Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

przelicznik na europe 100 $=100 euro:), w krajach cywilizowanych ceny beda 299 euro i 399 euro , polsce z mala marza zapewne 1300 podstawowa wersja 1700 deluxe, do kompletu oczywiscie nalezy dorzucic cene wybranych gier i robi sie ok2000 zl, no ale za to macie najnowsza technologie swiatowa w domku pod tv a nie pod biurkiem w postaci pc ktory jeszcze na niektore mozliwosci waszej konsoli bedzie musial jeszcze sporo poczekac.

Reasumujac Sony samo zaprasza do kupowania xboxa a ten nie czekajac na lepsza okazje sprzeda ile bedzie mogl , ci co na niego czekaja moze beda nawet mogli liczyc na specjalne packi gdzie do konsoli bedzie juz dolaczona jakas z gier dzieki czemu troche kasy zostanie w kieszeni lub wydana zostanie na nastepny tytul.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie jade na specjalnym gadgecie ktory pozwala polaczyc kazda konsole czy np dvd do monitora i jestem zadowolony chociaz ten monitor to tylko 19 ale mi wystarczy bo tak mam wszystko w jednym miejscu a z kopia oryginalu ktora wlasnie np wypale (w ramach oczywiscie czysto prewencyjnych ta kopia;):))nie musze latac po pokojach czy gdziekolwiek bo jedno stoi obok drugiego a sam obraz jest lepszy niz na tv ,aha i nie jest to ten specjalny konwenter ktory chyba w polsce tez mozna kupic ale wielozadaniowe urzadzenie z jakoscia o wiele lepsza, tak wiec jest to moze rowniez dla mnie alternatywa jesli jeszcze do czasu kiedy kupie jakiegos next gena nie bede mial oczywiscie hdtv czy jak to sie zwie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno, niezależnie czy to będzie 300 czy 600F kupuje to cacko w dniu premiery (a raczej rodzinka w UK :)), gdyż nie zdecydowałem się na PS2 i żałowałem tego (obecnie nie ma sensu się w to pchać skoro za rogiem czai się nowa generacja :D)

 

Graficzka wymiata, a do plazmy też można podpiąć i się jarać gierkami :D

Edytowane przez Carmamir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno, niezależnie czy to będzie 300 czy 600F kupuje to cacko w dniu premiery (a raczej rodzinka w UK :)), gdyż nie zdecydowałem się na PS2 i żałowałem tego (obecnie nie ma sensu się w to pchać skoro za rogiem czai się nowa generacja :D)

 

Graficzka wymiata, a do plazmy też można podpiąć i się jarać gierkami :D

1666507[/snapback]

i co nas to obchodzi ze bedziesz mial ps3, szpanuj sobie przed kolegami :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matdys a ty co czlowieku???? odbija palma ze Carmamir chce sobie spelnic marzenie i o tym pisze? wyluzuj czlowieku!!! albo idz do lasu na grzyby hehe

 

 

Swoja droga Carmamir o ktorej platformie piszesz ,bo jesli chodzi o pS3 to jeszcze z rok czekania,wiec albo wybor xboxa360 w grudniu lub jesli nie masz innej konsoli to ps2 i xbox, obydwie konsole maja mase fajnych tytulow,nic tylko wybierac i grac grac grac.......;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko budżet pozwoli to rok po premierze PS3 w polsce machina wyląduje u mnie pod TV, a że rok czekania... Co to dla mnie rok, jestem dosyć cierpliwy więc ten okres to dla mnie nic minie jak... Zabrakło mi porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie chwalicie kto bedzie mial konsole zaraz po premierze a kto nie. Ludzie zaraz po premierze sie nigdy nie oplacalo kupowac i nigdy nie bedzie sie oplacalo. Pamietam sytuacje z ps2 bo sam tak kupowalem i gier bylo ledwo cztery i to po kosmicznych cenach 260zł, jednym slowem zyskacie kupujac konsolke troche pozniej. Chyba, ze zaczekacie 3 latka i lykniecie ja za 6-7 stowek a niektore gry beda juz po 40 złociszy.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nici ze szpanu z 2-3 letniej konsolki ;p

