Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

zgódź się na instalację dx9.0c bo tylko tak przejdziesz przez instalację, a on i tak Ci nie zainstaluje

1599822[/snapback]

Witam

 

Zawsze się zgadzam i okazuje się że mam zainstalowanego Dx ALE GRY GO NIE WIDZĄ !!!

 

W przypadku j.cytat potwierdzam chęć instalacji Dx9.0c on po chwili wykrywa zainstalowaną już wersję a instalator gry wyłącza się.

Tak samo jest bez instalki... Kopiuje sobie zainstalowaną grę z innego kompa chcę uruchomić i.....kicha....BRAK Dx9.0c.......... :mur: POMOCY

 

 

Pozdrawiam

socet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba z kilkanaście razy padało pytanie o Thomsona speed touch 330. No więc ja wysłałem maila do thomsona z pytaniem kiedy stery bedą dostępne. Dostałem taką krótką odpowiedź:

They are due out in October.

Regards

I jeszcze takie pytanko: jak się W64 sprawuje na nowych Sempronach64 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mialem windowsa x64 to mi sie nie instalowaly ks project Poradzil ktos sobie z tym probem ?

p.s.

a dokladnie nie wykrywalo mi mojej karty sb live 5.1 :/

1609326[/snapback]

Ten problem to juz dawno przeżytek. Najnowsze stery do SB Live są już od dawna w sieci i tu na forum link juz się pokazywał.

 

A ks project to zupełnie inna bajka i tu ci nie poradze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< Po Zainstalowaniu Win 64 bit nie mogłem sie doszukać sterowników do karty

NVIDIA Geforce FX 5200 ....mysle ze ten mi zadziała ->http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1008,

Nom i Sterownik Magistrali PCI i AUDIO nie wykryto przy pomocy CD z Płyty Głownej ASUS K8N z tego co wiem to tez Realtek ??Mam Zamiar sie Zabrac za Tego Win 64 bit

i postawic sprzet całkowicie sprawnie .... :cry: aaa do płyty NFORCE3 ten sterownik ktos

sprawdzał->http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1068 ??? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< Po Zainstalowaniu Win 64 bit  nie mogłem sie doszukać  sterowników do karty 

NVIDIA Geforce FX 5200 ....mysle ze ten mi zadziała ->http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1008,

Nom i Sterownik Magistrali PCI i AUDIO nie wykryto przy pomocy CD z Płyty Głownej ASUS K8N z tego co wiem to tez Realtek ??Mam Zamiar sie Zabrac za Tego Win 64 bit 

i postawic sprzet całkowicie sprawnie .... :cry: aaa do płyty NFORCE3 ten sterownik ktos 

sprawdzał->http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1068  ??? :unsure:

1612859[/snapback]

Instaluj sterowniki do GFORCA ze strony nvidia i zawsze najnowsze.

AUDIO pobierz ze strony Realteka.

Magistrala PCI będzie w sterownikach NFORCE też instaluj najnowsze.

Sugerowałbym Tobie abyś postarał się zapomnieć o sterownikach z płytry CD dołączonej do płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest moze jakis dzialajacy emulator cdromu do win xp x64??

czy dzialaja sterowniki rezera do diamondbacka?:D

i ostatnie:)

posiada ktos karte tv ktora dziala na tym systemie??:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zainstalować win 32bit i 64 bit na jednym dysku W jakiej kolejności należy to zrobić? Jakim prg przygotować 2 partycje na dysku aby z każdej z nich mógł startować stysem (na 1 win 32,na 2 Win 64) Chciałbym aby przy starcie komputera był możliwy wybór stystemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zainstalować win 32bit i 64 bit na jednym dysku W jakiej kolejności należy to zrobić? Jakim prg przygotować 2 partycje na dysku aby z każdej z nich mógł startować stysem (na 1 win 32,na 2 Win 64) Chciałbym aby przy starcie komputera był możliwy wybór stystemu.

1615374[/snapback]

 

partycje przygotujesz "partiton magic 8" kolejnosc instalowania raczej nie ma znaczenia ale pewnie masz juz 32 to doinstaluj 64 (odpalasz kompa z instalacyjnej plytki win 64 i normalnie instalujesz na przygotowanej wszedzie partycji)

manu wyboru utworzy ci sie samo a edytowac je mozesz z poziomu windowsa

uruchom-> wpisujesz "msconfig" i w zakladce boot.ini mozesz ustawic ktory ci sie odpala domyslnie i ewentualnie czas oczekiwania na automatyczne wybranie domyslnego systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie chciał wstać to powino wystarczyć zamienienie plików startowych na C na te z instalki x64(ten sam problem wystepuje miedzy kazdą wersją windowsa, zawsze na C muszą byc pliki z najnowszego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja też bym chciał żeby był głównym ale brakuje sterowników do Net 24 (Speedtouch 330) i do Plusteka UT 24 (skaner w najbliższym czasie zmienię - czy Epson 2480 pracuje poc XP 64 Bit?) a nie potrzebuję dzielić internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, ale wszystko śmiga na zwyklych codec packach... swoja droga, wiem ze sa perfekcjonisci ktorzy jak system maja 64bit to chca wszystko miec wlasnie pod 64, ale spokojnie... przyrost wydajnosci nie jest duzy, a wszystko dziala na programach 32bitowych, wiec np. antivir mozna avasta, kodeki mozna zwykle... itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie chciał wstać to powino wystarczyć zamienienie plików startowych na C na te z instalki x64(ten sam problem wystepuje miedzy kazdą wersją windowsa, zawsze na C muszą byc pliki z najnowszego).

1615887[/snapback]

Hmm, ja mam na C: "zwykłego",a na D: x64. I w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby podczas instalki x64 wcale nie wykrył , ze na C: jest juz jakaś instalacja Windy. Jedyne co w tym wypadku mogę zrobic to ręcznie zmienić boot HDD w BIOSie by odpalał z danego sysu. Idąc twoim tropem powinienem wkleić boot.ini z x64 do x32?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...