Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

.....

 

@cavarr - mam taka kieszeń w domu. Tzn podobną, bo ma tez zewnetrzne zasilanie i jest podłaczana pod USB, ale tez ma kabel SATA, ktory moge wpiac na plyte. Myslisz ze takie cos bedzie dzialac na mojej kieszeni?

moim zdaniem tak :), żadnej filozofii w podłączeniu większego dysku tam nie widze :)

 

jeśli w ogóle, to to mówił gość z Factor 5, a nie z Sony. Widzisz różnicę?

 

Gość z Factor5 w tym wywiadzie, ktory wczesniej przytoczyłem, twierdzi, że Lair będzie wyglądał jeszcze lepiej niż na pokazach. Poza tym chodza pogłoski, że walki w Lair będą wielkości bitwy o Helmowy Jar. To oznacza tysiące postaci na ekranie.

 

Co do Killzone, jakiś czas temu, ktoś z Guerilla na ichnim forum powiedział, że udało im się przyspieszyć demko Killzone PS3 z E3 '05 do stabilnych 30fps w realtime i prawdopodobnie grafika będzie jeszcze lepsza niż na tym pokazie. Czekamy na potwierdzenie tych słów :P Jak to mówią: .

ja na twoim miejscu wstydził bym się pisać te banialuki :lol2: , ale jak napisałeś "czas pokaże" Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tak :), żadnej filozofii w podłączeniu większego dysku tam nie widze :)

jest tylko minus, ze trzeba konsole trzymac w horizontalu. Moze ktos wymysli specialna podstawke do vertical'a, tak zeby miała odrazu miejsce na hdd i wpustki na kable, zeby jakos estetycznie to wygladało :) Mamy juz pomysl, to moze zabieramy sie za produkcje xD

 

Akcesoria do PS3 firmy PurePC Production's xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli w ogóle, to to mówił gość z Factor 5, a nie z Sony. Widzisz różnicę?

ktory pieniadze na produkcje dostaje od Sony

nie, nie widze roznicy <_<

 

Co do Killzone, jakiś czas temu, ktoś z Guerilla na ichnim forum powiedział, że udało im się przyspieszyć demko Killzone PS3 z E3 '05 do stabilnych 30fps w realtime i prawdopodobnie grafika będzie jeszcze lepsza niż na tym pokazie. Czekamy na potwierdzenie tych słów :P Jak to mówią: czas pokaże.

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu wstydził bym się pisać te banialuki , ale jak napisałeś "czas pokaże"

Niby dlaczego? Sam się powinieneś wstydzić. Nie wierzysz im, nie musisz - Twoja brocha, ale po pierwsze, nie wyszydzaj.

 

ktory pieniadze na produkcje dostaje od Sony

nie, nie widze roznicy

no ciekawe. Skad to wiesz?

 

:lol: :lol: :lol:

Jak rozumiem na bardziej inteligentną wypowiedź już nie było Cię stać, prawda? Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gry Factor 5 wydaje SCEA, to przeciez M$ im kasy nie daje, nie? Nie trzeba byc wybitnym marketingowcem zeby pokapowac, ze kase na produkcje gry lozy wydawca.

A to ciekawe. Od kiedy żyję, wydawca zajmuje się publikacją, reklamą i rozpowszechnianiem, a nie łożeniem kasy na projekty. Factor5 jest niezalezną firmą, z własnym budżetem i smiem twierdzić, że nie ptorzebuje zapomogi finansowej od Sony żeby wyprodukować grę. (Inna sprawa, że często jest tak, że studio należy do wydawcy, ale nie w tym przypadku - Factor 5 nie ma na liście ekip wchodzących w skład SCEA, ani SCEI, ani SCEE, ani SCEK)

 

Poza tym, to jest pierwsza gra Factora na platformie Sony. Wcześniej robili gry głównie na Nintendo, a jeszcze wczesniej na Amigę. Wtedy też Sony na nich kasę łożyło? :D

