Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

@Maker

 

co znaczy po 10 na jedną ture ?

tylko 10 dragów kupujesz ??

 

przy większych akcjach to bez  sensu - trzeba łykać już tak by 100% mieć ;]

 

po detoxie wpadam na rave - łykam piguły do 100%

3x Kulczyk i wpadam łykać grzyby do 100%

3x Kulczyk i wpadam na LCD

idt itp

Chodzilo o lykanie do 100% ale po 10 narkow na jedna ture, aby wiedziec kiedy nie daja juz rezultatu. Odkad zaczalem uzywac tej strategii, zwiekszyly sie okresy miedzy detoksami (wczesniej walilem na pale ile moge jeszcze danego narku ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> - teraz gdy biore po 10 i widze ze nie ma efektu biore 10 ale wyzszego NIE WYCHODZAC Z RAVE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:19638/webhost/rollout">-->

 

co to znaczy stronka nagle p[rzestala mi sie ladowac:/:/ i wyskakuje mi wlasnie cos takiego ??????

 

oki juz trybi ale niewiem co to bylo , ani serves busy czu update :|:| :>

Edytowane przez Stifmeister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esh jak bylem w budzie to kolo o nicku ZONK mnie pobil :) mial 3 razy wiecej respektu ... to nieladnie z jego strony moze ktos bedzie tak uprzejmy i sie nim zajmie ???? hmm jak wyjde ze szpitala to bede chcial sie szybko odnowic ;) i mu dokopac swoja droga bede musial od nowa statsy robic ( sila i tolerancja ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem

nick: Vonskee,

broń: BFG 9000 :] ,

resp:158

1270520[/snapback]

Kurde cos nasz leader sie obija..... Hmm, trzeba by gang zmienic. Resp 125 sila 126 int 125 sniper, szukam aktywnego gangu w ciagu dnia (wieczorami i na weekendy nie mam dostapu do sieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde cos nasz leader sie obija..... Hmm, trzeba by gang zmienic. Resp 125 sila 126 int 125 sniper, szukam aktywnego gangu w ciagu dnia (wieczorami i na weekendy nie mam dostapu do sieci)

1272347[/snapback]

ja wstąpiłem do innego gangu - poznałem ludzi w Rave. Nie podam Ci w tej chwili nicku lidera,bo Crims update'ują serwery. Poza tym tam od 200respa przyjmują... aha, gang ma bardzo wdzięczną nazwę KANALIE Edytowane przez vonskee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, wlasnie dzis zaczalem grac w ta gierke i wydaje sie byc fajna :), nie znacie moze jakis inncyh gier ego typu ??(tylko nie jakies ekonomiczne badziewie o rycerzach :) ), apropos, stronka cos nie bardzo dziala, update chyba maja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, wlasnie dzis zaczalem grac w ta gierke i wydaje sie byc  fajna :), nie znacie moze jakis inncyh gier ego typu ??(tylko nie jakies ekonomiczne badziewie o rycerzach :) ), apropos, stronka cos nie bardzo dziala, update chyba maja :)

1272771[/snapback]

też gangsta, ale mniej skomplikowana-głównie klikanie: http://www.gangstawar.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vonskee: jak masz staty (nie tylko resp, ale sile i tolerancje) w okolicy tylu punktow co trudnosc, no i musisz miec dosc dobra bron ( m4a1? Mnie sie udawalo z tym ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokladniej; czy do napadow liczy sie tylko Stregth, Intelligence, Respect i broń, czy też Tolerance(czy to tylko do drugów) i Charisma(czy to tylko do prostytutek)??

Edytowane przez vonskee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co Ty Nuttie: ja mając ok.255 strength,intelligence, respect i Mean Machine oraz ok. 200 Charisma, Tolerance obrobiam spoko Dom Bossa Mafii gdzie difficulty=240

wydaje mi sie wiec,ze tolerance jest tylko do drugów,a charisma tylko do prostytutek

Edytowane przez vonskee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche lipa z tym kulczykiem :/

Telekomprocostam mi sie nie podoba :|

Ale mniejsza z tym. Przynajmniej poprawili niektore bledy :)

np. tekst o soplu lodu :D

 

Aaaaa wlasnie... czy ktos zna jakis sposob na zmniejszenie kosztow detoksu?

Pol miliona baksow nie bede wydawal, bo to sie robi nieoplacalne po woli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak cpac...?

jestem po detoksie , laduje piguly do 100% i tak moge 2 razy potem na logike musze cos mocniejszego. biore powiedzmy piwko nie dziala na mnie, biore lsd tez nic , biore here i tez nic tzn doladowalem hera piwkiem lsd do 73 pocent tracac 10k. moje pytanie: czy ilosc detoksu jakos wplywa? czy jest roznica czy wezme 200 czy 2 x100 szuk dragow? czy wytrzymalaosc jakos wplywa na ilosc branie dragow? i jak wy cpacie ?macie jakies sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche lipa z tym kulczykiem :/

Telekomprocostam mi sie nie podoba :|

nie wiem czy dobrze wnioskuje ale nie zrozumiałeś chyba żartu tych co tłumaczyli ;]

 

chodzi tu of kors o telekomunikacje ;]

 

m.in telekompromitacja, telekomuna to słówka zamienne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inteligencja też jest ważna przy skokach?

 

Bo dom bosa obrobiłem jak miałem mean machine 230 siły i 150 inteligencji, a Harlejowców nie moge obrobić z 333 siły i 180 inteligencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...