1667500[/snapback]

 

Etam ja dostałem ps2 zaraz po premierze i w sumie z perspektywy czasu stwierdzam, że byly to pieniądze wyrzucone w błoto. Leży teraz i się kurzy bo gry mnie na nią nie jarają a MGS3 jest jeszcze za drogi. Jak będe miał jakąś nadwyżke kasy to chyba i tak ps3 nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o zwykłych zjadaczach chleba (czyli m.in. o mnie). Osobiście jak bym kupywał którąś z konsolek to tak ok 1rok po premierze. Czyli na tyle wcześnie, żeby się nią długo cieszyć i pokazywać swoim kolegom pcetowcom z osiedla, że takiej grafy na swoim sprzęcie jeszcze długo nie osiągną :lol: , a już wtedy będzie pełno gier i cena nieco sie uspokoi (może nie tyle ile by się chciało, ale zawsze coś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam ja dostałem ps2 zaraz po premierze i w sumie z perspektywy czasu stwierdzam, że byly to pieniądze wyrzucone w błoto. Leży teraz i się kurzy bo gry mnie na nią nie jarają a MGS3 jest jeszcze za drogi. Jak będe miał jakąś nadwyżke kasy to chyba i tak ps3 nie kupie.

1667519[/snapback]

to kup na allegro elo? 110 zł

 

Ja kupiłem PS2 w miesiąc po premierze i nie żałuje. Gier bylo wiecej niż 4 a sam TTT dał mi zabawy na kilka miecha. Nie mówiąc już o SSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup na allegro elo? 110 zł

 

Ja kupiłem PS2 w miesiąc po premierze i nie żałuje. Gier bylo wiecej niż 4 a sam TTT dał mi zabawy na kilka miecha. Nie mówiąc już o SSX.

1667567[/snapback]

No przeciez wiem, ze jak kupic grę to tylko na allegro bo zlodziejskich sklepow wogóle nie biorę pod uwagę. Tylko tyle, ze wlasie te 110zł to jeszcze za drogo czekam az bedzie po 5 dyszek :D. Ogólnie konsolki to dobra sprawa ale dosc droga w utrzymaniu nie dla zwyklego zjadacza chleba(napewno na samym początku, ech 260zł za grę i tymbardziej w Polsce) dlatego trojeczki raczej nie kupie. Oczywiscie są tez wyjatki ok. półtora roku temu kupilem kilka gier w media markt za niecałe 20 złociszy jak np. sled storm a gdy wracalem z marketu wstąpiłem do sklepu z konsolami i spytalem sie po ile maja tą giere koles wycedził następująco: "sled storm za 190 ale mogę ci dać za 160"(giera bez folii, grana) Buhahahahahhaha. Żałuję, że mu nie pokazałem tej gry i rachunku za nią pewnie by padł z wrażenia.

 

ps. Sorki za lekkie OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2 a moze poczekaj jak beda konsole i gry rozdawac za darmo!! jesli cie gry nie jaraja to znaczy ze albo granie ci znudzilo ,albo mimo tych zaledwie kilkuset set gier nic biedaku nie mozesz znalesc,smieszne ze nawet jesli pogralbyc w mgs3 to zal ci jak masz troche wiecej kasy wydac niz sobie zalozyles wczesniej, wniosek dla mnie jest taki ze jestes niedzielny gracz i tak naprawde granie ci nie sluzy jako rozrywka ,no ale zawsze mozesz pograc w 3dmarki hehe bo kompa masz no nie?:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2 a moze poczekaj jak beda konsole i gry rozdawac za darmo!! jesli cie gry nie jaraja to znaczy ze albo granie ci znudzilo ,albo mimo tych zaledwie kilkuset set gier nic biedaku nie mozesz znalesc,smieszne ze nawet jesli pogralbyc w mgs3 to zal ci jak masz troche wiecej kasy wydac niz sobie zalozyles wczesniej, wniosek dla mnie jest taki ze jestes niedzielny gracz i tak naprawde granie ci nie sluzy jako rozrywka ,no ale zawsze mozesz pograc w 3dmarki hehe bo kompa masz no nie?:):)

