Skocz do zawartości
skibson

Konsola !

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie składa że posiadam wszystkie najnowsze konsole. Xbox , ps2 , gacek.

 

miałem troche gotówki i zakupiłem konsolki 3 miesiące temu.

 

mialem dość grania tylko na pc. tam nie ma bijatyk, fajnych horrorów itd. ten cały HL2 był przereklamowany i pod koniec chciałem jak najszybciej skonczyć grę bo się nudziła

jedynymi gami w które są naprawdę wibitne to Mafia, splinter cell, POP.

 

 

każda z tych 3 konsol ma wybitne tytuły.

 

Gacka kupilem dla rezidenta 4.

xbox ma fajne acadówki, prawie wszystkie gry z segi przeszły na X

 

ps2 ma najwiecej gier

takie serie jak

MGS

Gran Turismo są genialne.

 

teraz na ps2 przechodze MGS 3. ( gra jest piękna) muza klimat zabija. po tej grze nie mogłem spać, cały czas się zastanawialem jak przejść kolejny etap. hideo koima jest genialny!

 

tym którzy mają PC polecam ps2.

 

co do awaryjności tej konsolki to fakt jest ona awaryjna, ale w 90 %

przez wine urzytkownika. ps2 ma laser taki jak każdy napęd , tyle że od momentu włączenia konsoli laer pracuje przez cały czas, xbox ma twardziela i prawie każdy zgrywa giery na dysk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki model ps2 30004R jest dobry (chadza mi o orginaly i laser ) dziala dobrze nei ma problemow ???!!

1246309[/snapback]

 

działa dobrze.

 

już prawie jestem przy końcu MGS 3. :) kurcze ta gra jest niesamowita, grafa, muza normalnie szok, gdy EVA została przebita przez jakiś patyk normalnie miałem łzy w oczach :)

 

teraz mój GF 6800 sobie odpoczywa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja propunuje PS2

Jak masz kompa sredniego to nie opłaca sie Xa brac bo wychadz prawie te samie gierki

A DC ....

Nie mam

Grałem

I jakos nie ciagnie mnie

Poczekaj na Xa 2 lub PS3 :D

Ale to dopiero za kilka lub kilkanascie miesiecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja propunuje PS2

Jak masz kompa sredniego to nie opłaca sie Xa brac bo wychadz prawie te samie gierki

A DC ....

Nie mam

Grałem

I jakos nie ciagnie mnie

Poczekaj na Xa 2 lub PS3 :D

Ale to dopiero za kilka lub kilkanascie miesiecy...

1246407[/snapback]

 

moim zdaniem ze 2 lata poczekamy sobie jeszcze na następną generacje konsol.

 

nawet jak około grudnia ps3 wyjdzie w Japoni w co wątpie. to europejską wersje bedzie można kupić kilka miesiecy póżniej. do tego na samym początku bedzie licho z grami.....

 

pierwsze modele pewnie będą niedopracowane, będą wychodzić nowsze poprawione wersje itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekac na X2 lub PS3.... dobre. O tych konsolach nikt w zasadzie nic nie wie, a tu rada by na nie czekac :P W Japonii PS3 wyjdzie moze za 1,5-2 lata. Przeciez PS2 jest juz grubo ponad 60 mln sztuk na swiecie, wiec nie sadze by Sony zamierzalo w anjblizszym czasie wydawac nowa konsole - a wiadomo ze prawdziwe pieniadze zarabia sie na grach a nie na sprzecie (od kazdej sztuki pobierany jest haracz). Wiec mamy jeszcze przynajmniej 2 lata grania, a ponadto zyjemy w Polsce, gdzie wszystko trafia na koncu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jzu jestem za ps2 cala seria mgs yeahhhhhh tylko sie pytam czy taki model 30004R jest dobry dzialal nie ma problemow z laserem jak w nowszysch modelach !!!!!!!! Pc mam takiego jakiego mam (patrz. opis) wiec x'a nie biore chociaz jest na allegro nowka za 360 zl z gra ale nie wole ps2! A gamecube'a tez nie bo ten klimat al'a mario denerwuje mnei i tyle !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gamecube'a tez nie bo ten klimat al'a mario denerwuje mnei i tyle !!!!!!!!!!!

1246705[/snapback]

Cóż za powalająca argumentacja... Czyli konsola jest zła, bo Mario na nią wychodzi?? A Mario jest dla dzieciaków tak?? Mario to flagowy produkt Nintendo i każda cześć tej gry jest wyśmienita.

