Skocz do zawartości
Fallensoul

Kocham Mojego Walkerka!

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Kocham Moją Pati :*

No i bardzo dobrze!!! :) Tak trzymaj!!

 

Nie ma to jak czuć przy sobie obecność drugiej osoby, osoby którą się kocha! :wub:

 

 

I znowu się powtórze: Kocham Cię Walkerku!!! :wub: :wub:

 

Sikor Tobie również gratuluje!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bałwan w deche :D  Sikor może rozpocznij masową produkcję :lol:

żeby nie było że OT to powiem że ja tez kocham moją Mariolkę B) zresztą poznałem ja w bibliotece :razz:

1226148[/snapback]

Bałwan nie jest mój, tylko wujaszka. Fotka została zrobiona u niego na podwórku przed domem. W zasadzie jedyny noworoczny aspekt zimy w Białymstoku. Dziwactwo, nawet trawa jest jeszcze zielona.

Bałwana przywiózł ze Stanów. Zresztą kto jest w stanie wymyślić dmuchanego bałwana, jak nie Amerykanie? Pewnie był przeznaczony na rynek kalifornijski, albo na Florydę.

A co? Emeryci z Miami też mają prawo do zimy, nie :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba wam przyznac ze macie naprawde pozywywne fazy.Czytajac ten topic popatrzylem na swoja wybranke... i dolalem wody zeby nie zdechla :wink:

Do lutego troche jest...moze by zaczac co nie co sie rozgladac? Tylko kto ze mna wytrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Słowa silniejsze potrafią być od miecza"... i ranić potrafią głębiej....

 

Jeżeli kiedyś powiecie coś , przez co wasza wybranka będzie cierpieć ...

 

posłuchajcie sobie Evanescence - my immortal i zastanówcie sie co zrobiliście ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh romantyczny topik :D Fallensoul'ku i Walker'ku :D najlepszego dalej i żebyśmy za rok czy dwa poczytali podobny topik :D

 

poznajcie Igę, jesteśmy razem sporo ponad 2 lata i jest to pierwsza osoba za którą oddał bym wszystko co mam nie po sztuce ale łącznie a nawet awaryjnie dał bym sie pokroić,, ;) To my na jej studniówce tydzien temu

Wszystkiego dobrego razem i .. napije się za Was piwka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallensoul'ku i Walker'ku icon_biggrin3.gif najlepszego dalej

Dzięki!! Ja Tobie i Idze też zycze wszystkiego naj i również wypije za was piwko!! :)

 

Prawdziwa miłość jest piękna!! Tak trzymajcie!!! ;)

 

 

Pozdrawiam!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio to jak już wszyscy, wszystkich tak Kochają to ja sie pochwalę i powiem że Kocham Mojego ROSSA (RS)!! :-P  B)  :razz:............

 

Ps. Super Topic :)

1227894[/snapback]

Miśka ..... :) LU2

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslalem ze ja mam pokopane w glowie... O_o

 

Skoro uważasz że wszyscy którzy w tym topicu sie udzielają mają pokopane w głowie to dziekuje w imieniu wszystkich!!

Czujemy sie zaszczyceni :angry:

 

A skoro nie miałeś nic sensownego do napisania to mogłeś wogóle sie tutaj nie udzielać! :angry:

 

Sorka, ale troche mi ciśnienie podwyższyłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że wszyscy którzy w tym topicu sie udzielają mają pokopane w głowie to dziekuje w imieniu wszystkich!!

Czujemy sie zaszczyceni :angry:

 

A skoro nie miałeś nic sensownego do napisania to mogłeś wogóle sie tutaj nie udzielać!  :angry:

 

Sorka, ale troche mi ciśnienie podwyższyłeś...

1232603[/snapback]

(prosimy nie uogolniac)

 

a jaki jest sens tego tematu ? O_o Przez chwile myslalem ze adresy pomylilem, przepraszam ale wg mnie forum nie jest najlepszy miejscem do okazywania uczuc IMO. W takiej formie to przybiera rodzaj groteski i po prostu mnie smieszy... Zenada po prostu, moze w ogole przeniescie topik na "Prezentacje" i zrobicie ankiete, ktora dziewczyna jest ladniejsza ? hm ?

to tylko moj poglad, jak kogos urazilem to przepraszam.

[tutaj bylo cos czym bym pewnie mogl kogos urazic, zreszta znow by ktos humoru nie zrozumial i bana bym mial, niewazne:p]

Edytowane przez The_Structor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się z Tobą kłócić bo nie mam najmniejszej ochoty!

 

Forum to forum... :angry:

 

A zresztą wszyscy sami zostawiają zdjęcia i jak ci sie naprawde nie podoba ten topic to po prostu nie czytaj!

Nikt Ci przecież nie każe...

 

Przeprosiny przyjęte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest sens tego tematu ? O_o Przez chwile myslalem ze adresy pomylilem, przepraszam ale wg mnie forum nie jest najlepszy miejscem do okazywania uczuc IMO. W takiej formie to przybiera rodzaj groteski i po prostu mnie smieszy... Zenada po prostu, moze w ogole przeniescie topik na "Prezentacje" i zrobicie ankiete, ktora dziewczyna jest ladniejsza ? hm ?

to tylko moj poglad, jak kogos urazilem to przepraszam.

Smucisz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się z Tobą kłócić bo nie mam najmniejszej ochoty!

 

Forum to forum... :angry:

 

A zresztą wszyscy sami zostawiają zdjęcia i jak ci sie naprawde nie podoba ten topic to po prostu nie czytaj!

Nikt Ci przecież nie każe...

 

Przeprosiny przyjęte :)

1232677[/snapback]

musisz sie przyzwyczaic - ostatnio ludzie traktuja net jak swoja prywatna sale treningowa starajac sie wyzyc na prawo i lewo... pociesz sie ze nie wszyscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w jakim dziale? na oslej, pozatym to raczej nie przywatna korespondencja tylko bardziej manifest, moim zdaniem bardo mily gest i przy tak popieprzonym wiecie nie powinno sie go pietnowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak samo odbieram ten temat... prywatna korespondencja O_o

1232792[/snapback]

a moze po prostu ZAZDROSCISZ bo Ty nikogo nie masz?? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sie przyzwyczaic - ostatnio ludzie traktuja net jak swoja prywatna sale treningowa starajac sie wyzyc na prawo i lewo... pociesz sie ze nie wszyscy icon_smile3.gif

No dzięki za pocieszenie :) Też już zauważyłam że osoby którym się coś nie podoba nie mogą przejść obojętnie żeby nic nie powiedzieć. Muszą dorzucić swoje 3 grosze nawet jeśli chodzi o topic na forum... :-|

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za miłe słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze po prostu ZAZDROSCISZ bo Ty nikogo nie masz?? :razz:

1232857[/snapback]

omg nie... [tu znow czym moglbym kogos urazic], czy nie uwazasz ze nie bede pisal na forum co mi po glowie chodzi i czy kogos darze uczuciem czy nie ? tym bardziej nie psialbym co komus chce przekazac przez forum O_o

 

@fallensoul: czemu nie przeszlas obok mojego posta obojetnie? moglas jak ty to mowisz(piszesz) "nie czytac", co jest dosc smieszne, albo nie komentowac,

 

poza tym z tego co widze to wy podjudzacie temat

 

eod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...