Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś info w sprawie sterów po Thomsona 330 do NEO?

 

BTW - Mam dziwnego zonka. Zainstlowane drivery do nForce 6.39 i do grafy Cat. 5.4. I ni ch... nie idzie podkręcic kompa choc o MHz. Przy starcie sysu restarty. Podejrzewam własnie te stery, ale w taki razie dlaczego na defaul działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja mam jeszcze taka sprawe. Otoz, dziala diskeeper wersja 9. :D Tzn, instaluje sie bez bledow, ale po instalce mamy wersje 1.0 :D. Hehe, chcialem tez zainstalowac OO Defrag 8 Pro, ale wywala, ze to nie jest odpowiedni system. Hmm, macie jakis pomysl na defragmenatora ( :D ) dyskow? Aha, jakby co to firewall systemowy jest gorszy ( jesli w ogole, ktos go uzywa ;) ) od tego s xp pro sp2. Jak cos jeszcze znajde to dam znac. Piszcie tez, jakie programy smigaja bez problemow na win 64.

Mam jeszcze cos. Nie moge wlaczyc DMA dla dvd-rom i nagrywarki dvd, tzn. power dvd (system diagnostic) twierdzi, ze te napedy nie maja wlaczonego dma. Moge to ustawic, daje restart kompa i mam cos takiego, ze wlaczenie dma sie nie powiodlo. Ehh... I co to moze byc??

Edytowane przez mad3ros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co ciagle maja problemy z RAID pod 64 bit wrzucilem dyskietke na swoj serw.

Oto link :arrow: Dyskietka

Moze komus sie przyda.

 

Ps. Nadal mam problem ze steram pod Sound Blater Audigy na Windowsa 64bit.

Wiem ze nie ma ich jeszcze ale w jaki sposob odpale dzwiek na Windowsie 64bit ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was rozumie dokładnie o co chodzi z uruchamianiem programów 32bitowych za pomocą usługi WOW64 ???

Potrzebuje odpalić pod Win x64 program BestCrypt , od producenta programu dostałem info że ich progs działa pod win x64 jako usługa WOW64

wiem tyle że to jakiś rodzaj translacji kodu w locie ,tyle że po zainstalowaniu

BestCrypt 7.xx przy próbie uruchomienia wywala mi : brak odpowiedzi od sterownika

 

być może jest jakis specjalny tryb instalacji tego typu programów ??

tak aby WOW64 przy starcie owe sterowniki 32bit potrafił załadować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze z innej beczki. Otoz, Sandra pokazuje ze mam :

General Information

Windows System : Microsoft Windows XP/2003 Professional (Win64 x64) 5.02.3790 (Service Pack 1)

Full Name : Microsoft Windows XP 5.2.3790 : Service Pack 1

Czyzby zrobili tego Windowsa 64 na 2003?? Hehe..Moze ktos to skomentowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak podobno w winxp64 zostalo wykorzystane jajko jest z 2003 :> dlatego ogolnie jest szybszy nie wszytsko tu jest dziekij 64bitom

 

 

ps nie wiecie jak z WL-8305 Planet Wireless pod tym ??

Edytowane przez icemanhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uzytkownikow XP 64.

Mam kilka spostrzezen i pytan.

 

1. NOD 32 - nie dziala prawidlowo.

Osobiscie uzywam Avast Home Edition v 4.6 - dziala ok.

2. Do podkrecania grafiki ATI - super nadaje sie program ATI Tray Tools w najnowszej wersji - obsluguje 64 i pokazuje temp karty.

3. Do monitorowania temp. procka uzywam SpeedFana w najnowszej wersji - dziala ok.

 

Mam pytanie odnosnie Far Cray i win XP 64.

Otoz jak mam zainstalowac pacza przerabiajacego gierkw w 64 bitowa jak nie moge wogole zainstalowac gry na XP 64.

Po nacisnieciu na setup32.exe pokazuje sie instalator, cos instaluje a potem napis:

Usetup32.exe na 32 bitowej wersji Windows, lub uruchom setup64.exe na 64 bitowej wersji Windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego XP<>2003 to dokładnie gdy wersja 32 bitowa 2003 (NT 5.2) powstała na bazie XP (NT 5.1), to juz x64 jest na odwrót i XP x64 (5.2)zrobili z 2003 x64(5.2).

