Skocz do zawartości
skibson

Konsola !

Rekomendowane odpowiedzi

:| pojedz w gore tej strony i sprawdz do czego dalem link....

1259974[/snapback]

Cholera, specjalnie przeczytałem cały temat żeby nie robić wiochy, musiałem przeoczyć twój link, niech to szlag :mur: :mur: :mur: Sorry... Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak można już kopie zapasowe ( co by oryginał się nie niszczył ;)) odpalać na Gamecube :D

http://www.comserv.pl/ipb/index.php?showtopic=2902

 

I to także na zwykłych plytach DVD-R :lol:

http://unix5.20host.pl/~opor/azbest/gcn/movie.rar

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie bylem na tym forum a wszedlem glownie po to zeby poczytac cos o nowym Metroid prime.To co niektorzy tu wypisuja to przechodzi ludzkie wyobrazenie.Zaczne od poczatku.Pieca mam jakies 5 lat i od razu zucilem sie na gry.Po przejsciu czy tez zakonczeniu paru odechcialo mi sie to nie jest sprzet do grania!Obsluga klawiatura to pomylka no ale mozna przeciez podpiac pada lecz to nie to.Mam kolesia,ktory gra tylko na kompie i przynioslem do niego PS 2 z najnowszym Prince of Persia.Meczyl sie i krew go zalewala a jest starym wyjadaczem i gdy mu pokazalem jak sie gra na playu to oniemial!To co on musial wyprawiac i kombinowac mnie przyszlo z latwoscia.Wiecie co zrobil po tem?wyzucil gre do smieci.To tylko taki maly przyklad.Jesli chodzi o to,ktory konsola lepsza,a ktora gorsza to decyzja jest indywidualna.Ja mam Ps 2 i GC.Playa mam nie przerobionego i mam wstawionego twardziela.Nie wszystkie gry niestety da sie zwalic na dysk ale co tam przeciez jesli sie nie da to gram bezposrednio.Na PS 2 rzeczywiscie wybor gier jest ogromny tylko jakich gier!Wiekszosc to gnioty co ja pisze 90% a te tytuly gdzie wielu na tym forum sie podpiera to wyjatkowe bardzo dobre gry.Kazda konsola posiada jakies perelki.Jesli chodzi o sprawnosc sprzetu to moge cos na ten temat powiedziec gdyz zajmuje sie chandlem konsol i powiem prosto PS 2 to poprostu porazka.Sony w ogole slynie z tego ze produkuje przecietny sprzet o bardzo duzej awaryjnosci obojetnie co to jet no chyba ze chodzi o cos profesjonalnego np.kamery telewizyjne konsole do studia nagran itd.Ta firma kpi sobie z klijentow a ludzie sa tacy naiwni ze lykaja to jak pijak wode.W calej mojej konsolowej dzialalnosci trafil mi sie jeden uszkodzony GC!a wiecie ile PS 2?ponad 2000 tys.!!!to chyba o czyms swiadczy.Oczywiscie trafiaja sie konsole bezawaryjne ja taka mialem przez 4 lata i graly na niej 4 osoby prawie co dziennie a rekord to ponad 24 godz bez przerwy no ale to byl wyjatek.Problem lezy w samych ludziach.Przypomina mi sie sprawa kiedy na rynku mialo pojawic sie video i wielkie koncerny bily sie,ktory system ma zdominowac rynek no i zwyciezyl VHS najgorszy jaki wymaslono bo ludzie taki wybrali,duzy nie wygodny awaryjna i w ogole.Tak samo jest z konsolami wygrala najgorsza a ludzie jeszcze by sie o swoje racje pozabijali ze to PS 2 jest the best.Zal mi wielu posiadaczy tego japonskiego cacka no ale sami wybrali.Ktos powie no przeciez sam masz te konsole i owszem ale dla swojego i jej bezpieczenstwa zainstalowalem twardziela co moze mi naprawde dlugo posluzyc.Jeszcze kwestja piraconych gier.zastanawia mnie co taki potencjalny gracz robi z gra jak juz ja przejdzie,znudzi mu sie pewnie lezy ten CD-rom gdzies w szufladzie zapomniany i nikt go juz nawet za zlotowke nie odkupi.Ciekaw jestem ile trzeba zaplacic za taka kopie?Przeciez to bez zwrotny pieniadz!Orginal mozna zawsze jeszcze odsprzedac i nie bedzie takich strat.No i kwestia odtwazanie tych kopi na PS 2.Jesli ktos mowi za to nie ma znaczenia dle sprzetu to jest delikatnie mowiac w bledzie a mniej delikatnie to bredzi jak zalany w trupa neptyk!Powiem tylko ze laser aby odtworzyc taki dysk potrzebuje wiekszego napiecia i pali sie w tedy cewka no i oczywiscie oczko lasera,ktote niestety jest z plastiku a nie szkla!Wiecej nie bede pisal bo kazdy uczciwy elektronik moze to powiedziec i nie trzeba do tego wielkiej wiedzy bo to nawet logiczne.Wybor pozostawiam kazdemu dowolny,kupisz playa ryzykujesz naprawde mocno ale mozesz pograc w 20 fajnych gier i 1500 szmir(nie wiem kto jest w stanie wszystkie te gry przejsc do konca albo nawet 10%)Albo kupic GC byc pewnym ze nic mu nie padnie i pograc w taka sama ilosc a moze i wiecej swietnych pozycji.O X-e nie bede sie rozpisywal bo mam b.malo do czynienia z ta konsola ale moge smialo i z pelna odpowiedzialnoscia powiedziec ze napewno jest lepszy od PS2.To by bylo na tyle i pozdrawiam wszystkich na tym forum obecnych i nie obecnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi, że na PS2 jest 2000 gier, z czego niby 90 % to gnioty :| Jak ja nie nawidzę takich debilnych wypowiedzi. Komuś się te gnioty mogą b. podobać i nie każdy ma taki gust jak kontiz. Puknij się w łeb człowieku- Sony to nadal b. dobra konsola i dla tych, co chcą pograć jest to b. dobry wybór( kwestia umowna), a jej nowe wcielenie PSP to jest hicior niesamowity. Gier b. dobrych jest mnustwo i każdy sobie coś znjadzie ( tak jest w przypadku każdej innej konsoli)Gdyby tak jeszcze można było jakoś podłączyć PSP to TV/monitora- konkurencja poszła by do piachu.