 

A jak nie pasują Ci klimaty Mario, to GC oferuje też takie tytuły jak np. GENIALNY Resident Evil 4, Metroid Prime i Metal Gear Solid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jzu jestem za ps2 cala seria mgs yeahhhhhh tylko sie pytam czy taki model 30004R jest dobry dzialal nie ma problemow z laserem jak w nowszysch modelach !!!!!!!! Pc mam takiego jakiego mam (patrz. opis) wiec x'a nie biore chociaz jest na allegro nowka za 360 zl z gra ale nie wole ps2! A gamecube'a tez nie bo ten klimat al'a mario denerwuje mnei i tyle !!!!!!!!!!!

1246705[/snapback]

Nowy model to to nie jest, powiem nawet że stary, bo jeden z pierwszych jakie wyszły. Najlepiej kup tego nowego, czyli o ponad 60% mniejszego od normalnej czarnuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie.psTWO na dzien dzisiejszy nie radził bym kupować. wystarczy zobaczyć że nawet na allegro cena dużej ps2 jest wieksza niż nowego psTWO. chyba każdy by wolał mieć nowiutkie pstwo niż używaną ps2... ale jednak pierwsze modele są nie dokońca dopracowane.

Dużo ludzi skarży się iż po kilku godzinach konsola się przegrzewa. laser pada s pstwo strasznie, zobaczcie na allegro, tam gdzie sprzedają lasery do pstwo jest zawsze full kupujących....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie.psTWO na dzien dzisiejszy nie radził bym kupować.  wystarczy zobaczyć że nawet na allegro cena dużej ps2 jest wieksza niż nowego psTWO.  chyba każdy by wolał mieć nowiutkie pstwo niż używaną ps2... ale jednak pierwsze modele są nie dokońca dopracowane.

Dużo ludzi skarży się iż po kilku godzinach konsola się przegrzewa.  laser pada s pstwo strasznie, zobaczcie na allegro, tam gdzie sprzedają lasery do pstwo jest zawsze full kupujących....

1247747[/snapback]

 

Głównie psują się przerobione konsole...ale po tym co słyszałem to i tak bym wolał starą(większą) konsolę :). Ale ten wbudowany network adepter.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do psucia się konsol - czytam miesięcznik o grach "PSX Extreme", i wyczytałem kiedyś, że PS2 ma tak słaby laser, że może go "zmęczyć" nawet jedno obejżenie filmu na dvd :( I nie ma znaczenia, czy jest przerobione czy nie. Co do kupna, to na równi stawiam PS2 i Gacka :) Potem Xkloca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA PO JEDNYM OBEJRZENIU FILMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupil bym se x'a ale po jakiego mi on jak mam kompa sredniego!!!!!!!!!! wiec nie widze sensu !!!!!!!!!!!!!! A ze ps2 sie psuje to mzoe ten kurz jeb.........ny tak na ten laser dziala ??!!!!?!?!? pomysla ktos moze jak jest w ch......a kurzu to nie tylko ze chlodzenie jest do [gluteus maximus] to i jeszcze moze laser pod jakims obciazeniem chadza !!!! Albo mzoe to tez zalezec od szybkosci nagranej plytki nie wiem ale stawim na kurz!!!!!!!!!! Jak czytalem z psx extreme to na piratach"noname" temp. moze dochodzic do 108C masakra a na orginalach ino 30-40C! I najlepiej jak jzu co to grac na piratach ale nagranuch na dvd wtedy nei jest to tak bardzo meczony tak czytalem na jakiejs stronie porownywali gry na cd i dvd na dvd mnie wplywaja na laser !! Ale jesli mamy slaby model (np. najnowsze) albo przerobiona i zle zostal zalaozony chip czy jakies rippery to sie psuje !!!!!!!! Najlepiej strae modele 30004(v7)-50004(v 10) i tyle! I cza czyscic czesto jakas plytka czyszczaca!! (masakra ile tych "!!!!!" szaleje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokuj sie człowieku... Mniej emocji - przeciez tego się czytać nie da :?

 

Ja już przedstawiłem swoje zdanie:

 

GameCube - tani, malutki, cichy, nie grzeje sie, praktycznie bezawaryjny, ze świetnymi grami (prawie żadnych loadscreenów) - czysta przyjemność z gry;]

 

Ale kupisz co bedziesz chciał... Tylko żebys sie na przejechał na tym ps2...

 

UPDATE:

Wrzuciłem na lycos screen z Resident Evil na GC

 

http://members.lycos.co.uk/underest/re1_0913_screen015.jpg

 

Animacja jest idealnie płynna.

