Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

1471738[/snapback]

stery od plyty zainstalowane dzieki za link:)

ale mam 2 problem niemoge znalesc sterow do modemu motoroli sb5100 jak by ktos mial to prosze o jakis link ale na meila robek295@wp.pl albo gg 7681534

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak któś może to niech mi napisze jak zmienić użytkownika przy logowaniu. zainstalowałem XP 64 i wyskoczyło mi Administrator i hasło chociaż nie wpisywałem tego... dysk mam sformatowany w fat 32 dzięki za pomoc. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam 2 problem niemoge znalesc sterow do modemu motoroli sb5100 jak by ktos mial to prosze o jakis link ale na meila robek295@wp.pl albo gg 7681534

1472008[/snapback]

 

Mialem ten sam problem. I podszedlem do tego inaczej. ;) Podlaczylem modem przez sieciowke zintegrowana z plyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem. I podszedlem do tego inaczej. ;) Podlaczylem modem przez sieciowke zintegrowana z plyta ;)

1473237[/snapback]

 

 

hmmm ja mam internet z kablówki, i idzie przez sicówkę oczywiścię B), no ale dalej nie wiem jak rozwiązać problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze juz bylo ale co mi tam.

Jak zrobic 64bit sterowniki SATA dla DFI LanParty?

 

1. Robisz 32bit sterownik na flopie F6_NF4R.exe

2. Zasysasz nForce_6.39_WinXP64_international.exe i rozpakowujesz

3. Kopiujesz na flopa pliki z katalogu IDE\WinXP [nadpisujesz] bez raidtool

 

I gotowa dyskietka ze sterami 64bit ;]

 

EDIT:

Aaa i wywalcie nF4-sata.bmp bo nie zmiesci sie.

I w raidmgmt.ini wywalcie naglówek,

[image...

...=nF4-sata.bmp

thats all dude! Edytowane przez Kokoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiasłem wcześniej czy ktoś ma jakieś rozwiązanie odnośnie uruchamiania się XP 64 a mianowicie przy ładowaniu ładuje się użytkownik administrator i hasło chociaż nic wcześniej nie wpisaywałem odnośnie takiego ustawienia. Nie mogę się dostać do sytstemu i nie wiem jak to ominąć. Bardzo proszę o rozwiązanie dla tego problemu i dzięki z góry. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiasłem wcześniej czy ktoś ma jakieś rozwiązanie odnośnie uruchamiania się XP 64 a mianowicie przy ładowaniu ładuje się użytkownik administrator i hasło chociaż nic wcześniej nie wpisaywałem odnośnie takiego ustawienia. Nie mogę się dostać do sytstemu i nie wiem jak to ominąć. Bardzo proszę o rozwiązanie dla tego problemu i dzięki z góry. Pozdro.

1474341[/snapback]

a prubowales kliknac ok albo anuluj mi sie to tez pokazuje i jak klikne ok albo anuluj to sys sie laduje bez problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem. I podszedlem do tego inaczej. ;) Podlaczylem modem przez sieciowke zintegrowana z plyta ;)

1473237[/snapback]

ja tam mialem klopod z sieciowka taki ze niemialem sterow do niej na 64bit po poszukiwaniach 3 dniowych :mur: wkoncu znalazlem stery do sieci mam plyte asus k8v-x a sieciowke ma na sobie jakas marwell...... a sterownik pasuje od karty na pci marwell sciagnolem ze strony producenta i teraz smigam na win64 bez problemu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmumie, wcześniej się pytałem jaki jest build tego windowsa i na czym bazuje a więc:

 

 

Codename windows 2003 server. Zawiera wszystkie łaty sp1 i sp2 i pozostałe jakie wyszły dla 2003. Więc nie ma mowy o jakiejkolwiek integracji hotfixów.

 

 

Oto mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos orientuje czy jest juz dostepny jakis firewall i antywir dla 64bitowej Windy? Pytam kontrolnie bo jak wroci do mnie plytka to chcialbym sobie wrzucic ta Windke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z tym winem a raczej ze sterami do grafy ati gdyż jak instaluje stery to wyskakuje mi błąd File copy filed i po chwili restart windowsa, pomaga tylko skasowanie plików ati z dysku jakie się zainstalowały, w czym leży problem

 

mam zainstalowane NV_656_WINXP64-[Guru3D.com] do płyty

 

i catalisty 5.5 próbuje zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z tym winem a raczej ze sterami do grafy ati gdyż jak instaluje stery to wyskakuje mi błąd File copy filed i po chwili restart windowsa, pomaga tylko skasowanie plików ati z dysku jakie się zainstalowały, w czym leży problem

 

mam zainstalowane NV_656_WINXP64-[Guru3D.com] do  płyty

 

i catalisty 5.5 próbuje zainstalować

1475294[/snapback]

Napisz jaką masz grafę (chociaż, po Markach widzę że dużo więcej niż R9200 :) ). Z tego co napisałeś wynikać może, że walnęła ci kopia sterów, gdy ściągałeś ją z netu (mi się to też zdarzyło kilka razy). Może spróbuj jeszcze raz ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos orientuje czy jest juz dostepny jakis firewall i antywir dla 64bitowej Windy? Pytam kontrolnie bo jak wroci do mnie plytka to chcialbym sobie wrzucic ta Windke :P

1474965[/snapback]

Firewall:

www.tinysoftware.com

Jądro firewalla 64 bitowe. Nakładka (GUI) 32 bitowa. Ale to jaka jest nakładka nie ma znaczenia.

