Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee... O czym ty piszesz? Wersja normalna 360 kosztuje 399$ a wersja uboższa 299$ (2000$ - buhehehe). Ostatnio leciał news, że w Polsce tuż po premierze jakaś firma będzie sprzedawała tą droższą wersje za 1699zł... Jak sobie przypomne te 2700zł za PS2 w Polsce to śmiać mi się chce :lol:

1627524[/snapback]

No w jakimś tam sklepie można już składać zamówienia najdroższa wersja kosztuje prawie 2000$ tam są wszsytkie dodatki do konsoli roczny abonament na XBOX live i kilkanascie gier :lol: . A chodzi mi o to że Microsot tak zachwalał ze będzie tylko 300$ kosztować a się okazalo że za 300$ to masz bez dysku... i pady z kabelkami... za takie coś to ja dziękuje... i jeszcze ze zwykłym DVD a w PS3 odrazu będzie blueray :)

A tych wersji XBOXa to będzie chyba z 5 :lol2:

Edytowane przez zow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo cena 400$ tez jest dobra... tyle trzeba dac za nie najnowsza karte grafiki (nie mowiac juz o tym ze w najblizszym czasie nie zobaczymy 48 potokowych graf na pieca). A wersja za 2000 dolcow zawiera 20 gier (za same gry, liczac ze kazda bedzie po 50$ trzeba by dac 1k$)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac polityke Sony, bedzie drogie i nie bedzie zawieralo nic oprocz absolutnego minimum (zachwalanego oczywiscie jako zajebiste wyposazenie dodatkowe) <_<

 

Stawiam perly przed wieprze, ze memorki w zestawie nie zobaczymy (albo bedzie ona miala tak mala pojemnosc, na jaka tylko technologia pozwala)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój sprzęt jak w podpisie ...wiele osób marzy o takim komputerze, są tacy którzy mają szybsze lepsze , na innych nie zrobi to żadnego wrażenia, ale czemu to piszę , piszę to dlatego że mając taki komputer w domu nie mam z niego radosci gram naprawdę mało , bo po prostu nie ma w co , gry singleplayerowe na pieca jesli są ładne to rzadko sie zdarza by były grywalne (np Doom 3 , po przejsciu połowy gry ma się już dosyć) , a istniejące grywalne gry na peceta jakie są to przewaznie porty z konsol lub pisane równolegle na konsole (np Prince of Persia 1 2 i nadchodząca 3) ,

 

niech mi ktoś pokaze jakie megahity wyszły TYLKO na peceta w ciągu ostatnich 2 lat i ilosc tych megahitów (mam na mysli exclusivy dla peceta) porówna z iloscią megahitów konsolowych ...to będzie proporcja jak 1 do 10 , nawet pewnie jak 1 do 20 .

 

A czemu tak jest moze ktos zapytać przecież PC jest mocne (mocniejsze od aktualnych konsol) więc czemu jest mało dobrych gier, odpowiedz jest prosta : BO ROBIENIE GIER NA PC PRZYNOSI MNIEJSZE ZYSKI NIZ NA KONSOLE, DUZO MNIEJSZE ZYSKI.Dlatego własnie na konsole robi się superprodukcje które są dopracowane grywalne i jak na mozliwosci sprzętu ładne , niektóre z nich portuje się potem na PC ku uciesze gawiedzi pecetowej (HALO, Riddick, FABLE itp)

 

Podsumowując: w tyłek mogą sobie wsadzić różni pecetowi pieniacze argumenty że za rok ich pecet będzie mocniejszy niż PS3...pytam się: "w jakie hity kolego zagrasz za rok dwa na swoim cudownym GF 8700GTX?" a na pecetowych forach dyskusyjnych powtarzać się będą pytania:

"kiedy wyjdzie KILLZONE 3 na mojego kochanego PC, czemu nie ma bijatyk, dlaczego nie robią Gran Turismo na PC , dlaczego ta gra w którą gram jest taka bez klimatu "

 

nie pisze tego wszystkiego żeby komuś dopiec , życzę dobrze i Pecetom i konsolom ale rzeczy o których tu napisałem to fakty, a przyszłosc będzie moim zdaniem taka że Pecet będzie się trzymał jako platforma do gier głównie dzięki sieciowym grom (MMORPG i wszelkie strzelanki) a Single i z czasem sieć będzie rządzić na nowych konsolach.

