Skocz do zawartości
kukus

Jakiej Firmy Grafike Posiadasz?

Jakiej firmy grafike posiadasz?  

347 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy grafike posiadasz?

    • Ati
      194
    • nVida GeForce
      146
    • inna firma lub z plyta glowna
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilwrc

troszku dziwny temat jakoś... mniejsza o to.

kupiłem karte od nv bo lubie nv :lol:

ati to złoo !!!

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geforce3 Ti200 od Gainwarda, bo w 2002 roku był to najlepszy zakup do 600 zł :P NIe żałuję, ale chcę zmienić na....GF 4 :) Ogólnie jestem jakoś bardziej za produktami Nvidii. Po prostu za dużo znam osób, które miały problemy z Radeonami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybralem radka gdyz w czasie gdy go qpywalem nic rozsadniejszego nie bylo i jestem zadowolony, nastepny raczej tez bedzie ati, ale kiedy i co, to tego najlepsze wróżki nie wiedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem NV FX5700 ale mnie rozczarował więc kupiłem na onczas Radka 9600Pro. Radek spełnił moje oczekiwania i podołał wszystkiemu co mu zleciłem (różnie bo różnie ale podołał). Obraz z TV-out lepszy bez porównania.

Później mogłem sobie pozwolić na ekstremalne zakupy i przez pomyłkę kuzyn z juesej kupił nie to co trzeba. Ale nie narzekam bo nie ma na co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrzesniu wybralem karta za dosc niska wtedy sume-nowy radek9800 pro sapphira full box 256 bit za 889 zl :)

W tym przedziale cenowym z GF byla pustka bo Fx-y to chłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzychuG ---> a sieć jak masz?:D Glosuj na ta co aktualnie siedzi w kompie przy ktorym aktulanie siedzisz (siedzialeś:P)

1234013[/snapback]

Niech wiec bedzie ATI z bardzo, ale to bardzo kiepskimi sterownikami dla Linuxa (wrrr, ciekaw jestem kiedy firma wkoncu sie ruszy i zrobi cos porzadnego)

nVidia jednak u mnie przewaza (1 karta w drugim komputerze, druga gdzies na polce ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie s3 póxniej intel 740 8MB (Jaton czy jakoś tam, ale QIII śmigał jak burza)

potem porażka w postaci Radka 7000/VE 64MB SDRAM (no TV out miał świetny)

następnie FX5200 od prolinka (cóż, nic specjalnego ale działa całkiem nieźle) z czasem do wymiany ... najpierw się ożenię, później grafika :lol:

Zobaczymy co będzie na rynku po wakacjach... :D

Edytowane przez BRX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie 15 miesiecy mam Herculesa 9800 non pro - do dzis jest wypasiona karta... podkreca sie spoko i zapewnia mi zadowalajace dzialanie najnowszych gierek (HL2, Doom3, FarCry itp.)

Na razie nie mam zamiaru zmieniac :idea: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon X300

GF 6200

i915G

 

Którą opcję mam wybrać w ankiecie ? :)

 

Update

Już zagłosowałem, na integre żeby być innym niż wszyscy :D

Edytowane przez focus_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja zaglosowalem na Ati bo teraz posiadam karte tej firmy! Kupilem bo w cenie do 500zl w tym okresie nie bylo lepszej karty!

Generalnie jestem z niej zadowolony! fajnie sie kreci, ale ATI ma jedna zasadnicza wade! Sterowniki! czesto w porownaniu do nvidi bywaja z nimi problemy! a jak ktos uzywa Linuksa to lepiej niech o ATI zapomni bo programisci od nich ewidentnie olewaja posiadaczy tego systemu! :?

 

Moja przyszla karta bedzie jednak karta z firmy NV , ale to sie moze zmienic, zobaczymy co czas i obie korporacje pokaza!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...