Skocz do zawartości
Elien

Ile średnio płacicie za internet?

Co sadzisz o TP S.A.  

  1. 1. Co sadzisz o TP S.A.

    • Super
      2
    • Kocham ich
      1
    • Korzystam z ich uslug, ale ich nie lubie
      9
    • Nienawidze ich
      5
    • Planuje z kumplami atak nuklearny :)
      26


Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co przez przypadek niewiedzą, a płacą za "normalne" połączenia 0202122 -> tpsa (imo - ch 8O je) wprowadziła pakiety internetowe:

http://www.telekomunikacja.pl/dom/pakiety_internetowe/

 

jest taniej. może to początek odgruzowania tunelu w którym za 100 lat zobaczymy światełko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co przez przypadek niewiedzą, a płacą za "normalne" połączenia 0202122 -> tpsa (imo - ch 8O je) wprowadziła pakiety internetowe:

http://www.telekomunikacja.pl/dom/pakiety_internetowe/

 

jest taniej. może to początek odgruzowania tunelu w którym za 100 lat zobaczymy światełko??

 

Nie dajcie sie nabrac

Czytalem w ostatnim Newsweek'u ze kazda minuta po przekroczeniu czasu w abonamencie to 0.35zl (netto) za minute

Spadlem z krzesla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co przez przypadek niewiedzą, a płacą za "normalne" połączenia 0202122 -> tpsa (imo - ch 8O je) wprowadziła pakiety internetowe:

http://www.telekomunikacja.pl/dom/pakiety_internetowe/

 

jest taniej. może to początek odgruzowania tunelu w którym za 100 lat zobaczymy światełko??

 

Nie dajcie sie nabrac

Czytalem w ostatnim Newsweek'u ze kazda minuta po przekroczeniu czasu w abonamencie to 0.35zl (netto) za minute

Spadlem z krzesla

nie chcę bronić tepsy ale wyjaśnię ci na czym polega lamerstwo: na tym że nie wykorzystasz nawet minimalnej szansy by sprawdzić czy to co mówisz zgadza się z prawdą czy się z nią mija, więc spróbuj chociaż wejść na tą stronę i ściągnąć cennik pdf i tam doczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corwley Datastar 2Mbity na 10 osób(chwilowo nie dziala, awaria), a płacę: 100zł, tylko że nie posiadam rutowalnego IP.

Tele2, 512Kbit/512Kbit łącze radiowe (tylko dla mnie :) ), 1 stały adres IP, troche biedne pingi: 250zł.

Multimedia 128Kbit/64Kbit modem kablowy, 1 dynamiczny adres IP, dobre pingi, biedne transfery, : 99zł.

 

P.S Tele2 jest naprawde godne polecenia. 512/512 za 250zł i 300zł instalacja, to naprawde atrakcyjna oferta. Transfery na DC(ze skandynawskich serwerów) w porównaniu do neostrady 512/128 wypadają różowo :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sasiada, chcialem z nim dzielic lacze za pol ceny, ale ten qtas woli modem  8O 

Ehhhh dno total, w calej dzielnicy jest moze z 15 kompow w tym 3 w mojej kamienicy

A ja mieszkam na wiosce :cry:

Ale tam jest na 15 chat 15 kompow :lol: :lol: :lol:

I za niedlugo wszystkie beda mialy internecik 256kbit/s (na kazdego) za 64.2zl

:lol:

niekiedy jest lepiej jest mieszkac na zabitej gwozdziami wiosce 8) :lol:

 

A jeszcze z miesiac temu wzdychalem aby miec choc sdi

I myslalem ale dobrze jest mieszkac w miescie(ofkoz tylko dla stalych lacz) ale nawet i tam o to jest trudno a jak juz jest lacze to zajebiscie drogie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Praga , 80 zl (z VAT) 128/128. Radiowe gowno co ciagle sie sypie i ma starszne opuznienia (LAG). Podobno to wielka firma sadzac po ich laczach i ilosci klienow. Nie ma tam nikogo kompetentnego w serwise a od tych co tam czasem bywaja dowiedzialem sie ze u nich jest wszystko OK i ze to u mnie cos sie sypie. Banda naciagaczy i cwaniaczkow.

Przechodze na Neo+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...