 

Co do Gacka- przeróbka jak sami widzicie nie jest doskonała i raczej nigdy nie będzie, bo nie każdy chce mieć rozbebeszony sprzęt, bo w inym wypadku korzystać z normalnych płyt DVD nie sposób ( 8cm są znacznie droższe). Suma sumarum- kto ma kasę i wierzy w zdolności programistów ( kompie zapasowe) bierze PSP. W innym wypadku XBOX.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego jest tyle uszkodzonych PS2? Może dlatego, że jest najczęściej kupowaną konsolą na świecie, stąd największa liczba wadliwych konsol? A może dlatego, że przeróbka właśnie tej konsoli jest najbardziej popularna i Sony może się pochwalić największym procentem spiraconych konsol u użytkowników, co w wyniku pakowania do napędów g0wnianych płyt owocuje dużą awaryjnością? Na pewno oba te fakty wpływają na to, że PS2 postrzega się za najczęściej psującą się konsolę wśród X-Box/Gamecube/PS2.

 

Jako 3 i pół letni użytkownik (nie serwisant) PS2, tego samego egzemplarza konsoli, uważam że na PS2 jest dużo więcej bardzo dobrych tytułów niż 20 i na pewno jeszcze kilka(-naście) wyjdzie. A że komuś gry się nie podobają? Po to jest wybór, jeden kupuje GC, aby pograć w Zeldę, drugi PS2 i GT4.

