Skocz do zawartości
skibson

Konsola !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat dawalem ten temat na stronie fanow gacka i ps2 ale ludzie sa tak za swoja konsola ze jzu nei wiec daje temat tutaj i mam pytanko ktora konsole lepiej brac gacka czy ps2 !?!?!?! (O xboxie nie mowie wiec nei biore go poduwage )

??? thx za opdowiedzi

Na ktorej gry chadzaja plynnie ? Bez przyciec ?? I wogole ktora jest wypas ??!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 - wiecej fajnych gier grafa w wiekszosci z nich juz troszke niedzisiejsza wadliwe czytniki:))

GC - mniej fajnych gier nowoczesniejszy techniecznie jak jestes fanem hydraulika to jedyna platforma na ktorej w niego pograsz (chodzi mi o nowe gry) sa problemy z kopiami zapasowymi (lepiej sobie zrobic kopie oryginalnej gry bo jak sie DVD porysuje to ciezko z graniem - czeste zaciecia i dlugie loadingi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ktorej gry chadzaja plynnie ? Bez przyciec ?? I wogole ktora jest wypas ??!?

1242011[/snapback]

Yyyyh. Nc.

A w sprawie tematu to przejzyj jakie gry sa dostepne, jakie sa zapowiedziane i bierz ta ktorej repertuar bardziej ci odpowiada ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Mam GC polecam ci go ale jest mniej gier niz na ps2 na GC lepsza grafa (powered by Ati)

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Hmm... chyba GC :P

Tylko ma mniej wygodneg pada i trochę mniej gier (ale to pikuś bo te gry co wyszły są hitami a nie shitami jak większość gier na ps2) ale cena to wynagradza ;]

Dlaczego nie bierzesz pod uwagę XbX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawie, zalety Xboxa i PS2 , gdyż miałem PS2 , a teraz mam X-a :D :

 

NA obie konsole jest masa dobrych gier , a większość z nich jest multiplatformowa , czyli jest na Ps2 i X-ie.

Oczywiście są gry , które występują tylko na danej konsoli , więc musisz zdecydować czy wolisz pograć w Gran Turismo czy w Project Gotham , Killzone czy Halo , Devil may cry czy Ninja Gaiden , Tekkena czy Dead or Alive , itp.

Nie ulega wątpliwości , że Xbox jest mocniejszy (gry multiplatformowe wygladają na nim lepiej i nieraz po prostu są lepsze np. Ghost Recon , Max Payne , Wolfenstein ) , mniej awaryjny (dysk w standarcie) , ma lepiej rozwiniętą strukturę pod gry online i lepsze gry z gatunku FPP.

Za PS2 przemawia napewno większa ilość gier pod względem gatunkowym, choćby platformowe i Horrory , których ogólnie na PS2 jest więcej i są lepsze , no i gry w klimatach japońskich.

 

A jeśli chodzi o Game Cube to według mnie można ją kupić dla wszelakiej maści Zeld , Marianów i Residentów , ale zdecydowanie konsola ta posiada najmniejszą kolekcję gier i moze sie szybko okazać , że nie ma w co grać po zakupie Gacka , a i na dzień dzisiejszy profesjonalna przeróbka GC nie istnieje , także pozostają tylko orginałki za 2 stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mojego brata (ja go nie znam osobiscie) kupil Xboxa.

Mial oczywiscie do wyboru wszelki inne. Dlaczego wybral X`a sie pozniej dopiero okazalo.

 

A co powiesz na to, ze koles ma neta, sciaga filmy, ma calego offica, oczywiscie windowsik, outlook expres, itp.

Rznie w gry na PC i Xboxa.

 

To mi sie wydaje swietna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xboxa nie biore pod uwage bo za wszelka cene cche sie oderwac od kompa xbox z kompem mi sie kojarzy. Gdy dostalem kompa ino w dwie pierwsze gry max payne i jaka platformowka ino z tych dwuch gier czerpalem przyjemnosc na 102% ale jak dostalem medla of honor zaczela sie udreka cza bylo kombinowac w opcjach zeby szlo plynnie masakra !! I od tego czasu nei potrafie cieszys sie z grania czerpac przyjemnosci nawet z super hiciorow nic gram byle by tylko przejsc dlatego mam zamiar kupic konsolke !! Bo wkladzasz plyte i dajesz jazda na maxa przez caly dzien nie obchodza cie zadne opcje itp !!!!!! A drobne zwalnianie gier nie tv nie jest az tak bardzo zauwazalne !! A dodam jescze ze kupilem se kompa nowego jak w podpisie i mysalem ze bedzie jak za dawnych czasow ale NIE okazalo sie ze to co ku[ilem to ino na rok straczy albo i krocej wiec jzu nei wyrabiam z kupowaniem sprzetu by tylko przez miesciac se pograc. Drugim powodem jest brak gier na pc w marcu e3 jakiegos drivera 3 dadza i pare innych a na konsoli gier jest w ch..ja ze tylko grac i grac!!! Chcia;lem brac gacka dal mgs tts ale jak wczoraj przeczytalem ze mgs tts ma wyjsc w marcu na xboxa i ps2 to ttak sie wkur....lem ze zwatpilem wiec biore ps2!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skibson, cos taki obrazony na PC ?

