Skocz do zawartości
marco

Zmiana W Wyświetlaniu Obrazków

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

Dzisiaj zrobilem mala zmiane polegajaca na tym, ze obrazki dla forum i avatary i zalaczniki ida teraz z innego serwera.

Prosze o komentarze jesli by bylo cos nie tak - np gdyby przestaly sie komus obrazki pojawiac. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalilem poprzedniego avatara i chcialem go zastapic nowym. Nic z tego. Wyswietla sie biale puste pole. Parametry sa podane (tzn. wysokosc x szerokosc), ale obrazka nie ma. Zreszta to o czym mowie widac obok posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj widze i emoticony i avatary ale w innych postach i czesciach forum jest kiszka :(

Poza tym jak wszedlem na forum to mi sie zdjecia nie ladowaly - i dopiero jak dawalem recznie na poszczegolnych zdjeciach to sie hurtowo wczytywaly. Raczej to nie wina Opery, tylko przebudowy (bylem tu ostatni raz 22.12 i jak zaladowalem strone to myslalem, ze mi sie fora popierniczyly :!: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dziala... widze av, paskudne mordy w postach ;) i inne takie, jak buttony i tla oraz... grrr... reklamy, ale te chyba zawsze dzialaly z innego serwera :D

(Firefox 1.0 PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... reklamy, ale te chyba zawsze dzialaly z innego serwera :D

(Firefox 1.0 PL)

1206402[/snapback]

Tez mam tego firefoxa i reklame na glownej stronie mam nadal NA logu tweaka <_<

reszta OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...