 

To tyle B) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Pecet zostanie bastionem strategii i gierek bardziej rozbudowanych, typu Morrowind (tak, jestem swiadom, ze byl Morrowind na Xboxa - tylko co z tego, skoro wszelkie dodatki i mody byly tylko na PC?), ew. jak napisal ZATOICHI MMORPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... A wiesz, nie dość, że Oblivion będzie jeszcze bardziej rozbudowany od Morrowinda i wyjdzie na X360 to jeszcze mody będą działały także na konsoli :P Tak też będzie z innymi grami... Nie ma co się pocieszać, przyszłość gier należy do konsol tak SP, MP jak i MMORPG... Tylko patrzeć, aż w następnych generacjach konsol w standarcie znajdziemy mysz i klawiature :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mysz i klawiatura to juz jest teraz... nawet przy odrobinie farta mozna pecetowy sprzet podlaczyc (do X'a latwiej, bo mozna kupic przejsciowke ps/2 -> Xbox) ;)

 

Inna rzecz, ze w momencie, kiedy podlaczymy do konsoli mysz i lawiature, i zaczniemy instalowac gierki na HDD... co jeszcze konsolowego w niej zostanie? Bo mniej-wiecej pecetowe flaki to juz sa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna rzecz, ze w momencie, kiedy podlaczymy do konsoli mysz i lawiature, i zaczniemy instalowac gierki na HDD... co jeszcze konsolowego w niej zostanie? Bo mniej-wiecej pecetowe flaki to juz sa :)

1628093[/snapback]

moze jedna platforma :) ja tam nie widze siebie w quake 4 na padzie :D a instalowac gierek to tam chyba nie bedzie trzeba... prawda? =))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój sprzęt jak w podpisie  ...

no dobrze. wszystko ladnie pieknie, ale co powiesz tym (czyli np. mi ;) ), ktorzy graja w roznego rodzaju symulatory, strategie, rtsy? imho nie ma szans na "zabicie" grania na piecu, konsola ok, ale jako uzupelenienie, nie jako jedyna platforma rozrywki...przynajmniej dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco.. to raczej dodatkowe mozliwosci odpalania gier na PC i tych kilku gatunków bedą uzupełnieniem konsoli ;) Strategii juz jest troche na konsole, nie tak duzo ale są, rts'y? To chyba to samo co strategie :P A symulatory? Ojojojoj... troche tego jest...

 

symulator komara - Mister Mosquito na PS2 xD

 

 

IMO nic nie pobije w kwesti symulacji Forzy lub GT4 + dobre kółko logitecha ;)

 

Konsola ma full wypas przeglad wszystkich praktycznie gatunków, gdzie na PC wiekszości gatunków poprostu brakuje. Dlatego PC bedzie uzupelnieniem tych kilku (dwuch - trzech?) gatunków, aż do czasu gdy sie rozwiną na konsolach (jak np FPS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco.. to raczej dodatkowe mozliwosci odpalania gier na PC i tych kilku gatunków bedą uzupełnieniem konsoli ;)

nie chce sie tu klocic co jest, a co nie symulatorem/strategia/rts

oczywiscie jezeli chodzi o ten typ rozrywki na konsolach, w przyszlosci moze sie to zmienic, ale imho sadze, ze nie z ta generacja jak i nastepna...

dla mnie na dzien dzisiejszy jednak piec zotanie glowna platforma rozrywki, a konsola tylko dodatkiem...dlatego imho nie mozna uogolniac kwestii PC-konsola, bo jest duzo ludzi majacych podobne zdanie do mojego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest że na PC wychodzi mało fajnych gier (o grach "for PC only" nie wspomnę). Ja w tym roku jak narazie kupiłem 3 (słownie: TRZY) gry: Splinter Cell Chaos Theory (notabene gra z Xboxa), GTA SA (notabene z PS2), Earth 2160 (wypasiona polska strategia...to już tylko na PC)... :blink: :huh: <_< Aż dwie gry w które mogłem zagrać nie mając kompa! I do tego obie mają swoje wersje na PS2 i Xboxie (więc nie ma mowy o jakimś niedoborze na danej platformie). Jak patrzę w przyszość to jakoś nie widzę zapowiadanej premiery ciekawej gry na PC która nie miałaby swojego portu na konsoli a nawet jak jest taki tytuł to na konsoli jest kilka innych pozycji którymi tą lukę można "załatać". Ale to piszę tylko z MOJEGO punktu widzenia więc niektórzy nie muszą się zgadzać.