Kompa mam chyba z 2 lata bez updatow i gram sobie np. w DIII i HL2 w max ustawieniach przy tym drugim.

Roznica miedzy produkcjami na PC a konsole jest taka, ze na konsole sa gry robione pod nie. Gry na PC sa robione a pozniej PC do niej dostosowujemy.

Plusem w grze na konsole jest to, ze sie nie martwisz jak bedzie chodzila.

W grze na pieca natomiast plusem jest to, ze jezeli posiadasz odpowiedniego sprzeta to sie cieszysz lepsza grafika a jezeli nie to sobie obnizasz i masz taka jak na konsoli i plynna.

 

No ale mialo byc o konsolach tylko.

Xbox to konsola i nie ma co gadac.

Masz plynnosc konsoli oraz mozliwosc grania w gry na PC.

Czego chciec wiecej.

Emulator na PS2 jeszcze powstanie i bedzie jazda z grami PS2 na Xboxa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xboxa nie biore pod uwage bo za wszelka cene cche sie oderwac od kompa xbox z kompem mi sie kojarzy. Gdy dostalem kompa ino w dwie pierwsze gry max payne i jaka platformowka ino z tych dwuch gier czerpalem przyjemnosc na 102% ale jak dostalem medla of honor zaczela sie udreka cza bylo kombinowac w opcjach zeby szlo plynnie masakra !! I od tego czasu nei potrafie cieszys sie z grania czerpac przyjemnosci nawet z super hiciorow nic gram byle by tylko przejsc dlatego mam zamiar kupic konsolke !! Bo wkladzasz plyte i dajesz jazda na maxa przez caly dzien nie obchodza cie zadne opcje itp !!!!!! A drobne zwalnianie gier nie tv nie jest az tak bardzo zauwazalne !! A dodam jescze ze kupilem se kompa nowego jak w podpisie i mysalem ze bedzie jak za dawnych czasow ale NIE okazalo sie ze to co ku[ilem to ino na rok straczy albo i krocej wiec jzu nei wyrabiam z kupowaniem sprzetu by tylko przez miesciac se pograc. Drugim powodem jest brak gier na pc w marcu e3 jakiegos drivera 3 dadza i pare innych a na konsoli gier jest w ch..ja ze tylko grac i grac!!!  Chcia;lem brac gacka dal mgs tts ale jak wczoraj przeczytalem ze mgs tts ma wyjsc w marcu na xboxa i ps2 to ttak sie wkur....lem ze zwatpilem wiec biore ps2!!

1243042[/snapback]

 

To niech ci sie Xbox już lepiej przestanie kojarzyć z PC , bo to najprawdziwsza i najmniej awaryjna konsola jaka powstała moim zdaniem! PS2 pada bardzo często , no chyba że wybulisz troche kasy i zakupisz HDD i Network Adaptor i będziesz zrzucać gry na dysk , ale w dalszym ciągu jest z tym sporo problemów , a w X-ie masz to w standarcie. Oczywiście nie musisz zrzucać gierki na HDD tylko "wsadzasz i grasz" , ale jest to niesamowita wygoda , no i nie zużywasz lasera , a w dodatku gry się szybciej z dysku ładują. Oczywiscie nie namawiam do kupna X-a , ale według mnie to najlepszy wybór w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 awaryjna? Dziwne.. Moja jakos dziala ponad 2 lata i nie mam zadnych problemow. A to pewnie dlatego ze uzywam orginalow. A co do wyboru konsoli. To powinienes kierowac sie wlasnymi upodobaniami co do gier. Od czasow PSXa bylem fanem Final Fantasy, Gran Turismo, Tekkena i MGSa wiec wybor byl oczywisty - wybralem PS2. GC bym sobie sam kupil, bo uwazam ze jest to swietne dopelnienie PS2, ale samego Gaca raczej bym nie chcial miec (nie ma na nim gier ktore mnie interesuja - malo wyscigow, bijatyk no i nie ma MGS3 :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 awaryjna? Dziwne.. Moja jakos dziala ponad 2 lata i nie mam zadnych problemow. A to pewnie dlatego ze uzywam orginalow. A co do wyboru konsoli. To powinienes kierowac sie wlasnymi upodobaniami co do gier. Od czasow PSXa bylem fanem Final Fantasy, Gran Turismo, Tekkena i MGSa wiec wybor byl oczywisty - wybralem PS2. GC bym sobie sam kupil, bo uwazam ze jest to swietne dopelnienie PS2, ale samego Gaca raczej bym nie chcial miec (nie ma na nim gier ktore mnie interesuja - malo wyscigow, bijatyk no i nie ma MGS3 :D).

