Skocz do zawartości
Gość

Co DALIŚCIE żonie/dziewczynie/mamie/tacie itp. na Święta???

Rekomendowane odpowiedzi

co roku topic co kto dostal...a moze pochwalcie sie tu co Wy DALISCIE w tym roku??? bo otrzymywac prezenty jest fajnie, ale ja bardzo lubie dawac (wlasciwie w szczegolniosci tylko mojej dziewczynie)

 

dziewczynie kupilem kozaki (biale)

a dziadkowie / rodzice - rozne odmiany kompletow dezodorantow itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku żonie podarowałem polarowy szlafrok w chmurki i księżyce :D A mamusi sprezentowałem 2,5 metrową choinkę, bo już dość miałem słuchania jak co roku narzeka, że ta sztuczna , którą kupili z ojcem 15 lat temu jest taka biedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl kucyk pomysl ... padne jak ejszcze raz taki tekst walniesz : ) . Prawidlowo napisane jest :) Aczkolwiek pasowalo by bardziej

" Co daliście dla swoich żon/dziewczyn/matek/ojców na święta" ajt ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie wszyscy zakumali o co biega  :baranek:  

meFy z wami  :lol:

teraz jest ok??? bo ja tez nie zakumalem...moze chodzilo ci o to ze jakby wynikalo ze ktos ma wiele zon, dziewczyn??? bo mamy mozna miec dwie jak i ojcow tez (tesciiowie)...zmienilem znowu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tacie portfel bo ten co ma to chyba z przed wojny i wygląda tak jak by sie miał zaraz rozwalić a mamie sweter ze sklepu Mrówka taki młodzieżowy mamie sie bardzo podobał a psu kości Denta Stic (chyba tak to sie pisze :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodzicom wieze zeby mogli w koncu sluchac kompaktow a nie ciagle kasety i ojciec moze w koncu podpiac satke i DVD pod normalne glosniki a nie katowac uszy imitacja dzwieku z piskaczy w telewizorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...