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Od kiedy żyję, wydawca zajmuje się publikacją, reklamą i rozpowszechnianiem, a nie łożeniem kasy na projekty. Factor5 jest niezalezną firmą, z własnym budżetem i smiem twierdzić, że nie ptorzebuje zapomogi finansowej od Sony żeby wyprodukować grę.

w jakim swiecie ty zyjesz? skad niby malutka firma developerska ma OGROMNE PIENIADZE potrzebne na wyprodukowanie gry? w dzisiejszych czasach koszty produkcji gier ida w miliony! nawet "glupia" Wydawca_gier_komputerowych powie ci ze to wydawcy finansuja rozwoj gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim swiecie ty zyjesz?

nie wiem, powiedz mi? W jakim ty żyjesz? Musi być przykry, skoro wszędzie Cię okłamują i są skorumpowani.

 

skad niby malutka firma developerska ma OGROMNE PIENIADZE potrzebne na wyprodukowanie gry?

Malutka? Mają dość spory dorobek bardzo dobrych gier, które bardzo dobrze się sprzedały. Mogli wziąć kredyt. Mogli zrobić tysiąc różnych rzeczy żeby zdobyć kasę na tę produkcję, a o których nie masz zielonego pojęcia.

 

w dzisiejszych czasach koszty produkcji gier ida w miliony! nawet "glupia" wikipedia powie ci ze to wydawcy finansuja rozwoj gier

A przeczytaj dokładnie co tam jest napisane. Tak ze zrozumieniem. Czytaj też posty adwersarzy, też ze zrozumieniem. Przydaje się to.

 

 

PS: Preview MotorStorma-final by IGN: http://ps3.ign.com/articles/743/743898p1.html (już sprzed miesiaca, ale nie było - nikt się nie kwapi do wstawiania pozytywnych rzezcy o PS3)

 

Warte odnotowania:

To say it looks awesome is an understatement: the earlier builds we've played looked impressive but now it's faster, more detailed and closer to the original E3 tech demo than we ever expected. In short it's the most impressive racing game we've seen in a long time and is a definite must-have come the launch of PlayStation 3.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

uhm... fajnie... szkoda ze screen pokazuje post wyciety z kontekstu całej dyskusji jaka sie wtedy działa na labie. Wiec przypominam - chodziło o to, ze pierwsze screeny jakie sie wtedy pokazaly z gier na next geny to był NFL 2006 i wtedy wszyscy powiedzieli ze pre-render, ze to są urywki z intra gry, ze fake i w ogole, gdy ja zaciekle mowilem ze nie, ze tak bedzie wygladała gra, za co zresztą zbierałem cięgi od rzeszy fanboyów. I co? Nie wygladaja tak dzisiaj gry od EA Sports? Wygladaja.

A screeny te pojawily sie dobrych kilka tygodni przed E3, przez ktore sie klucilem z typersami. Dlatego tez tak euforycznie zareagowalem gdy m.in. ujzalem U3, FN3 itp pokazujace, ze jednak to nie były "urywki z intra gry" itd.

 

No i moze Unreal i kaczuski nie były w real time na tamtych targach, ze teraz tak szydzicie z tego iz napisalem ze unreal udowadnia ze da sie zrobic taką grafe?

 

A ze to co zaprezentowało w filmiku Killzone, ze kladzie wszystkie pctowe fps'y na łopatki, to moze nie prawda? Akcja i przedstawione sytuacje rozwalały, co innego ze przyznali sie potem ze to pre-render był. Co nie zmienia faktu ze pokaz miażdżył, gdy sie go pierwszy raz widziało. No ale wy tak szydzicie teraz, jak byscie tego killzona juz dawno mieli zaliczonego i wiedzieli jak bardzo odstaje od tego co zaprezentowali w filmiku...