 

A tymczasem... spadam pyknąć w GTA San Andreas, nie ma na PS2 dobrych gier, więc musze grać w takie szmiry :rolleyes:

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHAahahahahaha argumenty konitza sa super fachowe , nie da sie ukryc. 20 fajnych gier na PS2 to bylo juz w pierwszym tgodniu sprzedazy czyli jakies 5lat temu pewnie. A

 

"Jeszcze kwestja piraconych gier.zastanawia mnie co taki potencjalny gracz robi z gra jak juz ja przejdzie,znudzi mu sie pewnie lezy ten CD-rom gdzies w szufladzie zapomniany i nikt go juz nawet za zlotowke nie odkupi.Ciekaw jestem ile trzeba zaplacic za taka kopie?Przeciez to bez zwrotny pieniadz!Orginal mozna zawsze jeszcze odsprzedac i nie bedzie takich strat"

 

to juz mnie zupelnie rozbroilo , niech zgadne oproocz konsol pewnie zajmujesz sie tez sprzedaza gier(stad takie fachowe porady, ja rozumiem ze to nieladnie kupowac pirata ale klamac by zachecac do kupna orginalu tez nie jest zbyt etycznie) :D . Nie jestem pewien ile kosztuje pirat ale pewnie ok 20 zl. NO to policzmy : 190*2/3 = 130 za tyle mozna pewnie max sprzedac uzywana gre 190-130= 60 . 60 >>>>20(i w dodatku masz w domciu spuper CD ktooreg sobie wieszasz na lusterku zeby cie radary nie lapaly :lol: , albo obklej sobie tablice to jak ci zdjecie cykna to nie bedzie widac. Lapia cie[a w zasadzie nie lapia cie bo masz super otpijacz fal] 4 razy do roku to masz zysk jakies 500 zl =>uzywanie patentu tyllko na wlasna odpowiedzialnosc , grozi kalectwem i sankcjami moralno-etyczno-prawnymi ) no to juz wiesz ktoory pieniadz jest bezzwrotny????

 

 

 

@Leborg zdecydowal bys sie bo niezdazysz przed wydaniem nastepnej genereacji i ci zal bedzie tylek sciskal jak bedziesz widzial w jakie giery ciupia ludzie na nich a ty masz swoja stara, brzydka , wolna , z kijowymi grami* PS2/NGC/XBox*(i nie patrz co ci pisza ludzie o konsolach bo trafienie awaryjenej wersji to zdarzenie losowe i kazdemu sie moze zdarzyc , patrz na gry i tylko na nie bo to w nie bedziesz gral a nie w konsole )

 

 

 

*niepotrzebne skreslic

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leborg zdecydowal bys sie bo niezdazysz przed wydaniem nastepnej genereacji i ci zal bedzie tylek sciskal jak bedziesz widzial w  jakie  giery ciupia ludzie na nich a ty masz swoja stara, brzydka , wolna , z kijowymi grami*    PS2/NGC/XBox*(i nie patrz co ci pisza ludzie o konsolach bo trafienie awaryjenej wersji to zdarzenie losowe i kazdemu sie moze zdarzyc , patrz na gry i tylko na nie bo to w nie bedziesz gral a nie w konsole )

*niepotrzebne skreslic

1277292[/snapback]

keeeee ?;]]]]]]

ja tu prawie nic nie pisałem:> dylematów zadnych tez nie mam

a konsoli nie uznaje, ale gacek tani to sobie spróbuje:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha sorki mea culpa , jak zobaczylem napis Kupuje gacka to pomyslalem ze to ty zalozyles watek . A kiedys autor pisal ze kupuje ps2 wiec uznalem ze jakis niezdecydowany jest , a tu patrze na 1 str i to skibson mial dylemat. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwariowalem :P

 

Bylem nastawiony na kupno jakiejs konsolki :P Coraz bardziej mi chodzila ps2 po glowie. A po przeczytaniu kuzwa 6 stron z waszymi marnymi poradami twierdze, ze wroce do starego sprawdzonego pegazusa z mortal kombat 7 :P i 8 :P i 9 tez bylo (chyba) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...