Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek - w 6600 nie ma czego odblokowywać (nie licząc megaherców:)) Po prostu 6800 le to taki okrojony 6800 w którym zablokowano część potoków - no ale to sobie poczytaj w topicu o 6800.

 

Krzych - próbowałeś isze stery ??

 

Jędrzej - z tego co wiem to akurat moja karta była zamówiona na AB a reszta sprzętu w Pronoxie...ale chyba się zgłoszę do Ciebie po ten login, ale to jutro - pasuje się wreszcie coś poedukować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.kurde co ja mam zrobic z ta prince of persia !! tna intra / wstawki / filmiki ze grac sie nie da =(

 

2.Nie da sie ustawic zegarow wiecej niz 425/695 riva tuner i zaklada w sterach nie chca przejsc testu ... czy to juz rzeczywiscie jest max tej karty bo na testach nie widze ani 1 artefakta i nie ma ani 1 zwiechy wiec co dalej mozna zrobic

 

3.Przeraza mnie mala ilosc pkt w 3D markach .. sprzed z podpisu i pkt 2k1-11500/2k3-5550 liczylem na cos okolo 14k/6k :( jak jeszcze tuningujecie winde ze macie tyle markow ?

 

4.Czy ram ma wplyw na marki ?

 

5.Jak duza jest roznica pkt w przypadku W XP SP1-SP2 ? :)

 

6.Jak zmienic odswiezanie w nowych sterach (Nvrefresh, Reforce w tym przypadku nic nie daja)

 

to tyle Narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

zaczyna mnie to wkurzac. Nie chce sie zrobic ten update winfoxa a interesuje mnie jaka ma temperaturke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx JędrzeJ...

 

btw ta karta tam wychodzi coś 560 zł + wysyłka - a tutaj mam ją za 550 :) . Czyli taniej ogólnie :)

 

Co do Twoich wyników w smarkach - żeczywiście coś nie tak...defragmentacja, inne takie może - robiłeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx JędrzeJ...

 

btw ta karta tam wychodzi coś 560 zł + wysyłka - a tutaj mam ją za 550 :) . Czyli taniej ogólnie :)

 

Co do Twoich wyników w smarkach - żeczywiście coś nie tak...defragmentacja, inne takie może - robiłeś ??

1280717[/snapback]

ceny netto sa podane w cenniku

 

nowy system + stery do plyty + grafy wszystko ladnie sliczne komp jak w podpisie i nie wiem co jest :/ mam 500-800 pkt mniej niz powinienem :-(

stery 71.25

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny netto sa podane w cenniku

 

nowy system + stery do plyty + grafy wszystko ladnie sliczne komp jak w podpisie i nie wiem co jest :/ mam 500-800 pkt mniej niz powinienem :-(

stery 71.25

1280740[/snapback]

A moze w biosie pogrzeg cos w stylu fastwrite ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D WOW - właśnie kurier przyniósł mi do domku zamówioną Sparkle 6600 AGP !

 

w wersji PCI EXPRESS .... KUR... MAĆ - apollo.pl !

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

może ktoś ma ochotę na taką kartę ? tanio oddam

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42585237

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge podkręcić GPU maks. na 390-400, wyżej mam juz arty, co sie dzieje? przecież powinien spoko isc chociaz na 450.....

Radiator przy 400 jest juz tak goracy, ze parzy!!! co moze byc przyczyną? zła pasta poda radiatorem? słaby zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar - naprawdę współczuję... wiem co to znaczy czekać na grafę i dostać inną...

 

Co do mojej sprawy, to zasilanie oczywiściebyło podłączone, ale dla pewności odłączyłem je i jeszcze raz podłączyłem... Może ten błąd to był poprostu "kaprys" Windowsa i nie ma się czym przejmować...? Potestuję jeszcze, to się okaże.

 

wiewi - jak radiator jest gorący, tzn. że pasta pod nim napewno spełnia swoją funkcję... a dlaczego słabo się kręci...? - może słaby zasilacz? może akurat egzemplarz grafy z mniejszym potencjałem...? - byłby to chyba pierwszy tak słabo kręcący się sparkle... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az i ja sie boje bo zamowilem sparkla z pcprojektu a dowiedzialem sie ze to chyba ostatnie karty ze starej dostawy, troche sie dygam ze na koncu zostaly najgorsze egzemplaze i mi sie taki trafi, a skad wiem ze stara dostawa?? powiedzial mi to sprzedawca z innego sklepu bo karty poszly w gore a te w pcprojekt sa po 520zl

 

ps. Ogladalem wczoraj film "Dziewczyna z sasiedztwa" z Elisha Cuthbert cholera ale z niej laska, zakochalem sie :D

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar to jest właśnie apollo tam są strasznie nie kąpetentni ludzie, chociaż lubie ten sklep, a zamawiałęś AGP? jak tak to odeślij im!