I jesli to byly pre-rendery, ktore odstają od tego, co teraz te gry prezentują, to były to teoretycznie tylko 2 filmy, czyli motorstorm i killzone (praktycznie, narazie jeden czyli MS, bo KillZone nikt nie widział poki co), a o ile sobie przypominam tych filmów było wtedy pokazanych o wiele wiecej, w tym np. Lair czy Formula 1, ktore wygladaja tak jak wtedy...

:lol2: ... no coz .:Solid_Snake:. , sytuacja byla zgola inna, niewazne ze to bylo wyrwane z kontekstu TWOIM zdaniem - bo taki byl ton 80% twoich wypowiedzi jak wojowales na pclabie. Siedzialem wtedy na labie i systematycznie czytalem twoje wypowiedzi. Podobnie jak inni "fun boye" mielismy niezla polewke jak sie jarales wszystkimi renderami jakie wyplywaly od sony. Pamietam ze MASA osob ci probowala przetlumaczyc ze to kit w zywe oczy ale, ty byles nieprzejednany. Poniewaz byles w "walce" zupelnie sam to nawet drugie konto zalozyles i jechales po tych ktorzy sie nie zgadzali z toba... jechales tak bezpradronowo ze w koncu sie administracja polapala ze to ty (lol) i banik. Niestety sytuacja sie malowala wtedy calkiem inaczej niz teraz to probujesz przedstawic...

Ale ja to traktuje z dystansu, wcale nie mam do ciebie pretensji, nie probuje sie nasmiewac, nie chce tylko znieksztalcania rzeczywistosci - bo dales pupy wtedy i sie tak tu nam latwo nie wywiniesz ;) Uwazam ze teraz (juz to pislaem kiedys) piszesz bardzo rzeczowo o konsoli, bez nadmiernej ekscytacji ;) (ktora to ekscytacja dana pozycja/konsola jest nawet pozadana ale nie oslepienczo ;) ) Oczywiscie elementy swietej krucjaty przeciwko PC ci zostaly (nie, nie, - nie mow ze tak nie jest ;) )

Ale rzadko dochodza do glosu ;)

 

peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz byles w "walce" zupelnie sam to nawet drugie konto zalozyles i jechales po tych ktorzy sie nie zgadzali z toba... jechales tak bezpradronowo ze w koncu sie administracja polapala ze to ty (lol) i banik

o tym to nie wiedziałem buahahaha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w końcu to porównanie CoD3 na XO/PS3/Wii z Gametrailers. Zdecydowanie najlepiej prezentuje się wersja na XO co nie znaczy że wersja na PS3 jest jakaś uboga. Na XO widać więcej shaderów, lepszy bump mapping i minimalnie lepsze tekstury. Tylko czemu wersja na PS3 jest taka blada? IMO to też może wpływać na jakiś negatywny odbiór tej wersji, szczególnie kiedy obok widać naprawdę dobrze "ubarwioną" wersję na XO. To chyba już nie wina konsoli.

Podejrzewam że gdyby wersja na PS3 byłą wersją wiodącą to albo nie byłoby żadnej różnicy w grafie albo to wersja na PS3 byłaby minimalnie lepsza graficznie. Bolą mnie te dropy animacji (których na filmiku nie widać co jest dość ciekawe bo dzieje się dużo, kapryśny engine?) i niższy docelowy framerate (30 vs 60 FPS). Mimo to uważam że gra na PS3 wygląda spoko ale jednak tutaj XO wygrywa.

 

Poczekam sobie do marca, jeżeli sytuacja się nie wyklaruje i dalej wersje gier na PS3 będę tylko cieniem wersji na XO to chyba nawet MGS4 mnie nie przekona do kupna tej konsoli (chyba że za kilka lat jak będzie tania "jak barszcz" i wtedy będę po prostu zaliczał niedobitki ;) ). Chwilowo u mnie prowadzi XO ale też widzę olbrzymi potencjał w PS3 jako centrum domowej rozrywki. Śmiano się że to już nie konsola tylko komp i w sumie właśnie coś takiego otrzymaliśmy ale czy to aż tak źle? Dorzućcie llinuksa i okaże się że PC jest naprawdę niepotrzebny (nie, to nie jest początek wojny PC VS Konsole ;) ). Ja np. nie mam super hiper kompa do gier ale sprzedać go szkoda i jechać na jakimś "tanim zamienniku" (słabszy komp tylko do pracy biurowej). A przy PS3 rzeczywiście wszytko wskazuje na to że z PC mógłbym się rozstać. To wprawdzie nie to samo i nawet teraz średnio sobie wyobrażam np. pisanie tekstów na konsoli przed telewizorem HD ale chyba bardziej dlatego że to coś "innego", nieznanego a nie że gorszego.

