Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiazalem u siebie dwa problemy. Jakby ktos mial cos podobnego to moze sie przyda:

1. Medal of Honor: PA - Testowalem na niej stabilnosc proca po oc i w pewnym momencie gra nie chciala sie uruchomic tzn. wyskakiwala do pulpitu w momencie gdy skonczyl sie load i mialo pokazac sie menu 3D. Za bardzo mi na niej nie zalezalo wiec darowalem sobie kombinowanie. Ostatnio przeinstalowywalem system i z ciekawosci sprobowalem odpalic gre, jednak dalej to samo, jeszcze jedna reinstalka i zauwazylem ze gra ma te same ustawienia w opcjach jakie ustawilem poprzednio. Okazalo sie ze gdy kopiowalem Moje dokumenty, razem z nimi przenosilem katalog z ustawieniami gry. Gdy go wykasowalem, o dziwo przy takich samych ustawieniach gra ruszyla bez problemu.

2. Splinter Cell: Chaos Theory - po wczytaniu gry gdy zginalem lub nastepnego poziomu obraz robil sie calkowicie czarny i nic nie pomagalo. Zmienilem stery na oficjalne ostatnie i niby bylo troche lepiej, poniewaz gdy co jakis czas obraz robil sie czarny wystarczylo wlaczyc i wylaczyc noktowizor i wszystko wracalo do normy. Niestety gdy cos takiego przytrafilo sie podczas przygotowan do kolejnych misji gdzie trzeba bylo klikac, pozostawal ctr+alt+del. Okazalo sie ze wystarczylo wylaczyc z poziomu strownikow ( w biosie nie mam tego) fast writes i wszystko jest juz OK.

Moze komus pomoze

 

 

 

 

 

 

Edit:

Sprzedaje karte. Jakby kogos interesowalo:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52936046

Wyniki podawalem w tym watku

Edytowane przez koven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował z www.sirius.pl asusa 6800LE ???? dostaną w wtorek dostawe nową jak to by kogoś interesowało. Właśnie z tamtąd zamówiłem jestem ciekawy czy odblokuję te potoki i verteksy bo chyba teraz to coraz gorzej z tymi potokami co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upsssssssss kumpel kupil i 8/6 tylko zresza dla niego to wystarczy dal 800 zl a za 819 + 30zl dla serwisanta mozna znalezc perelke 16/6 mysle ze te 30 zl roznicy to wzasadzie pryszcz a sie nietrzeba stresowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie sterowniki dać do Boiling Pointa ? Ja wiem że ta gra jest totalnie zwalona jak chodzi o optymalizację, ale może ktoś z was robił testy i wie na jakich sterach BP chodzi w miarę dobrze. Teraz jadę na sterach 71.89 ale w grze mam jakieś drobne arty na drzewach :blink: Sprawdzanie wszystkich sterów nie bardzo mi się uśmiecha, więc liczę że ktoś mi odpowie. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie sterowniki dać do Boiling Pointa ?

1471707[/snapback]

Witam !

 

Faktycznie ta gra ma skopana optymalizacje, ale wlaczalem ja na sterownikach XG 76.50 i z obrazem wszystko bylo ok.

Jest maly wyjatek jak tylko podkrece cos pamiec to bywaja momenty w grze w ktorych zatrzymuje sie obraz i zanikaja textury na horyzoncie :D, najlepsze jest to ze jak sie odwroce w inna strone to to mija !, odwroce sie spowrotem w strone w ktora sie zacinalo i dalej sie zacina :blink:.

Jesli karty nie podkrece nie ma tego efektu - moze masz arty przez podkrecenie karty sprawdz to i daj znac sam jestem ciekaw efektow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwne macie problemy z tymi sterownikami XG. Mi działają wszystkie gry bez błędów, karta sie ładnie kręci teraz działa na 430/900. I nie mam żadnych kłopotów. Może to ma jakiś problem z innym sprzętem. Może chipset płyty głównej, albo sam nie wiem. No i zauważyłem też że karta si tak jakby mniej grzała. Pomiary temperatury dokonuję za pomocą programu EVEREST Ultimate Edition - polecam. ma wiele opcji. Jest też możliwość że trzeba użyć przed instalacją XG driver cleanera. Jak bedziecie mieli czas to możecie potestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade na sterownikach 71.89 od nVidii, próbowałem XG i Omega ale szwankowały w różny ch kwestiach (gry, benchmarki)

 

Teraz planuje zmiane chłodzenia na radiator zwykły (z CPU) + Arctic Pro Fan TC, już wiem że trzeba wywiercić 4 otwory w spodzie i zalać je klejem łapiącym metal, ale prblem w tym że nie mam dostępu do wirtarki stołowej więc ciężko będzie wyłapać pion, zna ktoś dobrą metode na to żeby otwory były dobrze "zkątowane"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniał ktoś gluta z V9999 na AS5? Kurde Artcic Silver 5 leży i się marnuje, a ja nie wiem czy jest sens i wysmarować gpu pastą tracąc tym samym gwarancję :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Powiedz o ile stopni spadła temperatura.

