Skocz do zawartości
nadmundo

Najbardziej Oczekiwana Gra 2005 Roku

Na jaka gre najbardziej czekasz ?  

321 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaka gre najbardziej czekasz ?

    • Splinter Cell: Chaos Theory
      6
    • Hitman 4: Blood Money
      3
    • GTA: San Andreas
      74
    • DRIV3R
      10
    • Star Wars: KOTOR 2: The Sith Lords
      15
    • Star Wars: Republic Commando
      3
    • SWAT 4
      3
    • The Witcher (Wiedzmin)
      4
    • S.T.A.L.K.E.R. - The Shaodow Of Chernobyl
      68
    • Battlefield 2
      9
    • Dungeon Siege 2
      5
    • Matrix Online
      4
    • Quake 4
      23
    • Doom3: Resurrection Of Evil
      2
    • Heroes of Might & Magic V
      18
    • Ghost Recon 2
      2
    • BloodRayne 2
      1
    • Gothic III
      22
    • Black and White 2
      2
    • Inna gra, nie ma jej na liscie
      28
    • Czekam na "czarnego konia" ktory pojawi sie znienacka
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wortigern

MAFIA 2 i tylko ona.

Jedyna gra którą mi sie chcialo przechodzic kilka razy była MAFIA, nie wiem czemu ale ta gra zasysa na maksa

 

No i zaznacze jeszcze homm V bo wlasnie sobie w III pykam ;]

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekałem na gothic 3 bo choć nie gram w rpg bo generalnie wolę fpp ( doom , fearcry, hl)to druga część tej gry wciągneła mnie tak że spać nie mogłem, czekam narazie na dodatek do drugiej częsci 'noc kruka' i niech się cdprojekt lepiej nie przesuwa znowu premiery bo wpadnę tam i przypier.... w ryja, a tak na temat to z tego co widziałem obrazki z gry i troszkę poczytałem to trójka rozwali znowu wszystkie gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie czekających na MGS3 PC ! :) Widzę że też obejrzałeś wszystkie filmiki i zajawki z tej gry. Zresztą nawet nie trzeba ich oglądać, bo MGS to klasa sama w sobie, na dodatek ci co grali już w MGS3, grają ponownie a to najlepiej świadczy o tej grze. Co do wersji PC to niestety nikt jeszcze nic nie zapowiedział, ale osobiście mogę się założyć o karton dobrej wódki, że najpóźniej w 2006 ta gra wyjdzie na PC, pewnie w jakiejś rozszerzonej wersji (tak jak było do tej pory z jedynką i dwójką). Musimy się uzbroić w cierpliwośc, na szczęście "po drodze" czekają nas dwie znakomicie się zapowiadające skradanki - Splinter Cell 3 i Stolen.

1216232[/snapback]

 

Jest dokładnie jak napisałeś...łykam wszystko(no prawie wszystko :wink: ) o tej grze. Pewnie masz rację że wyjdzie gdzieś tak w 2006 roku na PC...ważne żeby w ogóle wyszła :) (i żeby była lepiej zoptymalizowana na PC niż MGS2..tamto chcaczyło nawet na mocnym sprzęcie :) ). Chciałem nawet kupić PS2 dla tej giery ale doszedłem do wniosku że to chyba nie najlepszy pomysł :). Co do Splinterka to czekam z wypiekami na twarzy i mam nadzieję że bądzie dłuższy niż dwie poprzednie części. Napisałeś coś o Stolen...mógłbyś mi troche o niej przybliżyć bo przyznam się szczerze że nie słyszałem :wink: .

 

PS. Ktoś wspomniał o TR7. Oby wyciągneła serię na lepsze tory!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier wymienionych powyżej zaznaczyłem SP:Ch - jestem wielkim fajen gier typu stealth (przeszedłem obie czesci SP i MGS na PC :D).

Ale jezeli Mafia2 Wyjdzie w 2005 za co b. mocno trzymam kciuki to mysle ze złatfoscia zmienie cale to towarzystwo z pow. ziemi :D (o ile bedzie miała klimat 1 nowa grafe i fizyke Ofcoz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STALKER i tylko STALKER przeciesz far cry albo doom 3 to ..., akcja odbywala sie daleko od nas mikronezja i mars..., a stalker..?? 500 km od polski w czarnobylu... warunki pogodowe prawie jak w polsce będziemy się mogli poczuć jak w polsce na jakiejs wsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Co do S.A to kto grał w nia na PS2 bo moim zdaniem gdyby nie wielkosc miasta to było by kiepsko. Mam kumpla który nie ma kompa, i 2 miecy temu kupil sobie PS2 z SA, mówie wam, wiekszego fana gta nie znajdziecie. No i po miechu obcowania z gra podsumował ja tak "beznadzieja". Z mojej strony powiem ze VC bardziej mi sie podobalo.

No ale moze na kompy gra bedzie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman 4

No przynajmniej jedna osoba :)

 

Bez apelacyjnie HITMAN BLOOD MONEY

Na drugim miejscu GTA SA, ale to zdecydowanie dalej niż Hitman BM gdyz on ma sie pojawić na wiosenkę ;)

Na miejscu trzecim znalazłsię Q4 w co bardzo wątpie aby pojawił się w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DriV3R

 

grałem w nią na psx jeszcze i pamiętam jak pięknie było , czekam na nią od lat już oby tylko nie zje ... jej

To chyba w Driver'a grales... DRIV3R'a gralem na Xbox'ie - cienizna :P

 

Czekam na Czarnobyl :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejnosci od najbardziej wyczekiwanej :lol: :

Gothic III; KotOR2;GTA:SA;SO:CT; Black & White 2; Baldurs Gate 3; Fallout3; oraz co moze byc zaskoczeniem BloodRayne 2 bo dawno nie robilem tataru z wszystkiego co sie rusza ( nie liczac PainKillera :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po doskonałej serii Battlefield 1942 B) z niecierpliwością czekam na Battlefield 2 :) , jeśli bedzie miał taką samą grywalność jak BF1942 to wróżę serii drugiej świetlaną przyszłość B)

Edytowane przez marteen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...