1667797[/snapback]

[/quot]

 

No mam kompa i gry mnie na niego bardziej wciagaja(ech ta grafika :D :D :D). Eeee niedzielny gracz?? Co to, to zdecydowanie nie! Bardziej trudno jest o jakis dobry tytuł który by mnie wciagnął bez reszty a to, że trochę mi sie juz nudzą to też prawda(nie dotyczy to CSS). Jessu konsole i gry rozdawac za darmo?? Co, gdzie i kiedy?? Slyszałeś coś o tym jak tak to dawaj znać jak najszybciej :lol: . Tylko wiesz wolałbym żeby jeszcze do tego dodawali dysk twardy, drugiego pada i telewizor HDTV bo tak to nie wiem czy bym skorzystal z takiej promocji :lol2:. Zmieniłem zdanie teraz chce kupić MGS3 jak cena spadnia gdzieś do 20zł więcej wydawać się nie opłaca :wink: .

Pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2

>>>

 

w tym momencie gdy bym nie przeszedł metala 3 to dał bym za niego nawet 500 zł . jest tego wart, gra wspaniała chyba najlepsza jaką grałem, popłakałem się w niektórych momentach , no moze metal gearl jest lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2

>>>

 

w tym momencie gdy bym nie przeszedł metala 3 to dał bym za niego nawet 500 zł . jest tego wart, gra wspaniała chyba najlepsza jaką grałem, popłakałem się w niektórych momentach , no moze metal gearl jest lepszy...

1667908[/snapback]

No MGS to cudna seria gier z tym się z tobą zgodzę. To będzie od dłuższego czasu pierwsza i napewno ostatnia gra jaką kupię na ps2 oczywiscie jak gra troche stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam kompa i gry mnie na niego bardziej wciagaja(ech ta grafika :D  :D  :D).

EEeeee, 4/5 gier, jak nie więcej (nielicząc nisko budżetówek ala Maluch Racer, czy RPM Tuning itd) na kompie to porty z konsol, gdzie grafa jest identyczna jak na konsoli :wink: . Więc jak dla mnie pcetowy gracz może się tylko podjarać tym, że pogra sobie na klawie i myszce a nie na padzie. A jedyna gra jaką widziałem, która miała lepszą grafę niż na konsolce to HL2, ale do niego trza mieć nienajgorszego kompa aby sobie pograć na jakiś ustawieniach. A po to są konsole, aby nie wydawać kasy na upgrade sprzętu, żeby w coś pograć, a przeznaczać tą kasę na gry, czyli na to na co mi zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEeeee, 4/5 gier, jak nie więcej (nielicząc nisko budżetówek ala Maluch Racer, czy RPM Tuning itd) na kompie to porty z konsol, gdzie grafa jest identyczna jak na konsoli :wink: . Więc jak dla mnie pcetowy gracz może się tylko podjarać tym, że pogra sobie na klawie i myszce a nie na padzie. A jedyna gra jaką widziałem, która miała lepszą grafę niż na konsolce to HL2, ale do niego trza mieć nienajgorszego kompa aby sobie pograć na jakiś ustawieniach. A po to są konsole, aby nie wydawać kasy na upgrade sprzętu, żeby w coś pograć, a przeznaczać tą kasę na gry, czyli na to na co mi zależy.

1668123[/snapback]

Tylko jedna gra ma lepszą grafike czy ty sie dobrze czujesz??? Każda gra powtarzam KAżDA która wyszła jako port na pc-ta ma lepszą(w większym lub mniejszym stopniu)grafe od konsoli a już napewno ps2. Więc nie wiem na jakim sprzęcie ty te gry widziałeś ale opowiadasz bajki. I wcale nie trzeba miec super sprzętu żeby zobaczyć jakośc grafiki w HL2 wystraczy karta graf. za 400zł spokojnie.

