Skocz do zawartości
poca

Pimp Radio

Rekomendowane odpowiedzi

To sie jakoś zgadamy :) Narazie to musze się na mikro uczyć, bo niestety nie zdałem .... tak jak 90% reszty dopuszczonych :P Co do postawienia serwa - mogę postawić, tylko ekhm ... czasami zgrzyta :?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się tak - po mojej sesji będe nadawać od rana do wieczora, ok ? Bo teraz to kompa włączam tylko żeby coś sprawdzić. Jeszcze i tak trzeba rozwiązać kilka problemów natury technicznej (czyt. majkrofon :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

mam pytanie, czy puszczanie radyjka (wlasnego) wiąże sie z jakimiś kosztami?? Wy puszczacie audycje przez shoutcasta ??? Jestem użytkownikiem LANu, w osiedlowej sieci, to dyskwalfikuje mnie jako srever??

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wortigern

 

"Jestem użytkownikiem LANu, w osiedlowej sieci, to dyskwalfikuje mnie jako srever??"

 

Jeśli sieć pozwala ci na dobry upload 24h na dobe to mozesz próbować swych sił z własnym serwerem jeśli zas masz upload rzędu 10KB/s i to nie zawsze to nawet sie za to nie bierz. Chyba ze dla kumpli z LANu

 

"czy puszczanie radyjka (wlasnego) wiąże sie z jakimiś kosztami??"

 

pytaj ZAIKS PL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

No wlasnie mam wew ip. I pewnie porty 8000 8001 poblokowane. Moze gdybym nadawal na innych portach, :/ kurde zna sie ktos na tym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porty sa teraz nei wazne. Bo mozna je zmienic. Potrzebujesz ZEW. IP. Chyba bedziesz nadawal tylko po lanie.

 

Wczoraj musialem juz kompa wylaczyc :/

Zajebe ten pier**** limit :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porty sa teraz nei wazne. Bo mozna je zmienic. Potrzebujesz ZEW. IP. Chyba bedziesz nadawal tylko po lanie.

 

Wczoraj musialem juz kompa wylaczyc :/

Zajebe ten pier**** limit :/

1274190[/snapback]

A mowilem lykaj 4web bez limitu :-P

 

Download 512 kbits/s, Upload 512 kbits/s 99zl miesiecznie, no limit

 

Smiga max lacza all time :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca poca, a czy uslysze jeszcze twoj cudowny glos? :> tak tesknie... pamietam jak przerwales mi via telefon mecz na Euro i padly 2 bramki ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] kurde ;] jak wracam do Wawy to od razu odpalam radyjko i slucham lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam przypomniec jaki dziad dzwonil do mnie kolo 01:00 i jeszcze najeb... :>

 

 

Radio nie wiem ;] Jak zostanie mi duzo limitu to puszcze tak tydzien przed koncem miesiaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam przypomniec jaki dziad dzwonil do mnie kolo 01:00 i jeszcze najeb... :>

Radio nie wiem ;] Jak zostanie mi duzo limitu to puszcze tak tydzien przed koncem miesiaca.

1279481[/snapback]

:-P Czyli tak patrząc to możesz już dziś puścić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się spytam wy winampa w domu nie macie albo coś podobnego :D??

 

co do głosu poci to nawija jakby miał porządną mutację i śpiwewał tenorom w radju maryja , bez obrazy oczywiście, bo sam nie wiem jaki mam głos podczas gry hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...