@Sulaco

Tutaj poruszyłes BARDZO ważną sprawę a mianowicie własne preferencje. Rzeczywiście na konsoli rozwój gatunków o których mówiłeś nie ma się najlepiej (szczególnie strategie wszelkiej maści bo z symulatorami chyba nie jest tak źle..ale zależy czego symulator ;) ). Ja na przykład nie przepadam za grami sportowymi, symulatorami i strategiami ekonomicznymi. Lubię natomist ogólnie gry dynamiczne jak FPSy, RTSy (tu raczej tylko C&C "stajl" ;) ), gry action-adventure oraz RPG (raczej japan "stajl"...to mi chyba po FF zostało ale nie gardzę innymi). Wprawdzie na konsoli nie ma praktycznie RTSów ale reszta (jak dla mnie) się sprawdza w 99% (ten 1% to FPSy które bądź co bądź nie mają tak dobrego sterowania jak na PC ale i to można przeboleć/obejść więc nie stanowi problemu). Ja np. myslę że gdyby programiści chcieli to mogliby stworzyć naprawdę dobrego RTSa na konsole (albo port istniejącego), szczególnie teraz gdy technologia HDTV puka do drzwi a więc i wyższe rozdziałki pójdą w ruch (lepsza ostrość) ale nawet na zwykłym TV by się dało (na PSX grałem w Red Alerta i to na padzie i było nieźle, chociaż grafa była mniej ostra to jednak wszystko dało się zauważyć). Teraz tego problemu raczej nie będzie a sterowanie da się rozwiązać nawet na padzie. Ale programiści muszą chcieć a jak narazie to się boją wchodzić w tą niszę...

Jest jeszcze sprawa telewizora. Bez nowego TV w standardzie HD zaleta wysokich rozdziałek gdzieś umknie. Ceny są spore ale powinny potanieć a przecież TV to TV i służyć będzie też (albo przede wyszstkim) do oglądania telewizji więc jego zakup powinno się rozumieć jako ogólny wydatek "domu" (bo korzystać będą wszyscy).

Oh man...znowu się rozpisałem.....Spadam. 3mta się.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pc ma duzo dobrych gierek i bedzie ich mil jeszcze troche :) a ze niektorzy niemaja na pc w co grac, no coz moze trzeba sie przyjzec gra , ktore sa :) a nie tylko ciagle doom,hl czy far cry :)

A fani konsol maja mnostwo hitow, tylko ciagle pojawiaja sie te same nazwy gt, final, forza,ps4,metal gear solid, fable (juz jest wersja pc) - mial okazac sie hitem, jest tylko dobrym rpg :) te same tytuly od xx czasu :)

 

Trzy tytuly ktore moga okazac sie hitami :) a jest tego wiecej :)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5810

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=1820

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4774

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie wypowiadac to co... Moim zadnie PC (juz wczesniej mowielm o tym) bedzie sie wylacznie opieral na grze ONLINE : FPSy , Strategie itd Singielki upadaja, moze pojedyncze gierki maja tyko szanse.