1474796[/snapback]

a tam temp :blink: :blink: Ty sie lepiej pytaj o ile wzrosly mozliwosci OC :D :D !! u mnie na Leadteku na oryginalnej pascie szedl na 365/850 max bez artow..teraz robie 412/920 bez artow B) B) ..oczywiscie z odblokowanymi potokami i verteksami...i to nie ostatnie slowo..jutro montuje wiatraki 120mm i jak grafike schlodze wiejąc na nia to osiagne pewnie wiecej..karta przechodzi na 420MHz na GPU ale juz sie grzeje (73C <_< ) i sa drobne arty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniajac chlodzenie z defaultowego na nv5 zapodalem na gpu as5 ale (sugerujac sie sd) nie widze roznicy temp. no ale as5 jest i tak przeciez o wiele lepsza niz jakis glut na defaulcie, zreszta as5 ma to do siebie ze efekty widac dopiero po ok 2tyg. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mógłby mi ktoś powiedzieć, czy różnica wydajności Asusa V9999 6800GT 128mb jest bardzo duża w stosunku do Leadteka 6600GT Extreme ? Wcześniej byłem całkowicie przekonany do 6600GT ale powstały pewne nadwyżki budżetowe i rozważam zakup droższej karty graficznej, chociaż z pewnością mógłbym równie dobre inaczej je zainwestować :) Warto dopłacać do karty ? (6600GT - 760zł w pcprojekt.pl natomiast 6800GT - 1170)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście umieścić tutaj link do sposobu odblokowania 12/6 p/v w asusie 6800le?

 

p.s. korzystałem z opcji szukaj.

1476290[/snapback]

Jest baaardzo dużo miejsc gdzie jest to zaprezentowane a jedno z nich to TO MIEJSCE.

 

PS. znalazłem po 3 sekundach szukania w Googlu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy starcie SmartDoctora wywala mi takie coś:

 

The system doesnt install ASUS Enhanced driver! Some features for Smart Doctor can not work!

 

Please install ASUS Enhanced driver.

 

Da się ten alert jakoś usunąć, czy muszę instalować drivery od ASUSa ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem powrocic jeszcze do sprawy tego molexa pod nv5. kiedys widzialem gdzies w jakims sklepie oc na www molexa ktory byl nie prosty a jakby zlamany w pol pod katem 90stopni. tzn dostosowany wlasnie (przydalby sie bardzo) do przyladowo nv5. czy ktos moze wie gdzie mozna dostac taki molex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy starcie SmartDoctora wywala mi takie coś:

 

The system doesnt install ASUS Enhanced driver! Some features for Smart Doctor can not work!

 

Please install ASUS Enhanced driver.

 

Da się ten alert jakoś usunąć, czy muszę instalować drivery od ASUSa ? :(

1476919[/snapback]

Poradziłem sobie z takowym problemem:D Ściągnąłem najnowsze stery z nVidia.com zainstalowełem, ściągnąłem ASUSDisp i teraz stery wykrywa mi jako ASUS Enhanced Driver :D SmartDoctor działa teraz tak jak trza! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze dodam słówko odnośnie temperaturek.

posiadam na swoim asusku le@gt VF700cu, chłodzonko świetne tylko trzeba na kurz uważać. przy zmiania chłodzenia zmieniłem orginalna paste na AS5 po zamontowaniu i odczekaniu kilku dni temperatura na rdzeniu wynosi ok 42*C. rdzeń chodzi na 425-430MHz na biosie od gt i na pencil modzie więc napięcie ma około 1,5v nie przegrzewa sie ani nie sprawia innych problemów, raz jeszcze moge spokojnie polecić taki zestaw AS5 + zalaman;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nara? a to niby czemu?

wrazie czegoś zakładam stare chłodzonko, które lezy gdzies w szufladzie pasta jaka tam byla przypominała pomieszaną AS5 z jakimś sylikonem więc da się spreparowac coś takiego, nioi karta wraca do serwisu, watpie aby ktoś sie poznał:)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...