądaly.. ;/ Gonzo kiedy bedziesz na jakims FFA innym niz TO ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1412868[/snapback]

poczytaj troche... :mur: :blink: moze tam sie czegos dowiesz :wink: PB oraz na forum FORUM a jak jestes leniem to:

 

zanim się podłączysz wpisz w konsole /pb_webupdate i poczekaj aż skończy. Jesli ci to polecenie nie działa (tak jak mi ;p) wejdź na www.evenbalance.com i ściągnij sobie uaktualnienia do PB, albo /pb_security 0

a jak to nic nie pomoze to gdzies poszukaj na calym tym forum... : FORUM TO

 

EDIT: aha i poraz ostatni ci pomagaam, bo to nie topic o pomocy technicznej, tylko o rozgrywkach tweak'a, zaloz nowy temat w grach, lub wyszukaj czegos na forum... :wink:

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom wcześniej ściągałem plik 1413080[/snapback]

mi tam glowy nie zawracasz ja tez czesto potrzebuje pomocy i musze gadac z wlasciwa osoba, ktora mi pomoze, lecz zakladam topici nowe, takie ktore pasuja do mega problemu, zaluz nowy temat w grach, a napewno ktos Ci pomoze...

 

pozdro :wink:

 

 

EDIT: aha ludzie ide testowac cod'a :P znaczy sie i zwiekszac detale, moze bedzie gucia -> jakby co to jestem na TO1, ale jakies moze 30 minut takze sie spieszcie :D pozdro...

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonzo kiedy bedziesz na jakims FFA innym niz TO  ??

1412470[/snapback]

ostatnio wogule nie gram FFA - za dużo nerwów mnie to kosztuje ;]

 

praktycznie codziennie /co kilka dni/ sparujemy (trenujemy) i na tym sie skupiam ... czasem późnymi wieczorami gramy mixy - wymagany TS i czas gry do ok 3.00 nad ranem ;]

 

wczoraj np grałem mixa z tanaka bo akurat był dostepny na gg ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wogule nie gram FFA - za dużo nerwów mnie to kosztuje ;]

 

praktycznie codziennie /co kilka dni/ sparujemy (trenujemy) i na tym sie skupiam ... czasem późnymi wieczorami gramy mixy - wymagany TS i czas gry do ok 3.00 nad ranem ;]

 

wczoraj np grałem mixa z tanaka bo akurat był dostepny na gg ;]

1413516[/snapback]

 

Eno to jak bedziecie mieli jakis Trening skillowy to moze dołacze sie do was?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wogule nie gram FFA - za dużo nerwów mnie to kosztuje ;]

 

praktycznie codziennie /co kilka dni/ sparujemy (trenujemy) i na tym sie skupiam ... czasem późnymi wieczorami gramy mixy - wymagany TS i czas gry do ok 3.00 nad ranem ;]

 

wczoraj np grałem mixa z tanaka bo akurat był dostepny na gg ;]

1413516[/snapback]

 

a danville niezle mi szlo niezla ilosc hedow szla :] ale harbor poraszka musialem se wczuc ze gram bez modow :] pozatym nie trawie tej mapy ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gnz a moze zagramy dla rozrywki TT vs PA? by wkoncu pocwiczyc z TS taktyke troszke...? :D

1413982[/snapback]

popieram pomysl sparu TT vs PA...

 

ts'a sie zalatwi (osek :wink: ?) i mozemy grac teraz tylko powiedziec kto by gral!? TT kto moze grac.... a gonzo napisze, kiedy... ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1419159[/snapback]

pfff 400 MB kto ma takie lacze, zeby to sciagnac odrazu :lol: ja bym chcial odrazu zobaczyc, ale trudno.. i pewnie kolejny filmik gosci latajacych z hackiem.. :) bo ile razy juz osek sciagnal filmiki i za kazdym razem bylo widac, ze ma wall, koles celuj, na scianie, i jakos dziwnym cudem tam, koles wylatuje... hmmm tak to gracze nagle przesuna celownik, a ci celuja w sciane, ale nie wiem jak z tym filmikiem bedzie...

 

ale watpie ze tam beda jakies wall'e ;] bo widze, ze sponsorow nawet maja :wacko: :rulez: :zonk: :twisted2: 8O :o takich jak noobwear, pc start, qpad, i samsung :o

 

 

EDIT: moze tak TT znajdzie sponsora.. ? :wink: np. tweak bedzie nam 90 % oddawal prowizji... :wink: B)

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pointeresuj sie sceną troche zanim zaczniesz głupoty wypisywać ;]

 

to najlepszy frgamovie jaki dotąd widziałem (a widziałem już kilka konkretów których myślałem że nic nie przebije) - ten miażdży i skillem i montażem ...

 

WHO #1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pointeresuj sie sceną troche zanim zaczniesz głupoty wypisywać ;]

 

to najlepszy frgamovie jaki dotąd widziałem (a widziałem już kilka konkretów których myślałem że nic nie przebije) - ten miażdży i skillem i montażem ...

 

WHO #1

1420041[/snapback]

 

Gnz... wez nagraj na plytki i nam powysyłaj :D

Kaske ci oddamy :)

 

Ps... ostatnio gram troche z twoim clan-qmplem Return`em :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...