Naprawde mam dobre kompa (tak mysle) no i nie mam w co grac, tylko CSS ale to juz jest nalog : p ( i online)

Odnosnie konsol mysle ze zawsze bedzie lepsze od PieCa pod wzgledem grywalnosci i ilosci gier na nia wychodzacych (ale nowosc : D), nie weim czy porownanie PS2 albo XBOX vs PC jest dobre teraz, bo komp wygrywa w jakosci grafiki jaka prezentuja nowoczesne karty ale ok - ja osobisice wogole czasami zagrac na swojej PS2 w girke z charakterem z przecietna grafa, niz grac w cos co ma odjechan grafe ale wogole 0 grywalnosci... takie moje zdanie (pokrecilem troche w tym poscie, ale skumacie chyba o co biega : P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Doom, HL, i Far Cry bo w takim stylu właśnie gry na PC wychodzą ;). Co do tych "przyszłych-może-hitów" to tak, ten pierwszy to pierwsze słysze ;), F.E.A.R. ma chyba też na X360 być (ale gwarancji nie dam) a Gothic 3...tu pewnie jest nieźle ale jest jeszcze Oblivion a ten poza PC będzie na X360.

Tak jak pisałem albo gry będą i na konsolach i na PC albo na konsoli można znaleźć coś "w zamian" za hit tylko z PC.....

Co do tych samych nazw (czyli "tasiemców' ;) ) to czy jest to złe? O ile następne części są mocno rajcowne to ja nie widzę powodu żeby na nich nie zarabiać albo ich nie wydawać. Gorzej jak wypuszczaja ci kolejny "crap-sequel". Fable nie jest sequelem więc nie wiem ocb :huh: a że będzie "tylko" dobry to już wiedziałem po wersji "podstawowej" która wyszła na Xboxa jakiś czas temu.

Anyway przynajmniej dyskusja się rozkręciła ;).

 

EDIT:

@iwo_kupa

Ty lubisz sobie pograć czasem na PS2 a ja na PSX :lol: Do gier na niego wracam dosyć często bo po prostu mają klimat ;). I jeszcze jedna zaleta konsol wszelkich maści: prostota obsługi. Nie, nie chodzi o to że nie umiem gry zainstalować ;) tylko o to że nie zawsze mi się chce. Mam czasem taki "zryw" że pograłbym w coś ale stosunkowo szybko mi przechodzi (czyli jak pogram 15 min :lol: ) na kompie to czasem tyle instalka trwa (trzy CD np....no może szybciej) a na konsoli wrzucasz płytkę, pyk "powerek" i jedziesz, bez bólu, bez straty czasu i bez zobowiązań. I to jest zaletą. Konsole powstały nie z myślą o dzieciakach (o nich tylko jako tako przy okazji) ale o osobach zapracowanych (ew. zabiegana młodzież) gdzie po powrocie do domu nie masz czasu na majstrowanie przy sprzęcie i instalowanie gier a chcesz się szybko "rozerwać". Do tego została stworzona i w tym jest niepokonana. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Doom, HL, i Far Cry bo w takim stylu właśnie gry na PC wychodzą ;). Co do tych "przyszłych-może-hitów" to tak, ten pierwszy to pierwsze słysze ;), F.E.A.R. ma chyba też na X360 być (ale gwarancji nie dam) a Gothic 3...tu pewnie jest nieźle ale jest jeszcze Oblivion a ten poza PC będzie na X360.

Tak jak pisałem albo gry będą i na konsolach i na PC albo na konsoli można znaleźć coś "w zamian" za hit tylko z PC.....

Co do tych samych nazw (czyli "tasiemców' ;) ) to czy jest to złe? O ile następne części są mocno rajcowne to ja nie widzę powodu żeby na nich nie zarabiać albo ich nie wydawać. Gorzej jak wypuszczaja ci kolejny "crap-sequel". Fable nie jest sequelem więc nie wiem ocb  :huh: a że będzie "tylko" dobry to już wiedziałem po wersji "podstawowej" która wyszła na Xboxa jakiś czas temu.

Anyway przynajmniej dyskusja się rozkręciła ;).

1628692[/snapback]

Gry takie jak F.E.A.R, HL2 (hl), Far Cry czy Doom sa wyjatkami bo duza liczba gier ktora wyskakuje na rynek to szczerze mowiac SHITY - Maluch Racer chocby...

