Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolę poczekać na kartę Leadteka A6600 TD. Co firma to firma. Jest już w sprzedaży w Niemczech i Czechach, w Polsce podobno już jest w jakieś hurtowni, więc lada dzień powinna trafić do sprzedaży detalicznej. A z tego co pisano w różnych sewisach to Leadtek daje do swej wersji jeszcze jakieś gry... Do Sparkle jakoś nie umiem się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to jest tak jak z 9550xt, wszyscy mówia ze to podkrecine 9550, a to jest tak naprawde odzut produkcujnu, który nie spelnie atktowan 9600xt, zauwazcie ze 90% 9550extreme nie przekracza 500mhz dla gpu bez vmoda. wg mnie ten msi to jest raczej 6600gt z zanizonymi taktowaniemi, ale to i tak zwisa mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

no nic, udało mi się sprzedać kartę - 600 zł (GF FX 5900XT WinFasta A350XT) i będę kupował kartę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

no to gratulacje, co kupujesz, 6600gt/nongt?

1243474[/snapback]

chciałbym gf 6600gt - ale w tym celu będę musiał męczyć starych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Mnie ciekawi jeszcze ile bedzie kosztować w Polsce karta MSI 6600 wersja Diamond z podwyższonymi taktowaniami (chyba 400/800), czyli prawie wersja GT... i kiedy się ukaże...

1243441[/snapback]

W siriusie jest dla PCIe za 715 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że w komputroniku jest 6600non GT na AGP??? Bo tam nic nie pisze. Mam zamiar już kupować tego 6600GT ale się wstrzymam bo może 6600 będzie po promocyjnej cenie i całkiem niezłe. A wydawanie 840zł na grafikę wcale się mi nie uśmiecha. A takto kupie sobie coś lepszego niż Fx5700 za niedużą kase i zostanie mi jeszcze na nowy HDD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, że są...

 

 

Opis:

"GeForce 6600 Leadtek A6600-TD 128MB (128-bit) TV/DVI BOX Cena brutto: 579,- zł

 

wersja BOX, obsługa DirectX 9.0c (Vertex Shader 3.0), 256-bitowy procesor z 128-bitową magistralą pamięci, taktowanie rdzenia 300 MHz, 128MB pamięci taktowane 550 MHz, 8 potoków renderujących

 

Chwilowy brak towaru. Najbliża dostawa: 2005-02-01."

 

Musiała to być jakaś cicha premiera, bo nie ma nawet żadnego info w aktualnosciach.

Edytowane przez Rellock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, bo karta znajduje się w kategorii AGP. Tylko, że nie ma żadnych fotek ani jakiegoś wyczerpującego opisu...No i oznaczenie by wskazywało na wersje AGP. Wersja pod PCI ma oznaczenie PX6600 TD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pewnie to na AGP. Jak 6600GT jest wydajniejszty od 6600nonGT?? DZięki za odp. Możecie podać w %. Dzięki

Troszkę róznicy jest ...GT ma taktowania 500/900 a nonGT 300/550. Czyli przeliczając to przez 8 potoków to GT ma wydajność w MegaTekselach 4000 MT/s a nonGT 2400 MT/s. Poza tym GT ma pamięci GDDR3 a nie zwykłe DDR, czyli nawet po podkręceniu nie da się uzyskać takiego taktowania jak w standardowym GT. Niewiem jak to wygląda natomiast procentowo. Edytowane przez Rellock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to w tej kategori wymiata MSI NX6600-VTD 128 Diamond pamięc GDDR3 2.0 ns! :razz: 400MHz core tesz 400MHz ciche wydajne chłodzenie(28 dB) i super giera --RIDDICK-- a @ to dopiero bedzie rakieta spokojeni GT rdzeń to 500 i wyrzej a men to jakieś 1000Mhz(efektywnie) :razz:

 

to jest TA KARTA<<<<<<<<<

ceny w Euro po przeliczniu nie jest żle ale w POLSCE :sad: jak zwykle drorzej bedzie

B) B) B) B) B)

tylko ile bedzie kosztować....?

szukam testów a morze ktoś już coś znalazł????piszcie!!!!

pozdro for all :razz:

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE to widzać jednak że musi mi się uśmiechnąć do zakupu tego 6600GT jeśli jest takie wydajne. A jaka firma polecacie?? Słyszałem że GYGABYTE to kaszanka nie można wcale podkręcić. Galaxy coś na poziomie ladatec tylko 30zł tańsza. Ladatec dobra połowa forumowiczów ją ma ale czy jest taka wydajna?? Kosztuje 830zł. Jaka polecacie <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span>?? Może Galaxy??? Jak z chłodzeniem na tej karcie bardzo jest głośne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model3100-a co ma firma do wydajności????

Nieważne czy Gigabyte Leadtek Galaxy czy MSI-jesli karta jest oparta o układ np.GF6600GT to różnice w wydajności wahają sie o ok. 2-3%-i to jeszcze w zależnosci od tego jakie dana firma stosuje fabryczne ustawienia(z tego co wiem to Galaxy ma nieco wyższe).

Wybierając za to Leadteka czy MSI masz pewnośc że dostajesz produkt wysokiej klasy-zresztą wydaje mi się że Leadtek jest najlepszą firmą produkująca karty oparte na układach NV....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, że są...

Opis:

"GeForce 6600 Leadtek A6600-TD 128MB (128-bit) TV/DVI BOX Cena brutto: 579,- zł

 

wersja BOX, obsługa DirectX 9.0c (Vertex Shader 3.0), 256-bitowy procesor z 128-bitową magistralą pamięci, taktowanie rdzenia 300 MHz, 128MB pamięci taktowane 550 MHz, 8 potoków renderujących

ale opłaca się brać za ok 550zł 6600 ?

bo tu jest za 630zł 6600GT :wink: http://www.rainbow-pc.pl/?id=51919&mode=Produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale opłaca się brać za ok 550zł 6600 ?

bo tu jest za 630zł 6600GT icon_wink3.gif http://www.rainbow-pc.pl/?id=51919&mode=Produkt

Ten Point of View GT za 630 widziałem jeszcze w dwóch innych sklepach. Ale jak się pytałem o dostępność i możliwość zamówienia to albo jest brak na magazynie i niewiadomo czy jeszcze będzie, albo zupełny brak odzewu ze sklepu.

To by było zbyt piękne, żeby można było bez problemu dostać taki produkt w takiej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...