Tyle ode mnie. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu wersja na PS3 jest taka blada? IMO to też może wpływać na jakiś negatywny odbiór tej wersji, szczególnie kiedy obok widać naprawdę dobrze "ubarwioną" wersję na XO. To chyba już nie wina konsoli.

tak samo bylo przy porownaniach screenow z ridge racera na X0 i PS3. Na X0 bylo troche jk na moj gust zbyt ciemne a na PS3 z kolei za jasne, wrecz blade w porownaniu z Xem. ie wiem czy te porownania sa specjalnie tak robione czy moze gry na ps3 sa faktycznie jasniejsze ale nalezy wziac pod uwage ze w grach ciemniejszy obraz kamufluje troche niedociagniec i "polepsza" grafike, co sklanie mnie coraz bardziej do myslenia ze te testy sa robione przez fana Xa

Edytowane przez Blah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że muszę jeszcze raz wyłuszczyć o co mi chodziło,z tym porównaniem do samochodów.

 

X360 to SUV(Sport Utility Vehicle).Kolor-bialy Akryl,PS3 to rasowa terenówka-w kolorze czarny metalik.

Oba samochody mają praktycznie te same gabaryty ,różnia się designem.

SUV -em nie pojedziemy w teren,ponieważ nie został standardowo do tego przystosowany(czyli

(nie obejrzymy kontentu HD).Ale możemy dokupić pakiet off-road(opony terenowe,osłona

podwozia,itp).Dodatkowo można go kupić w wersji "gołej"-czyli pozbawionej praktycznie

wszystkiego.Żeby przewozić większe towary(dane w naszym przypadku) musimy w przypadku golasa od razu dokupić kratkę oddzielajacą przedział pasażerski.Pakiet off-road jest drogi ,ale nie

musimy go kupować od razu,albo nawet w ogóle.Zakup golasa jest raczej mało opłacalny-ale

jest taka opcja,a to zawsze plus.

 

Tymczasem terenówkaPS3), jest od razu gotowa do ewentualnego wyjazdu w teren(High Def),jest

też możliwe kupno tańszej wersji, pozbawionej bagażnika dachowego(większego twardego dysku).

Tutaj terenówka ma przewagę,ponieważ SUV nawet za dopłatą takim bagażnikiem(większym HDD)

nie dysponuje.Dodatkowo SUV z pakietem off-road i tak w terenie będzie sprawował się

gorzej,ponieważ nie posiada reduktora i bardziej specjalizowanego zawieszenia(czyli HDMI w

naszym przypadku).

 

Przejdźmy do silników.Terenówka(PS3) posiada znaną i sprawdzoną konstrukcję

benzynową,nie najnowszą -acz wciąż dobrą.Posiada dużą moc,choć okupione jest to większym

spalaniem(większe zużycie energii).

 

SUV(x360) ma do dyspozycji nowoczesnego diesla,czyli woła roboczego,silnik nie dysponuje

tyloma KM co silnik konkurencji,ale ma większy moment obrotowy, jest

efektywniejszy(unified shaders),i mniej pali.

 

No dobrze więc "osochodzi"? SONY usiłuje przekonać kierowców(graczy),że ich wózek jest 2x

szybszy i dużo nowocześniejszy -w końcu wszedł do produkcji póżniej.