Odnosnie Fable jestem ciekaw jak to wyglada na PC [;

 

P.S. Co oznacza 'crap-sequel' bo sequel wiem ale 'crap' ? [;

 

@iwo_kupa

Ty lubisz sobie pograć czasem na PS2 a ja na PSX :lol: Do gier na niego wracam dosyć często bo po prostu mają klimat ;). I jeszcze jedna zaleta konsol wszelkich maści: prostota obsługi. Nie, nie chodzi o to że nie umiem gry zainstalować ;) tylko o to że nie zawsze mi się chce. Mam czasem taki "zryw" że pograłbym w coś ale stosunkowo szybko mi przechodzi (czyli jak pogram 15 min :lol: ) na kompie to czasem tyle instalka trwa (trzy CD np....no może szybciej) a na konsoli wrzucasz płytkę, pyk "powerek" i jedziesz, bez bólu, bez straty czasu i bez zobowiązań. I to jest zaletą. Konsole powstały nie z myślą o dzieciakach (o nich tylko jako tako przy okazji) ale o osobach zapracowanych (ew. zabiegana młodzież) gdzie po powrocie do domu nie masz czasu na majstrowanie przy sprzęcie i instalowanie gier a chcesz się szybko "rozerwać". Do tego została stworzona i w tym jest niepokonana. Nara.

1628692[/snapback]

Na PSX fajne jest Ace Combat i PES [;... ale wszyskto jest tak jak mowsiz konsola jest najszybsza forma rozrywki elektronicznej no chyba ze ktso lubi grac w SAPERA

: p

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie wypowiadac to co... Moim zadnie PC (juz wczesniej mowielm o tym) bedzie sie wylacznie opieral na grze ONLINE : FPSy , Strategie itd Singielki upadaja, moze pojedyncze gierki maja tyko szanse.

  Naprawde mam dobre kompa (tak mysle) no i nie mam w co grac, tylko CSS ale to juz jest nalog : p ( i online)

  Odnosnie konsol mysle ze zawsze bedzie lepsze od PieCa pod wzgledem grywalnosci i ilosci gier na nia wychodzacych (ale nowosc : D), nie weim czy porownanie PS2 albo XBOX vs PC jest dobre teraz, bo komp wygrywa w jakosci grafiki jaka prezentuja nowoczesne karty ale ok - ja osobisice wogole czasami zagrac na  swojej PS2 w girke z charakterem z przecietna grafa, niz grac w cos co ma odjechan grafe ale wogole 0 grywalnosci... takie moje zdanie (pokrecilem troche w tym poscie, ale skumacie chyba o co biega : P)

1628690[/snapback]

W zupelnosci zgadzam sie z tym postem . Ja tez mam dobrego kompa a na moim twardym, na partycji gry mozna zobaczyc tylko cs:s !! Konsole to konsole !! Nigdy na kompie nie bawilem sie przy jakies grze tak jak jest to w przypadku PS2 - wezmy chociazby Ace Combat 5 , PES 4 , JAK 3 czy seria GT !! A wiec piorac pod uwage granie "single player" to wole usiasc i pograc przy konsoli niz przy kompie !!!

 

p.s - Co nie zmienia faktu ze cs:s RULEZZZZZZZZZ !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kiedys gralem na PSone. Nie brakowalo mi rozrywki i nie myslalem zabardzo o tym, że gry na tą konsole nie bedą wydawane wiecznie. Moglem sprzedać ja i dozbierac na PS2, ale tego nie zrobilem i teraz tego żałuje bo masa dobrej rozrywki mnie omija. Na wszystkie hity\exclusivy tylko patrze i ślinie sie. Na pc oczywiscie tez sa dobre gry jednak ich ilosc jest znacznie mniejsza od ilosci hitow na konsole. Jestem ciekaw ile jeszcze na pc beda wychodzic dobre gry bo z tego co widze jest ich coraz mniej <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---Nie około 4Ghz tylko ponad 4Ghz przez to przed taktowaniem jest znaczek >4Ghz. Wiele ludzi mówi że ma mieć 4,6Ghz.---

 

Kiedy zrozumiecie w koncu ze to procesor ma taka czestotliwosc a nie ze on bedzie w PS3.

