Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

zadowolony? jak jakość wykonania? no muvo gra strasznie ... aż ciarki mnie przechodziły, jak słuchałem u brata,

 

co do folderów - popatrz na mp3store - tam pisza o katalogach, chhyba nawet temat przyklejony

Własnie na pm3store jest tylko topic jak tworzyć playliste do Mxxx, próbowałem tym sposobem zrobić u siebie ale nie działa :/

 

Co do jakości wykonania, odtwarzacz wygląda świetnie ale coś mi się zdaje, że szybko będzie się rysowała obudowa (Uroki polerowanego plastiku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się troche i stwierdzam, że jakośc wykonania bardzo kiepska, na obudowie zostają odciski. Dodatkowo zacina mi sie jeszcze przycisk głośności, przy podgłaśnianiu działa dobrze ale przy ściszaniu juz nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się troche i stwierdzam, że jakośc wykonania bardzo kiepska, na obudowie zostają odciski. Dodatkowo zacina mi sie jeszcze przycisk głośności, przy podgłaśnianiu działa dobrze ale przy ściszaniu juz nie :/

A trzeszczy jak słuchasz muzyki i jednocześnie chodzisz po menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzeszczy jak słuchasz muzyki i jednocześnie chodzisz po menu?

Nie, nic nie trzeszczy, w ogóle do jakości dźwięku nie można się przyczepić. Szkoda tylko, że będę go musiał po nowym roku odesłać na serwis bo strasznie mnie wku***a ten przycisk pewnie będę też musiał z powrotem wgrać europejski soft :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie trzeszczy, w ogóle do jakości dźwięku nie można się przyczepić. Szkoda tylko, że będę go musiał po nowym roku odesłać na serwis bo strasznie mnie wku***a ten przycisk pewnie będę też musiał z powrotem wgrać europejski soft :?

lipa :/ ja jutro odbieram m250 i epki - zobaczymy, mam nadzieje ze bedzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bede musial poczytac ale już mnie denerwuje ze :

 

1. recordera wylaczyc nie umiem

2. nie moge wgrac nic przez 'dysk wymienny' przeciągajac ...

 

pozcytac chyba bede musial o tym amerykanskim sprzecie ...

 

ps w siriusie wyali mi c250 zamiast m250 - czyli 90zl w kieszeni :D ale poszedlem i oddałem i wziałem co zamówiłem :D

 

 

edit

ok dziala ale poczytac trzeba,

 

smieszne jest to ze pliki systemowe konfiguracyjne sa tak luzem :)))) i widać je.

 

 

jakośc dzwięku świetna !!! :D

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, mam zamiar zakupić jakiś odtwarzacz w granicach 200zł, czy ten SanDisk Sansa m250? byłby dobrym wyborem + USA soft z tego co mówicie?

fajny ale: soft ameryk. odpada - ja mam 4.xxx wiec sie juz chyba nie da nic odblokować a zjechac można - poza tym kosztuje wiecej niz 200zl - najmniej 230 widziałem fakt ze moglem slabo szukac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie doszedłem do wniosku że 2GB to jednak za dużo... m240 1 GB fajna cena :D 145zł :D ale tylko czy będzie czegoś wart ;]?

Różnica między m240, a m250 to pojemność więc jak najbardziej będzie wart swojej ceny. Co do pojemności to szybko zmienisz zdanie, że 2GB to za mało, ja mam sanse c240 1GB, wgrałem 100 mp3 i już jest pełna :D Ma1y mam pytanie czy używasz epek czy tych słuchawek z zestawu bo widze, że jest to samo badziewie co do mojego tylko inny kolor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między m240, a m250 to pojemność więc jak najbardziej będzie wart swojej ceny. Co do pojemności to szybko zmienisz zdanie, że 2GB to za mało, ja mam sanse c240 1GB, wgrałem 100 mp3 i już jest pełna :D Ma1y mam pytanie czy używasz epek czy tych słuchawek z zestawu bo widze, że jest to samo badziewie co do mojego tylko inny kolor...

epki sa naprawde fajne, trzeba przywyknąć do douszności ale słychać dzwieki wczesniej (5minut :D, bo tyle miałem standardowe :D) nie słyszalne.