Dobra teraz już koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i posiadam PS2 :D

tekkenik wymiata, nie moglem sie z kumplem oderwać :D gralismy z jakies 6 godzin bez przerwy :D

hehe, co do Memory Card to fakt, zapomniałem :)

trza sobie zamówić

 

co do wersji, mam slima, i nawet powiem ze nie jestem zawiedziony tym ze nie bede mial dysku, ale za to wchodzi do normalnego plecak razem z pudełkiem :D

 

co do przeróbek, nie oplaca sie na allegro, cena 550zł, gdzie nie ma gier,

a tekken 5 sam, kosztuje 200zł (MM) więc nie wiem z której strony sie to oplaca :)

 

a i prosiłbym o polecenie jakis mordobić na PS'a2 :) mam tylko tekkena ale wiem ze sa jeszcze jakies fajniutkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i prosiłbym o polecenie jakis mordobić na PS'a2 :) mam tylko tekkena ale wiem ze sa jeszcze jakies fajniutkie :D

1668214[/snapback]

zbotnio nie ten temat ale POLECAM Soul Caluibur 2

 

@ luki2

 

to chyab masz duzo tych giera jak szkoda ci 100 na MGS 3 xD

 

==

 

A co do PS3 to wychdoze z zalozenia ze nie ma co zaraz po premierze kupowac, no chyba ze do tej pory wyjdzie juz tyle gierek ze hohoho wtedy dla tych bardziej kasiastych to bedzie rarytas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do PS3 to wychdoze z zalozenia ze nie ma co zaraz po premierze kupowac, no chyba ze do tej pory wyjdzie juz tyle gierek ze hohoho wtedy dla tych bardziej kasiastych to bedzie rarytas

1668261[/snapback]

Gierek będzie jak na lekarstwo pewnie z 4 tytuły najwyżej.

 

ps.@iwo_kupa Co ty wypisujesz? gierek na ps2 mam bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2 ze strony IWO kupy to byla porostu kpina z twojej wypowiedzi bo poprostu wydaje mi sie i chyba nie tylko mi z postow ktore widze wyzej ze czasami piszesz glupoty , no ale pewnie masz niewiele latek co moze usprawiedliwiac ten brak spostrzegawczosci ;) nie to zebym chcial byc dla ciebie nie mily ale chyba sam sie o to prosisz ;)

Odnosnie planowanych tytulow ktore pojawia sie z xbox360 lub ps3 bedzie to niezla ilosc, a juz szczegulnie na ps3 ktore ma bardzo duuuuuzo czasu na przygotowania do japonskiej edycji w kw -maj i grudzien 2006/sty-luty2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2 ze strony IWO kupy to byla porostu kpina z twojej wypowiedzi bo poprostu wydaje mi sie i chyba nie tylko mi z postow ktore widze wyzej ze czasami piszesz glupoty , no ale pewnie masz niewiele latek co moze usprawiedliwiac ten brak spostrzegawczosci ;) nie to zebym chcial byc dla ciebie nie mily ale chyba sam sie o to prosisz ;)

Odnosnie planowanych tytulow ktore pojawia sie z xbox360 lub ps3 bedzie to niezla ilosc, a juz szczegulnie na ps3 ktore ma bardzo duuuuuzo czasu na przygotowania do japonskiej edycji w kw -maj i grudzien 2006/sty-luty2007

1668400[/snapback]

Wyluzuj troche latek to czlowieku mam wystarczająco a moze ty poprostu jestes duuuzo za stary jak do wszystkiego tak powaznie podchodzisz. A swoją opinie mam prawo wyrazic ja np. uwazam ze gier bedzie jak na lekarstwo a jak sie okaze inaczej to bede mile zaskoczony. Zeby nie bylo calkiem OT to wspomne tylko tyle, ze ps3 powinien byc jednak standardowo wyposazony w dysk twardy bo bez tego ani rusz. Plytki 40Gb i teraz to wczytywac :blink: . A co tam slychac na temat bumerangu bedzie czy jednak nie bedzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iwo_kupa - spoko sie zobaczy po ile chodzi :D

a cos jeszcze mozesz/mozecie polecic?