To tak ja z PIV z jadrem Prescott i jego 10GHz. Czyli po 3,0 Northwood mialo byc od razu 10GHz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kiedys gralem na PSone. Nie brakowalo mi rozrywki i nie myslalem zabardzo o tym, że gry na tą konsole nie bedą wydawane wiecznie. Moglem sprzedać ja i dozbierac na PS2, ale tego nie zrobilem i teraz tego żałuje bo masa dobrej rozrywki mnie omija. Na wszystkie hity\exclusivy tylko patrze i ślinie sie. Na pc oczywiscie tez sa dobre gry jednak ich ilosc jest znacznie mniejsza od ilosci hitow na konsole. Jestem ciekaw ile jeszcze na pc beda wychodzic dobre gry bo z tego co widze jest ich coraz mniej  <_<

1633088[/snapback]

Ta odpowiedz mi sie podoba. Jedna z nielicznych, inteligentych :mur:

 

Nie napisale 'pc-gowno, ps-git' (czy na odwrot), ale normalnie. Popatrzcie na innych forach. Jak nie jestes fan_boyem to od razu nazywaja cie debilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zupelnosci zgadzam sie z tym postem . Ja tez mam dobrego kompa a na moim twardym, na partycji gry mozna zobaczyc tylko cs:s !! Konsole to konsole !! Nigdy na kompie nie bawilem sie przy jakies grze tak jak jest to w przypadku PS2 - wezmy chociazby Ace Combat 5 , PES 4 , JAK 3 czy seria GT !! A wiec piorac pod uwage granie "single player" to wole usiasc i pograc przy konsoli niz przy kompie !!!

 

p.s - Co nie zmienia faktu ze cs:s RULEZZZZZZZZZ !!

1628924[/snapback]

 

Racja, ale to <b>tylko</b> granie. Nic wiecej, ja tego nie chce. Wole 3ds maxa, PageMakera, Flasha:)

Juz mam dosc odmozdzania :blink:

 

ps. Mialem ps, ps2, xboxa, sega mega drive, pegazusa, Dreamcasta :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@docxxx

Pod postami masz taką ładną ikonkę "Edytuj"...używaj jej, to nic nie kosztuje a forum nie będzie zaśmiecane kupą postów pod rząd skoro można napisać jeden ;).

 

Co do twojej wypowiedzi to Ty używasz kompa w szerszym zastosowaniu (jak chyba wszyscy) ale my tu właśnie o graniu prawimy ;). konsola ma służyć do grania i służy, wcale nie próbuje zabierać innych opcji pecetom bo to bez sensu. Jak ktoś chce programować to kupuje kompa ale jak ktoś chce sobie pograć (nie wszyscy mają takie wysokie ambicje jak Ty ;) ) to może się zastanowić czy nie lepiej zamiast w kompa zainwestować w konsolę. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---Nie około 4Ghz tylko ponad 4Ghz przez to przed taktowaniem jest znaczek >4Ghz. Wiele ludzi mówi że ma mieć 4,6Ghz.---

 

Kiedy zrozumiecie w koncu ze to procesor ma taka czestotliwosc a nie ze on bedzie w PS3.

To tak ja z PIV z jadrem Prescott i jego 10GHz. Czyli po 3,0 Northwood mialo byc od razu 10GHz:)

1633650[/snapback]

 

Dlaczego mam wrazenie, ze rzeczywiste taktowanie nie bedzie mialo z tym wiele wspolnego, bo ktos postanowil wykonac operacje: rzeczywista czestotliwosc x ilosc rdzeni w procesorze?

 

Jak w ostatniej ulotce bodajze Media Markt, chwalacej sie prockiem 5.6 GHz >.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---Nie około 4Ghz tylko ponad 4Ghz przez to przed taktowaniem jest znaczek >4Ghz. Wiele ludzi mówi że ma mieć 4,6Ghz.---

 

Kiedy zrozumiecie w koncu ze to procesor ma taka czestotliwosc a nie ze on bedzie w PS3.

To tak ja z PIV z jadrem Prescott i jego 10GHz. Czyli po 3,0 Northwood mialo byc od razu 10GHz:)

1633650[/snapback]

 

Przepraszam ale to ni jak nie ma sie do naszej rozmowy moze cos wiecej o co ci chodzilo ?? .. moze jakis cycat :/ bo tak wystrzeliles jak Filip z konopii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...