Skocz do zawartości
Sysak

Kreskówki, Kreskówki

Rekomendowane odpowiedzi

z Cartoon Network nr 1. To Johny Bravo! widział ktos odcinek w którym skończył mu się żel do włosów? :lol: ostatnio miałem tak samo! Noi jeszcze Cow & Chicken! Sąsiedzi też byli spoko. A Poloni nigdy nie miałem (z tego co słysze dużo straciłem ;( ) Aha! Widział ktoś Łebskiego harrego? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny bravo rzadzi :D . U mnie w klasie byl jeden gosc, ktory potrafil go tak dobrze udawac, ze mielismy ubaw po pachy :)

 

Z innych kreskowek jeszcze pamietam smerfy, muminki, duzo disnejów i Batmana.

Ta ostatnia kreskówka mi się najbardziej podobała- przez to że miała jak na kreskówki bardzo nietypową animację- mroczną, ostre cienie i proste postaci.

A potem jak jeszcze puszczali "Batman 20 lat pozniej", to sie pare razy z liceum zerwalem (to byly czasy ;) ).

teraz tylko pare razy mi sie uda wstrzelić na jakąś kreskówkę typu "pokemon", ale to juz nie to. Szkoda że satelity nie mam.

 

P.S. Pamieta ktos czarodziejke z ksiezyca? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka podróba garfielda? Czesto oglądałem :)

1225225[/snapback]

podróbka?! swego czasu tak lubiłem tą bajkę (miałem chyba 6 latek) że jak miałem 39*C gorączki to mi się 3 odcinki przyśniły :wink:

 

Przypomniały mi się jeszcze "tajne akta psiej agencji" zna ktoś? ta bajka jest wtrąbejeżysta!!! Scobel RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróbka?! swego czasu tak lubiłem tą bajkę (miałem chyba 6 latek) że jak miałem 39*C gorączki to mi się 3 odcinki przyśniły :wink:

Nie no - nie pisałem że podróbka w sensie posysa ;) Bo także syciła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm bajek to ja dawno nie ogladalem, ale z tego co pamietam to fajnie sie ogladalo simsonow,x-man'ow evolucje, batmana 20 lat pozniej, lige sprawiedliwych. Z bardziej starych to oferta poloni 1. Teraz przeszedlem na wyzszy poziom animacji kreski ^_^ (ale to juz nie bajki :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no - nie pisałem że podróbka w sensie posysa ;) Bo także syciła...

1226290[/snapback]

 

hehe Łebski Harry to ta bajka gdzie były te koty na złomowisku czy cos? :P jeżeli tak to pamietam tego grubego, głupiego kota co łaził z radyjkiem i Iron Maiden słuchał :lol: :P a tajne akta psiej agencji czasem widziałęm :P całkiem ok:P

 

ale i tak mała mi i ryjek roxx :lol: :lol:

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej podobaja sie kresqwki z looney tunes ->> skunx Pepe, Sylvester & Tweety, i reszta teamu;]

1228066[/snapback]

 

Tom & Jerry? :mrgreen:

 

pamiętacie? nawet była taka gra tom&jerry :D

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: eeej! zapomnieliśmy o garfieldzie! jak mogliśmy... pamiętacie kiedyś na polsacie leciał... kochalem tą bajkę calym sercem!(co sie zresztą nie zmieniło) wraz z garfieldem leciala jeszcze "farma orsona" też świetna bajka! ;( rozżewniłem się chyba napiszę do polsatu maila z prośbą o wznowienie emisji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oy tak southpark jest super, ale do ósmego sesonu już jakby brakło autorom "beny tfurczej";)

Southparka w życiu nie oglądałem :D Jakoś tak wyszło... :)

 

A co do garfielda - syci po stokroć ;) A farmę orsona też oglądałem ale już nie pamietam za bardzo... Była jeszcze taka bajka-horror dla dzieci co sie zwało "Kaczula" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moji starsi mi opowiadali jak to b. popularny "Miś z okienka" (lata 60-te) któregoś razu na zakończenie bajki pożegnał się z widzami "A teraz pocałujcie misia w dupę"- niezła ponoć afera była :D

 

A za dziecka- Wilk i Zająć Rulez!!! :)

Poza tym lubiłem Smerfy ( wkońcu mogę im spuścić łomot w jedenej takiej grze - blip and blop), krecika, sąsiadów (masakrują do dzisiaj). A i Czarodziejkę z Księżyca czasem lubiłem obejżweć :D A Miś uszatek? To było coś. Mimo infantylności to była bardzo mądra bajka i bez przegięcia, chociaż po jakimś czasie myślałem, że Miś ma downa :huh:

 

Za to najbardziej ze wszystkiego nienawidziłem Koralgola :x

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...