 

Sluchawki standardowe nie sa zle ale ... to standardowe sluchawki do niedrogiego playera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jadę na sennkach MX350 bo te z zestawu mi nie podchodzą, jutro zamierzam zakupić epki, chciałbym najpierw sprawdzić jak grają ale wątpię żeby gdziekolwiek mieli rozpakowaną jedną sztukę...EOT Wracając do tematu to Dudek89 jeśli kupujesz m240 to rozejrzyj się na allegro bo widziałem, że są modele z radiem...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jadę na sennkach MX350 bo te z zestawu mi nie podchodzą, jutro zamierzam zakupić epki, chciałbym najpierw sprawdzić jak grają ale wątpię żeby gdziekolwiek mieli rozpakowaną jedną sztukę...EOT Wracając do tematu to Dudek89 jeśli kupujesz m240 to rozejrzyj się na allegro bo widziałem, że są modele z radiem...

też wątpie by mieli :/

 

z radiem? raczej teoria, chyba ze jakies stare, watpie bo sporą cześć pytałem. ja mam soft 4.***

 

ps dostałem opaske z playerem, ale za ***** nie wiem jak jej używać, :D brzmi śmiesznie ale nie wiem jak to zapinąc :D ot taka ciekawostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100mp3 raczej leciutko mi styknie :], na razie jestem w chacie(nie studia) wiec dost. do kompa mam, ewentualna wymiana itd. :] chodzi mi bardziej o jakość jezeli nie ma różnicy to wole chyba 1GB ;]

 

A co do tego oprogramowania, to lepiej kupic w jakims sklepie internetowym, czy jednak na tym allegro z opcją wgrania radia?

 

PS.Bardzo dziekuje za odpowiedzi

Edytowane przez Dudek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko http://allegro.pl/item151843461_odtwarzacz...mb_fm_etui.html

 

Jeśli opaska jest taka sama jak w Creative to zakłada ja się tak samo jak ciśnieniomierz ;)

myśle ze sie przechwala z tym radiem :) nikt już pewnie nie ma ze starym softem.

 

tak? jak cisnieniomierz? próbowałem już wcześniej i chyba to tylko tak na luzno mozna zawiesic, no chyba ze na ramieniu wysoko .... :)

 

no dobra, można na przedramie załozyc :) w lato, biegajac, by mi ktoś gwiznał :)

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem sobie ep-630 tutaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153619908 mam nadzieje ze to nie jest zaden "wał". zamowilem tu bo mialem resztki kasu na koncie i tylko na te mi styknelo, troche lipa ze gwary nie bede mial na 24miesiace. a poki co czekam na Sanse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem sobie ep-630 tutaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153619908 mam nadzieje ze to nie jest zaden "wał". zamowilem tu bo mialem resztki kasu na koncie i tylko na te mi styknelo, troche lipa ze gwary nie bede mial na 24miesiace. a poki co czekam na Sanse :)

Było trzeba przejrzeć temat słuchawki, są to zapewne podróbki nie warte swojej ceny. Jak to mówią oszczędny dwa razy traci...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to swietnie :mur: z tego co wyczytalem to oryginaly od podrobek roznia sie ksztaltem jacka i dlugoscia kabli do glosniczkow. ladnie sie zalatwilem, no nic, najwyzej je komus opchne jak mi nie beda odpowiadac. a czy ktos porownywal jakosc dzwieku sluchawek "boxowych" z "oem'owymi" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem ostatnio okazyjnie muvo n200, lecz nie działające, przyczyną podobno jest źle wgrany sterownik. Ścągnoąłem już nowy z creative.com, ale teraz pytanie jak go wgrać, i czy się wogóle da? PO podłączeniu wykrywa go jako dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.O.H.N. odpalasz instalke oprogramowania i sama powinna wykryć odtwarzacz i zainstalować firmware, przynajmniej ja tak mam w MuVo TX, zobacz też czy nie jest czasami sformatowana systemem plików FAT32 jeśli tak to sformatuj jeszcze raz FAT'em zwykłym bo innego systemu plików nie obsługuje... CarsonPoland spróbuj napisać maila może da się anulować zamówienie, chociaż szczerze wątpię bo gość kupił pewnie za pare euro od tego swojego "angielskiego hurtownika" i patrzy jak najszybciej to sprzedac i zarobić... Ja przed chwilką kupiłem epki, trochę za nie przepłaciłem (20zł więcej niż oryginały na allegro) ale wole dopłacić i mieć pełną gwarancje na miejscu...

 

EDIT: Epki grają świetnie, szkoda tylko, że sansa ma taki dupny equalizer...

 

CarsonPoland, wystawiają pozytywy bo pewnie nie słyszeli jak grają oryginały ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrek cos mi sie nie wydaje, przejrzalem troche allegro/uzytkownikow sprzedajacych oemy tych sluchawek i komentarze. i cos mi sie nie wydaje zeby tyle ludzi wystawialo pozytywne komentarze za sluchawki warte 60zl a grajace jak "podeszwy butow" :)

 

ps. nie no ludzie nie dobijajcie mnie, teraz jeszcze sie dowiaduje ze sansa ma lipny eq.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...