 

Jak ktoś powie mi teraz, ze gry na gacka nie mają klimatu, to znajde i zabije :twisted:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj :D Niedlugo chyba nerwicy dostaniesz lub rozstroju nerwow :P

 

KZi: W PSX Extreme wyczytales ze PS2 meczy ogladnie filmu dvd?? Buhahaha dobre :D Wezcie nie wygadajcie takich glupot bo zaraz padne, a po takich slowach Skibson zaraz panikuje. Moja konsola jakos przezywa wielogodzinne sesje i nic sie jej nie dzieje.

 

und3r: Nikt nie mowi ze GC jest zly - a ten co tak twierdzi albo jest glupi, albo uprzedzony, albo nie posiada zadnej konsoli i sie madrzy. Stwierdzamy tylko potencjal danej konsoli. A w tym aspekcie GC wypada srednio przy PS2. Owszem ma swietne gry (seria RE, seria Metroid Prime, Zelda:WW) ale chyba nie uwazasz ze na GC jest wiecej dobrych gier niz na PS2. Np platformowki - wydawaloby sie ze domena Nintendo. Hmmm czy aby napewno? 3 czesci Jak & Daxter, 3 czesci Ratchet & Clunk. Ja w tych grach loadingow nie uswiadczam a grafika jest wysmienita (oceny w PSX Extreme - 10 za grafe).

 

Podsumowujac - najlepiej miec PS2 i GC. Na obie wychodza w zasadzie inne gry. Gdybym dzisz dysponowal kasa jaka wydalem przed laty na swoje PS2, kupil bym obie i jeszcze ostaloby sie troche kasy na gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadek moze byc ale to wina wadliwej konsoli. Ale nie mowmy ze wszystkie ps2 sa awaryjne bo to nieprawda. Jesli ktos ma konsole przerobiona i mu padnie, niech nie mowi ze ps2 jest beee. Sony planujac peesdwojke nie przewidzialo tam miejsca na "ciala obce" ;)

Edytowane przez kica1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest flash disk ;) Prawdopodbnie da się shakować. Z `resztą po co polecasz mu gacka, jak twierdzisz, że gry na PSP są za drogie- przecież cena jest porównywalna :| Inna sprawa, że można wyjść z założenia, że na PC można grać i 5 lat bez upgradu- poziom detali i tak w konsolach obecnej generacji nie pójdzie w górę ( są już na to za stare), no, może XBox jeszcze trochę pociągnie dłużej. Dla mnie kompletną głupotą by było kupowanie jeszcze jednej maszynki do gier, jak się gra w 2-3 na skrzyż, albo jeszcze lubi się czasem w retro pograć. Gdybym miał wybierać jednak, to XBOX-a.

Co do ceny PSP- założyć się mogę, że przebije tą z PS2 i to znacznie - przecież to właściwie miniatura PS2 ze wszystkimi jej zaletami + kilka swoich własnych, więcnie może być tańsza :?

 

W mojej opini na forum trafiają teraz same wieśniaki w rodzaju skibsona, które będąć "cool" wypowiadają się w sposób wręcz żenujący. Gdzie jest moder?!!!

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen gier, to na wszystkie konsole sa drogie :P Emot " :evil: " mial oznaczać, ze mnie to wqr... ;) , a nie, że ze wzgledu na ceny gier nie warto kupić PSP :) Sam kupie PSP na pewno :)

 

 

EDIT:

A jeśli chodzi o samą konsolę... Na 100% będzie na starcie tańsza niż PS2, bo to w końcu kieszonsolka i musi jakoś konkurować z Nintendo DS. Sony zapowiedziało już, że wypuści PSP na rynek po połowie ceny produkcji - mają zamiar odkuć sie na grach ;)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh posiadam dwie konsole dla tylko kilku serii gier,

ps2 (cala seria MGS, w tym MGS3, i gamecube (cala seria RE w tym RE4), mg3 i re4 miazdza takie gry jak gta san andreas bez trudu.. ale to tylko moja opinia,

jezeli chodzi o wybor, to wszystko zalezy od tytulow gier jakie cie interesuje, oczywiscie ps2 ma wiekszy wybor gier i moze odtwarzac dvd (i piracke plyty..), nie wspomne o legendarnych tytulach jak seria gran turismo czy mgs.. natomiast gc ma re i zelde, i wiele inny gier godnych uwagi, ja bym bral ps2, bo i joystick wygodniejszy i mozna pograc w gry z psx :D

aha chcialem dopisac ze z zadna z konsol nie mialem nigdy zadnych problemow, ps2 mam od 2002 i bez zadnej awari, gamecube kupilem uzywanego z ebgames pod koniec 2003 i tez nie bylo zadnych problemow

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...