Ok.tylko jest jeden problem-CENA.Gdyby terenówka kosztowała niewiele więcej niż SUV,nie

byłoby najmniejszego problemu,mielibyśmy więcej takich wózków na ulicach .Dodatkowo ,pomimo

 

zapewnień SONY, ich cacko w praktyce nie nie jest wyraźnie lepsze od X360,i dla potencjanego

klienta dodatkowe możliwości nie są warte uwagi,biorąc pod uwagę ile sobie za to liczą.

SONY nie daje żadej możliwości wyboru-namawia nas do drogiego wozu,który cierpi na choroby

wieku dziecięcego i ma więcej BUG-ów niż lasy deszczowe Amazonii.Jakby tego było mało-samochodu nie

można praktycznie kupić!Trzeba poczekać!

Tymczasem nasz SUV nie dość ,że jest tańszy i dostępny od ręki,to firma(M$)oferuje WYBÓR tzn.jeśli

zapragniemy pojechać w teren( HD) możemy pożniej dokupić pakiet off-road.Poźniej!Jeśli

zajdzie taka potrzeba.A sam pojazd ma ogólnie bardzo zbliżone parametry do konkurencji-

niektóre elementy są słabsze inne znów lepsze.

 

I tu jest sedno problemu SONY-czasem wystarczy dać ludziom wybór,a nie propagować iż własny

produkt jest najlepszy i już,bo to już dziś nie wystarcza.

 

Co do BluRay vs DVD-tu nie chodzi o to,że skoro komuś wystarcza DVD to po ch....BR.A wogóle po

co DVD bo były kasety VHS i też ludziom wystarczały.SONY przyczynia sie do rozwou

bla,bla,bla.

Chodzi o to ,że SONY forsując własne standardy ,stara się je narzucić,oczywiście po to by

zbierać pieniądze z licencji.

Tymczasem formaty których ceny licencji były bardzo niskie,lub wręcz symboliczne, szybko

zostały zaadoptowane przez producentów i rynek przykład:DVD,MP3,CD-Audio/ROM itd.Inne firmy

też miały wpadki(Philips z DCC),ale to SONY ma zapędy na opracowywanie "standardów " dla

wszystkich ale z kasą dla siebie.O konsumentach myślą na końcu-musimy im tylko uwierzyć.

Microsoft myśli podobnie-ale przynajmniej nie są głusi na potrzeby klienta.

Jesteśmy w przededniu wojny formatów HD i SONY planuje wykorzystać PS3 do uzyskania

przewagi,ale jak na razie dość zaporowa cena studzi zapały.Samodzielne czytniki BluRay są 2x

droższe-fakt,ale co z tego wynika?Tylko to ,że są droższe-bo filmów jest niewiele.

 

 

Co do wywiadu z panami od MOTORSTORM.Panowie wpisują się w ten sam "Pi-Arowski" bełkot pana

Kuratagiego ,który bredził o o grafice ala "Toy Story" w czsie rzeczywistym.

Nie ma najmniejszych szans by ta gra zbliżyła się do Rendera z E3.Najmniejszych.By osiągnąć

taki -niemalże filmowy- poziom grafiki,potrzeba dla jednej klatki kilkunastu CPU pracujących

nad nią kilka godzin-GODZIN,nie sekund.Podkreślam -dla jednej klatki.

W tej chwili karty grafiki operują na zaledwie kilku efektach na teksturze(bumb-mapping

itd),a pixel shadery wykonuja ok.10 operacji na jednym pikselu.By osiągnąć taki poziom jak w

renderze z E3 REALTIME, trzeba by tą liczbę zwiększyć ok.3 razy.

 

Bez jaj-na tym sprzęcie?Z 2x256MB RAM?Może na PS4 (i X720) ...

 

Kto dalej wierzy w wyimaginowane "Toy Story" realtime?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=80998

Ciekawy opis posiadacza ps3. Jak widac player filmow nie jest doskonaly tak jak myslalem.