1280782[/snapback]

 

i będę znowu czekał z rok czasu ... może szybciej na allegro mi się uda sprzedać ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i będę znowu czekał z rok czasu ... może szybciej na allegro mi się uda sprzedać ;(

1280873[/snapback]

wojwar ja bym tak tego nie zostawil, a czasem nie odpisywali ci na maila potwierdzenia zakupu karty?? mi z pcprojektu napisali na maila jaka karta sparkle gf6600 agp cena i identyfikator zamowienia a zreszta jak jestes zarejestrowany w apollo.pl to czy tam czasem nie ma historii co zamawiales??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar - naprawdę współczuję... wiem co to znaczy czekać na grafę i dostać inną...

 

Co do mojej sprawy, to zasilanie oczywiściebyło podłączone, ale dla pewności odłączyłem je i jeszcze raz podłączyłem... Może ten błąd to był poprostu "kaprys" Windowsa i nie ma się czym przejmować...? Potestuję jeszcze, to się okaże.

 

wiewi - jak radiator jest gorący, tzn. że pasta pod nim napewno spełnia swoją funkcję... a dlaczego słabo się kręci...? - może słaby zasilacz? może akurat egzemplarz grafy z mniejszym potencjałem...? - byłby to chyba pierwszy tak słabo kręcący się sparkle... :unsure:

1280799[/snapback]

 

radziłbym odkręcic karte bo ją spalisz to objawy ze karta nie wyrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wałnąłem od strony zaslepek pci, wentylatorek ze starej kieszeni do dysku, taki jakies 20 mm :), przykleiłem taśmą klejaca i poszedł jakies 10 MHz więcej :wink:

 

czy jeśli tv-out nie dziala to moge zarzadać wymiany karty? byloby fajnie :)

 

tak na marginesie, mozna by cos z nia tak zrobic zeby wymienili i sie nie czepiali, ze np. spalona, albo ze kabelek od wentyla przeciety? :wink:

Edytowane przez wiewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar ja bym tak tego nie zostawil, a czasem nie odpisywali ci na maila potwierdzenia zakupu karty?? mi z pcprojektu napisali na maila jaka karta sparkle gf6600 agp cena i identyfikator zamowienia a zreszta jak jestes zarejestrowany w apollo.pl to czy tam czasem nie ma historii co zamawiales??

1280898[/snapback]

Słuchaj - były z tym straszne ceregiele (potwierdzenie było, były telefony od apollo itd itd).

 

Zobaczymy czy się dziad sprzeda. wystawiłem go na allegro za 455 zł na 3 dni. Mam 10 dni na odesłanie karty - i jeśli się nie sprzeda to tak właśnie zrobię.

 

Ech .. pierwszy raz kupiłem coś przez net. będzie to mój raz OSTATNI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.kurde co ja mam zrobic z ta prince of persia !! tna intra / wstawki / filmiki ze grac sie nie da =(

 

2.Nie da sie ustawic zegarow wiecej niz 425/695 riva tuner i zaklada w sterach nie chca przejsc testu ... czy to juz rzeczywiscie jest max tej karty bo na testach nie widze ani 1 artefakta i nie ma ani 1 zwiechy wiec co dalej mozna zrobic

 

3.Przeraza mnie mala ilosc pkt w 3D markach .. sprzed z podpisu i pkt 2k1-11500/2k3-5550 liczylem na cos okolo 14k/6k :( jak jeszcze tuningujecie winde ze macie tyle markow ?

 

4.Czy ram ma wplyw na marki ?

 

5.Jak duza jest roznica pkt w przypadku W XP SP1-SP2 ? :)

 

6.Jak zmienic odswiezanie w nowych sterach (Nvrefresh, Reforce w tym przypadku nic nie daja)

 

to tyle Narazie

1280662[/snapback]

hEElP MEEEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeffrey - u Nvidii fast write chyba nic nie daje...czy włączone czy nie...

1280889[/snapback]

co nie lookne w jakis topik to tam bzdury pisane przez ciebie, człowieku weź sie dokształć a potem pisz.....

 

NIE WIESZ NIE PISZ, fast write daje i to całkiem sporo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy GF 6600 ma czujnik temperatury. U siebie w sterach nie znalazlem nic takiego. Jak odczytujecie tempreture?

 

Druga sprawa to Everest. Jak kilkne zakldke Ekran i procesor graficzny to pojawia sie szare tlo i nic nie wyswietla. karte wykrywa natomiast jako 6600 PCI-E chociaz jest na AGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to Everest. Jak kilkne zakldke Ekran i procesor graficzny to pojawia sie szare tlo i nic nie wyswietla. karte wykrywa natomiast jako 6600 PCI-E chociaz jest na AGP

1281031[/snapback]

POLECAM nowa wersje EVERESTU rozpoznaje 6600agp

do sciagniecia TUTAJ ;)

Edytowane przez pyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość apacz18

I jeszcze jedno widzicie jakas roznice w filmach na tej karcie??

1280847[/snapback]

Ogólnie w filmach nie widzę żadnej różnicy. Pogorszył mi sie natomiast obraz z karty SAT przedtem miałem radeona 9600pro i obraz był o wiele lepszy, a tera to tak jakby przez mgłę :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...