Jak ktoś pamięta nazwy plików iso wersji beta XP x64 to niech zwróci uwagę że we wszystkich był 2003 a nie XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazl juz ktos przypadkiem sterowniki do myszy Logitech mx510 pod 64bit ? Oraz do Razer Diamondblack tez pod 64bit ? Bo te standardowe nie dzialaja :/ Na stronie producenta zarowno Razer jak i Logitech nie ma nic napisane o 64bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciut więcej problemów z windą XP64

 

- norton antivirus nie działa / w ogóle nic symanteka nie chce działać ;-(

- partition magic nie chce przerabiać nic na dyskach SATA (ze zwykłymi działa poprawnie/prawie poprawnie)

- PCMARK04 nie chce działać krzycząc, że nie mam media encoder 9, które nie chce się zaintalować bo nie ma wersji na to windows.

- 3dmark01 nie działa,

- w 3dmark05 nie działa mi 2 z testów

- nie znalazłem sterów do SB l

- stery do myszy logitecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując

Co to za system ja k ponad połowa programów nie chodzi :/

3DMarki chodzą tylko po części

 

Z zaawansowanego oprogramowania sieciowego 80% nie chodzi

 

kapa totalna

 

 

szukam informacji o usłudze : WOW64

czyżby nikt nic nie wiedział ??? powiem że pozwala ona uruchomić niejako ręcznie niektóre programy 32 bitowe które normalnie nie chca działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylo to i Ja wiem

 

Tylko czy jest jakiś sposób aby zmusić program 32bitowy do uruchomienia poprzez WOW64 ,czy niejako ta usługa działa automatycznie ???

 

Potrzebuje uruchomić na kompie u kumpla 2 programy

BestCrypt - ponoć miał chodzić poprzez WOW64 -niestety po instalce wywala jakis błąd sterownika

 

Bandwitth Controller - wywala podobny błąd sterownika

 

 

być moze jest jakis sposób aby niejako zmusic te programy do uruchomienia

tyle że nie mam pojęcia jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka a ja mam problemika nastepujacego. zakupilem athlonika 3000 64-bit i nie moge nigdzie dorwac windowsika 64 :( mam jakis bzdetny link na torrenta ale u mnie to ledwo chodzi . moze ma ktos jakis fajny link . dzia wielkie zgory. a i jeszcze mam takie pytanko, jak podkrecam go to ciagle widzi mi go jako 3000+ (podkrecalem do ponad 2100Mhz) to normalne czy ja cos robie nie tak. plyte mam abita AV8 socket 939. moze pytanie troszke nie w temacie ale tak przy okazji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

W sprawie właśnie sterowników bardzo wajny jest ten systemik XP 64bit sciągnołem sobie sterowniki do Radeona 9550 z strony ATI i niechcą sie zainstalować czy może ktoś miał podobny problem??

Sterowniki do płyty głownej zainstalowały sie bez problemu.

A takrze mam problem z drukarka LExmark X1170 i dzwiękiem MInta 6 kanałów na czypsecie CMI 8738 i niestety tez niemoge znaleść do niej sterowników.

 

Jak by ktoś wiedzał gdzie moge znaleśc te sterowniki byłbym zadowolony i zgóry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mad3ros: z tego co sie orientuje zwykly diskeeper 9 nie dziala - zainstaluj wersje pro.

powinna dzialac.

1446155[/snapback]

Heheh.. Pro tez nie dziala ;). Ale za to dziala ( i to na pewno ) wersja server enterprise edition. :) Mam i uzywam. No i czekam na nod32 2.50 ehhh. Niby jest, ale tylko dla zarejestrowanych .... Edytowane przez mad3ros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z siecówką z A8N-SLI. Driver 64 ktory sciagnalem ze strony asusa nie dziala, sprzęt w ogóle nie jest wykrywany.

Macie jakiś pomysł z czego to może wynikać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zbig

Niekoniecznie. Ja mam 2 sieciówki i jedna poszła ze sterów nforca a drugą musiałem doinstalować ręcznie. Jednak ostatnio zauważyłem że działa poprawnie opcja wyszukiwania automatycznego sterów w internecie. Radzę sprubować bo mi pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...