I jak zawsze chca rzadzic swiatem ;)

"Sony has it in their bluray licensing agreement that a bluray drive cannot play HD-DVD discs"

 

Ciekawy tekst - http://www.highdefdigest.com/feature_ps3vsxbox360addon.html

 

Bardzo ladnie zrobili szklo w Resistance. Wyglada az za realnie i ma sie podobno wrazenie ze telewizor w takim stanie jest.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: ... no coz .:Solid_Snake:. , sytuacja byla zgola inna, niewazne ze to bylo wyrwane z kontekstu TWOIM zdaniem - bo taki byl ton 80% twoich wypowiedzi jak wojowales na pclabie. Siedzialem wtedy na labie i systematycznie czytalem twoje wypowiedzi. Podobnie jak inni "fun boye" mielismy niezla polewke jak sie jarales wszystkimi renderami jakie wyplywaly od sony. Pamietam ze MASA osob ci probowala przetlumaczyc ze to kit w zywe oczy ale, ty byles nieprzejednany. Poniewaz byles w "walce" zupelnie sam to nawet drugie konto zalozyles i jechales po tych ktorzy sie nie zgadzali z toba... jechales tak bezpradronowo ze w koncu sie administracja polapala ze to ty (lol) i banik. Niestety sytuacja sie malowala wtedy calkiem inaczej niz teraz to probujesz przedstawic...

co do zalozenia konta, to nawet tutaj o tym pisalem, ze to zrobilem i ze byla to glupota. Ale nie zrobilem dlatego ze byłem sam, tylko dlatego ze dostalem raz bana 3 dni. Potem bylo smieszne to nawet ;p

co do jarania sie filmami - nie jarałem sie tylko tymi od sony, ale wszystkimi... ps3, x360, wii (pamietam, był nawet taki funowski filmik). I robilem to o wszystkich filmach, nie tylko tych co sie okazały fake'ami - gdy jednoczesnie wszyscy mowili ze all tych filmow to fake - no wlałśnie, szkoda ze nie wspomniales jednak jak to wygladalo z drugiej strony ;) Bo jak inaczej nazwac typow mowiacych "konsola to gowno, zabawka dla dzieci" , "pc rulez , konsole smierdza, bo tak", "komp jest lepszy do grania, bo mozna robic na nim o wiele wiecej innych rzeczy", "ja w gry z PS2 gram na emulatorze" itp ? Moja "walka" nie byla przeciw PC, tylko przeciw takim durnym opiniom popartym zerową argumentacją. Pamietam jak mnie ludzie zgnoili w temacie o GTA:San Andreas, jak napisalem ze bedzie to samo co na PS2 tylko w wyzszej rozdzialce. Wiec prosze Cie - nie bierz słowa funboye w cudzysłów, bo sam wiesz ze lab to była ich wylęgarnią. Nie mowia ze Ty do nich nalezysz, ale tez nie mozna generalizowac, ze ich tam nie było wcale.

Tutaj ludzie (w większości) trzymają poziom, a to zobowiązuje. Tam mnie sciagneli do swojego marnego poziomu po czym pokonali doswiadczeniem.

 

 

 

Troche o PS3 Store i materiałach dostępnych:

 

Czesc bedzie za free jak np. trailery z gier czy filmów, za czesc bedziemy musieli zapłacic (stare gry, gry do PSX czy niektóre dema)

 

 

 

Oto co obecnie oferuje PS Store

 

 

Demos of Downloadable Games:

Blast Factor - 97 MB - $9.99 normally, $7.99 for a limited time

Cash Guns Chaos - 326 MB - $9.99

 

 

Demos of Full Games:

Formula One Championship Edition - 678 MB - FREE

NBA 2007 - 883 MB - FREE

Resistance: Fall of Man - 865 MB - FREE

MotorStorm - 456 MB - FREE

 

 

Game Trailers:

Lair (720p, 1080p) - Unknown Size - FREE

Cash Guns Chaos (720p) - Unknown Size - FREE

Calling All Cars (720p) - Unknown Size - FREE

Resistance: Fall of Man (720p) - Unknown Size - FREE

Warhawk (720p) - Unknown Size - FREE

MotorStorm Trailer 1 (720p) - Unknown Size - FREE

MotorStorm Trailer 2 (720p) - Unknown Size - FREE

Untold Legends: Dark Kingdom Cinematic Trailer (720p) - Unknown Size - FREE

Untold Legends: Dark Kingdom Gameplay Trailer (720p) - Unknown Size - FREE

 

 

Blu-ray Movie Trailers (720p and 1080p):

Silent Hill (720p, 1080p) - Unknown Size - FREE

Stealth (720p, 1080p) - Unknown Size - FREE

Talladega Nights: The Legend of Ricky Bobby (720p, 1080p) - Unknown Size - FREE

Ultra Violent (720p, 1080p) - Unknown Size - FREE

Underworld: Evolution (720p, 1080p) - Unknown Size - FREE

 

 

 

PSX Games

Lemmings

Kazuo

Puzzle

Mainichi Issho

Resident Evil Director's Cut (Capcom)

Konami Antiques MSX Collection Vol.1 (Konami)

Konami Antiques MSX Collection Vol.2 (Konami)

Bishi Bashi Special (Konami)

Arc the Lad (SCEJ)

Jumping Flash (SCEJ)

Minna no Golf 2 (aka Hot Shots Golf 2, SCEJ)

Silent Bomber (Bandai Namco)

Tekken 2 (Bandai Namco)

Mister Driller (Bandai Namco)

 

 

Lista pochodzi z przed dwóch tygodni, wiec jest wielce mozliwe ze przez ten czas doszły, jakies nowe gry lub dema.

 

 

Oto jak PS Store przedstawia sie wizualnie

http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20061026/psn03.jpg

http://www.watch.impress.co.jp/av/docs/20061026/sce2_01.jpg

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ,że SONY forsując własne standardy ,stara się je narzucić,oczywiście po to by

zbierać pieniądze z licencji.

Bzdury gadasz. BD promuje _znacznie_ więcej firm niż HD-DVD, że nawet o twórcach CD-Rom, czyli firmie Philips, nie wspominam.

 

Poza tym co Sony ma robić? Promować standardy wspierane przez konkurencję? :D No bez jaj.

 

 

Tylko to ,że są droższe-bo filmów jest niewiele.

tak samo niewiele jak na HD-DVD. Ilość tytułów aktualnie jest bardzo podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z Motorstorm : ttp://dl1.openps3.com/ea8296818091720a1dc4350a0588569b/mgs06_motorstorm.avi

 

Wygląda o wiele lepiej niż to co było w tym sławetnym porównaniu "Gameplay" vs. E3 05.

 

PS: ten plik ma 100MiB ponad. Ostrzegam lojalnie :P

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot taka mała ciekawostka! :D

 

KLIK

:D. Sony nie chce popełnić 2 razy tego samego błędu. VHS nie wygrał z Betamaxem bo "tak" tylko dlatego że Sony nie zgodziło się aby na Betamaxie umieszczać filmy erotyczne/porno. Strategię zmienili już przy UMD a teraz mają zamiar to samo robić z Blu-Rayem. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D. Sony nie chce popełnić 2 razy tego samego błędu. VHS nie wygrał z Betamaxem bo "tak" tylko dlatego że Sony nie zgodziło się aby na Betamaxie umieszczać filmy erotyczne/porno.