1668505[/snapback]

Nie rob OT jak cos to na GG

 

h++p://www.allegro.pl/show_item.php?item=65030352

Def Jam 2 (czy jakos tak) takze POLECAM

 

==

 

 

Zeby nie bylo calkiem OT to wspomne tylko tyle, ze ps3 powinien byc jednak standardowo wyposazony w dysk twardy bo bez tego ani rusz. Plytki 40Gb i teraz to wczytywac blink.gif . A co tam slychac na temat bumerangu bedzie czy jednak nie bedzie??

 

Co ty myslisz ze Blu-Ray to jakis shit, tak jak dvd, mylisz sie bedzie nowy laserek ktory szybciutko przetworzy te plytki a dysk hmmm dobra rzecz (oszczednosc laserka) lecz nastepny wydatek... a ludzie nie spia na pieniadzach(chodzi o tych z polski <: ).

 

A co do pada nic nie moia narazie : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

==

Co ty myslisz ze Blu-Ray to jakis shit, tak jak dvd, mylisz sie bedzie nowy laserek ktory szybciutko przetworzy te plytki a dysk hmmm dobra rzecz (oszczednosc laserka) lecz nastepny wydatek... a ludzie nie spia na pieniadzach(chodzi o tych z polski <: ).

 

A co do pada nic nie moia narazie : P

1668650[/snapback]

Nie do konca tu chyba o laser chodzi. Co dysk to dysk. Chyba, ze naped bedzie sie naprawde szybko kręcił bo inaczej i tak nie pominie nas wczytywanie. Zobacz jesli DVD odtwarza z prędkoscia 16x to jest tak jakby CD kręcilo sie z predkoscia 144x(mnożysz przez 9) i podobnie bedzie z blue-rayem tylko w stosunku do DVD oczywisce to jest tylko gdybanie i jak bedzie to sie okaze. Poza tym istnieje przeciez jakas wytrzymalaosc mechaniczna ogolnie wszystkich plyt kompaktowych. A jesli chodzi o koszty to roznica by pewnie wynosila ok. 200zł wiec jak ktos ma kase na kupno konsoli przy premierze to i pewnie wyciagnie jeszcze na ten dysk. Osobisice bym wolal wersje z dyskiem pamietajac czasy jak dlugo gry sie ladowaly na ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 nie rozumiem kilku żeczy .... Nażekasz na granie na konsolach a wypowiadasz się w tym temacie.. (rozumiem to jako najeżdżanie na ludzi, czystą zabawe)

 

Mowiłeś o grach ktore to ładniej wyglądają na PC niż na kosolach, ale nie wziołeś pod uwage faktu, że aby grać na PC trza wydać w sumie nie małe piniąszki... Posiadałem XboX'a i grałem na nim w DooM'a3 i powiem szczeże że tak na dłuższą mete to nie widać różnicy po między wersją na Xa a PC.. no niby tekstury są pe z blizka, bo i lvl'e mniejsze. ale grając w taką gierke kto na to parzy.... Nie wiem czy widziałeś Demo Far Cry na X'a ale raczej nie że tak mowisz... Do tego polecam sesje zdjęciową z HL2 na XboX'a ... ( małe sprostowanie grałem na kompie kumpla w wyżej wymienione gierki na wysokich detalah + kosmiczne wygładzania i filtrowania :P ).

 

 

Czasem nie rozumiem takiego nażekanie.. granie na tym jest lepsze do grania na tamtym... Ja jestem fanem Diablo 2,Qwaka 3, RTCW i World of Warcraft z PC, ale też Zeldy i Residenta z Gamecube.. Więc czemy wy zamiast ciągle nażekać.. nie sprobojecie wychfalać tytułów ktore kochacie, nie wspominając co to za platforma, tylko zająć się grami... hmmm

 

Teraz czekam do grudnia, bo pewnie zakupie sobie PS2 jak dostane jakieś hmmh "dotacje w robocie :P ", na co bardzo licze :D/

 

Pozdrawiam. :D :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...