1243315[/snapback]

 

Z PS2 jest tak , że czasem trafi się model z naprawdę dobrym laserem , ale w 85% nie pochodzi ci dłużej jak pół roku bez strojenia itp. pierdół , a po jakimś czasie (ok. rok , półtora ,w zależności jak dużo grasz) na 85% czeka cie wymiana czytnika.

A jeśli chodzi o orginały , to napewno troche mniej "obciążają" czytnik , ale już zostało to udowodnione , że Sony do swoich konsol wsadza po prostu badziewne czytniki i nic tego nie zmieni , nawet uzywanie samych orginałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytniki sa zrabane w najnowszych wersjach!!!

we V7 sa najwytrwalsze:))

a zreszta ni chydzi tu o zrombany czytnik tylko o uklad LA czy jakos tak ktory podaje za duze napiecie na jakies cewko ktore sie przegrzewaja i pala co powoduje znowu przegrzewanie sie tego wlasnie ukladu LA ktory jak sie spali to czytnik nie dziala:)

 

moj V7 przerobiony ripperem (oryginaly goszcza na nim czasami:PP) dziala juz 2 latka bez niczego:))

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezme se tego ps2 bo seria mgs ohoho !!!! I gt 3,4 i 5 sie robi !! GACA bym bral jakby jakies wyscigi mial czyzz cso takiego ale tam tylko mario jest panem !!! A co do xboxa to tak samo jak ps2 laser sie wali to sa konsole ktore nawet na orginaal jak jedziesz najszybciej sie laser pieprzy gacek najlepszy pod tym wzgledem ale cza wybierac konsole nei pod wzgleldem mocy obliczeniowej tylko pod wzgleldem ilosc gier na rynku o gacku zapomniali a na xboxa nie ma takich gier jak tekken czy mgs nawet gt ni ma !!! Kiedys mialem psx i bylo dobrze ino sprzedalem i wziolem pc ale gier zadnych na to nie ma jakbym chcial se pograc teraz w doom 3 far cry czy half life 2 to cza miec 1gb by komfort czuc no i co przejde giery i tak jzu dwie z tych trzech przeszedl ze dwa razy ale te doczytywanie zaden komfort !! POtem wytjdzie jakis nie daj borze half life 3 bedzie cza juz 2gb ramu i lepszy sprzet mnei to trafai bo ledwo se kupilem sprzeta bo jzu pandorta tomorrow sie tnie masakra ! Ja cche grac a nei [przejmowac sie ustawieniami i reszta na tv jeszcze zawsze jest taki fany filtr rozmazujacy gry!! FULL WYPAS !

A slyszla ktos o tym swap magic 3.3 ( do podmienianai plytek ) i jak dzialal to z wsszytkimi grami nie sprawia problemow piszcie ludzie ??!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tylko tyle że gry na PS2 się tną !! Nie dotyczy to wszystkich tytułów ale sporo gier nie chodzi niestety płynnie :/ Najlepszym przykładem jest Getaway, to co się dzieje w tej grze to parodia dosłownie, traci się całą przyjemność z gry, to samo Desert Storm, Medal of Honor i wieeeele innych gier. Wiem to wszystko z doświadczenia bo miałem przyjemność posiadać PS2, sprzedałem tylko dlatego ze oczekiwałem płynnej pracy wszystkich tytułów - a tu doopa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie brac cso co ma gier w ch..a i sie wiekwsozsc tnie czy gacka co ma malo gier a chadzaja plynnie a xobox ksoztuje sobie grubo ponad 1000zl mam go gdzies jak jzu w marcu ps3 piakza i pewnei na gwiazdke bedzie jzu w sprzedazy albo cso takiego !!!!!

Masakra trundy wybor !?!!!?!!?!?!??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie brac cso co ma gier w ch..a i sie wiekwsozsc tnie czy gacka co ma malo gier a chadzaja plynnie(...)

1243631[/snapback]

Ych, piszesz takie brednie, ze to trudno opisac. Na ps2 i x prawie wszystkie gry sie tna tak? No ciekawe, zeby producenci robili gry, ktore klatkuja na konsolach... Oczywiscie, czasem sie zdazy, ze cos przytnie, ale na pewno nie jest tak, ze "ma gier w ch..a i sie wiekwsozsc tnie". :-|

 

 

Ps. Sprawdzaj to co piszesz, bo rozczytac sie ciebie nie da, i moze ogolna polszczyzna bys zaczal pisac a nie jakims dialektami z dorzecza amazonki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że większość się tnie :> Nie tnie się GT3, Tekken 4 no bo jak by to wypadało ?? A odpal sobie Sillent Hill 4, Wolfenstein, Desert Storm, Getaway (nowy, stary, którykolwiek) itp. Napewno jest też wiele gier które chodzą płynnie, ja grałem tylko w w/w, ale wystarczy oglądać codziennie kanał Hyper żeby "podziwiać" płynność gier na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...