 

Antywir:

Z tego co wiem to tylko avast jako tako działa(ł).

 

Wiele aplikacji się nie odpala (np. g**niane skype) z powodu włączonego NX (tak samo jest z winXP+SP2). Dla większości takich aplikacji wystarczy tylko wyłączyć tę opcję (Win+PauseBreak, Advanced, Performance->Settings, Data execution prevention, ...). Czasami działa :)

 

IE 64 bitowy jest problemem ponieważ nie ma np. Macromedia Flash'a 64 bitowego pod windę a durny IE zawsze się pyta czy to ściągnąć.

System jest fajny ale niestety ma dużo większe wymagania co do pamięci niż poprzednik. No i sterowniki...... tu jest pies pogrzebany. Sterowników brak a jak są to w wersjach beta.

Do dodatkowych przycisków myszki jest program "x-mouse button control".

Wydajność na RC jest raczej mniejsza niż na final'u (ale osobiście tego nie sprawdzałem). Ilość aplikacji natywnie 64-bitowych jest nadal zaskakująco niewielka (nie tylko pod windę ale również pod inne OSy).

No i ten problem z dostępnością nowego SDK.... grrrrr

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

AMD Athlon 64 & 64 X2 Processor Driver

AMD Athlon 64 Processor Driver for Windows XP x64 Edition and Windows Server 2003 x64 Editions Version 1.2.2.1

 

1476659[/snapback]

 

 

czytać nie umiesz, jak wół jest napisane że do AMD Athlon 64 & 64 X2

 

ps. wyszła też ver. 32 bitowa

 

 

GeoT mam X800XL

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym forum to wogóle jakieś odpowiedzi ????????? napisałem już kilka razy i nikt nie raczy mi odpowiedzieć..... Może znajdzie się ktoś o dobrej woli i pomoze mi rozwiązać problem...... to forum stworzone jest chyba w tym celu....... pozdrawiam wszystkich...... o dobrej woli........ :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... tego typu posty nie są związane z tematem, więc nie powinny w ogóle się pojawiać na tym formu, ale jeśli nikt nie odpowiada, to znaczy, że nie wie. Jeśli ktoś wie - odpowiada. Taka jest zasada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do wszystkich posiadajacych neostrade, chce sie przesiasc na win x64 ale do mojego modemu speedtouch 330 nie ma sterownikow, co mi polecicie zrobic aby ominac ten problem najtanszym kosztem ? ktore z modemow adsl chodza pod win x64 ? Z góry dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy zostaje zakup routera ADSL bo nie ma sterowników do żadnego modemu wręcznanego przy zakupie neostrady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z tym winem a raczej ze sterami do grafy ati gdyż jak instaluje stery to wyskakuje mi błąd File copy filed i po chwili restart windowsa, pomaga tylko skasowanie plików ati z dysku jakie się zainstalowały, w czym leży problem

 

mam zainstalowane NV_656_WINXP64-[Guru3D.com] do  płyty

 

i catalisty 5.5 próbuje zainstalować

1475294[/snapback]

Ha, miałem to samo - i powiem ci, ze testowałem juz wszystkei Catalysty pod x64 i nic . Co ciekawe problemu nie było jak kompa na defaulcie odpaliłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, miałem to samo - i powiem ci, ze testowałem juz wszystkei Catalysty pod x64 i nic . Co ciekawe problemu nie było jak kompa na defaulcie odpaliłem :D

1479982[/snapback]

ale ja kompa na "defaulcie" miałem jak stery do karty wgrywałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, zalezy mi na czasie bardzo i nei mam czasu szukać, moze mi zapodac linka do sterów na nForce 3 i jakis catalsytów dla 64 bitowego wina??

1480571[/snapback]

Jesteś ćwokiem do kwadratu. Odp. www.nvidia.pl oraz www.ati.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty taki cwany zbig jestes, zlaezalo mi na czasie i po prostu nie pomyslalem o nvidia.pl :mur:

necik ju mam wszystko ok, tylko brak czcionek polskich mnie denerwuje, gdu pierwszy raz instalowalem winde to bylo w opcjach poish programmist a tera nie bylo i nawet po zainsatlwoaniu winydy w panelu sterownaia tez nie ma tego, wie ktos moze jak wlaczyc polski progrmaisty na x64?

 

wlasnie zrobilem testy i jestem zszokowany, w everescie na normlanym 32bitowce mialem odczyt pona 4000mb/s a tu mam 3500 :blink: tak smao 3d marki wyniki spady o kilkaset punktow, o co moze chodzic? :blink:

Edytowane przez marek.t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...