A kto Ci takich bajek naopowiadał? :lol:

BETAMAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj wieczorem z kumplem, który siedzi w stanach i pytałem go o PS3. Po ile i czy może załatwić. No cóż. Cena 500$ nie jest jeszcze taka tragiczna tylko mówi, że te s[ciach!]ysyny wykupują każdą sztukę jaka się tylko pojawi a jemu nie uśmiecha się stać kilka dni w kolejkach. :) Poradziłem mu namiot ale nie skorzysta z propozycji. :D Powiedział, że na święta ma być drugi rzut ale wątpi, że się załapie. Powiedział, że ogólnie panuje teraz szał na PS3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podaj jakieś wiarygodne źródło tych nie-bajek, bo moje źródła mówią co innego LINK

Koniec OT z mojej strony.

nie wiem co dla ciebie znaczy wiarygodne zrodlo, ale masz to

http://gry.imro.pl/?exec=news,1,4374

 

nikt nie mowi, ze to był jeden i jedyny powod. Złozylo sie na to wiele czynnikow - ale brak pornoli napewno byl jednym z nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co dla ciebie znaczy wiarygodne zrodlo, ale masz to

http://gry.imro.pl/?exec=news,1,4374

 

nikt nie mowi, ze to był jeden i jedyny powod. Złozylo sie na to wiele czynnikow - ale brak pornoli napewno byl jednym z nich ;)

Zakładam iż nie mały. Jakby się nad tym zastanowić, jeżeli PS3 będzie przez min. rok od europejskiej przemiery najtańszym odtwarzaczem BD i jeżeli w sklepach będą filmy o tej treści to być może się załapie na zagranie w motorstorma lub laira w natchodzącym roku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, może Sony zabroniło wydawania pornoli na ich kasetach? Czyżby wpływ Ojca Dyrektora :lol2:

Jesli to miało jakiś wpływ to raczej marginalny, przyczyn upadku Betamax było wiele, a artykuł do którego link dałem wyżej dokładnie, choć trochę w pogmatwany sposób to opisał.

Generalnie uważa się, że największy wpływ na wzrost popularności VHS miało to, że na kasecie VHS mieściło się 180 minut materiału wideo, a Betamax tylko 60, Sony wypuściło oczywiście pojemniejsze kasety ale zrobiło to zbyt późno i konkurent zdążył się już na dobre zadomowić. Do tego doszło szereg błędów marketingowo-sprzętowych i w końcu skończyło się tak jak się skończyło.

 

Ale nie ma co tego drążyć, bo to przeszłość. Ale coś mi się nie wydaje żeby pornole przyczyniły się do wzrostu popularności PS3, no chyba że jakieś fajne gierki porno wyjdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, może Sony zabroniło wydawania pornoli na ich kasetach? Czyżby wpływ Ojca Dyrektora :lol2:

Jesli to miało jakiś wpływ to raczej marginalny, przyczyn upadku Betamax było wiele, a artykuł do którego link dałem wyżej dokładnie, choć trochę w pogmatwany sposób to opisał.

Generalnie uważa się, że największy wpływ na wzrost popularności VHS miało to, że na kasecie VHS mieściło się 180 minut materiału wideo, a Betamax tylko 60, Sony wypuściło oczywiście pojemniejsze kasety ale zrobiło to zbyt późno i konkurent zdążył się już na dobre zadomowić. Do tego doszło szereg błędów marketingowo-sprzętowych i w końcu skończyło się tak jak się skończyło.

 

Ale nie ma co tego drążyć, bo to przeszłość. Ale coś mi się nie wydaje żeby pornole przyczyniły się do wzrostu popularności PS3, no chyba że jakieś fajne gierki porno wyjdą ;)

Na pewno to nie był jedyny powód ale bez znaczenia on nie był. Takie rzeczy m.in. w PSX Extreme wyczytałem więc jak jakieś uwagi to do nich ;). Gdy Sony zezwoliło na umieszczanie na UMD treści pornograficznych od razu zostało to odnotowane jako sposób na spopularyzowanie nośnika tym bardziej że właśnie przy wojnie Betamax vs VHS, Sony czegoś takiego zabroniło. Ale jak napisałeś to przeszłość. Czy zwiększy to popularność PS3? IMO średnio. Może to zwiększyć popularność Blu-Ray'a bo jednak ta "branża" to spore pieniądze. Jeżeli np. na HD-DVD takich treści by nie było to jak inaczej je dystrybuować? Dalej na DVD? ;). C ya.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...