Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.właśnie zainstalowałem w moim laptopie win x64 i mam problem ze sterownikami do ati radeon 200m. zainstaliwałem stery w wersji 6.2na 64 bit i porażka.odpala się ze startem systemu jak niby powinien,ale jak odpalam panel ati to są 3-4 nagłówki ,a reszta jest pusta.poza tym jak zauważyłem te stery nie działają bo nie mam żadnych opcji dotyczących urządzeń ati. GG 4935014 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

otóż gdy chce zainstalowac system Windows XP 64 bit Edition (wersja 2003), z już zainstalowanego systemu (w2k3 x64) wyskakuje taki błąd:

 

"Setup cannot load the keyboard layout file kbdus.dll.

Setup cannot continue. Shut down or restart ypur computer"

 

a gdy chce zainstalowac z bootowalnego CD wyskakuje taki błąd:

 

"the file kbdhid.sys is currupted

Press and key to continue"

-> więc wciskam Enter... i wyskakuje:

"Instalation failed"

 

I zonk....

 

Dzieje sie tak nawet gdy instaluje system z HDD...

 

Znalazłem takie coś na stronie MS:

http://support.microsoft.com/default.aspx?...kb;en-us;246187

 

Ale nie znam dobrze angola i nie wiem o co biega....

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak mam rozgryc x64 skoro on jest uparty jak osiolek? GG staje deba, Outpost glupieje wywala jakis maras ze 2000lat temu minela moja wersja testowa a mam OutpostaFree :/ Jedyny ktory spisuje sie na medal to antywir NOD32 x64 i IE x64 reszta cos kuleje mi :/ win2k3 x64 tez tak szaleje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jabel

skad zassać najnowszą wersje ? xp 64

bo od microsoftu maila nie dostałem, a wypelnialem formularz 3x juz :/

 

 

i czekalem kilka dni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w spamie moze mail od MalegoMiekkiego (microsoftu) trafil do kosza razem ze spamem, ja tak mialem. Swoja droga zabawna przewrotnosc losu potentat laduje w koszu uwazany za smieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jabel

@jabel

Regulamin się kłania - to po pierwsze. A po drugie - życzę Ci jak najdłuższego ZPP...

 

eh...

skoro system jest darmowy.... no nic...czasem nie warto .....

 

 

 

wiadomości od microsoftu była w spamie

 

miałeś racje

 

 

a odpowiedzi nic nie wnoszące do tematu proszę o skasowanie..

 

pozdrawiam wszystich osdyłaczy do faq'a - którzy wcale się nie przydają... i proponuje zamiast forum zostawić same faq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jabel

Jesli dostales maila z linkiem do ISO to musi tam byc tez klucz.

 

wszystko oki jest juz ;)

stane się legalnym posiadaczem systemu :) chyba pierwszy raz w życiu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh...

skoro system jest darmowy.... no nic...czasem nie warto .....

[ciach]

pozdrawiam wszystich osdyłaczy do faq'a - którzy wcale się nie przydają... i proponuje zamiast forum zostawić same faq.

System jest darmowy, ale to nie oznacza, że nie obowiązuje żadna umowa licencyjna, zapoznaj się z nią, a dopiero później pisz takie rzeczy. Poza tym pytałeś o klucz do wersji RC2, a nie finalnej, która rzeczywiście jest do ściągnięcia ze strony MS.

Co do FAQ - odesłałem Cię do regulaminu, a nie do FAQ, czytanie ze zrozumieniem się kłania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Windowsa XP x64 i zauważyłem taki problem. Czasem (nie zawsze) system uruchamia sie strasznie dlugo - ok 2 minut po ekranie krazy ten niebieski paseczek :), przy czym dysk wcale nie jest mocno wykorzystywane, dopiero potem Windows się włącza. Innym razem jest zupełnie normalnie - po paru sekundach juz widze pulpit.

 

Czy ktoś wie co moze byc przyczyna. Windowsa instalowałem już ze 3 razy i za kazdym razem jest to samo. Instalkę ściągałem dwa razy więc to też nie jest przyczyną.

 

Sprzęt jak w podpisie.

 

Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Mialem to tesz raczej mam i w win xp 32bit tez w 2003 server tez ! Odlacz cdrom i wszystko wraca do normy ! Tam jest problem nie z win!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie prosze co moge zrobic zeby zainstalowac x64..? Nie bootuje mi płytki choc wypalałem ja juz na wszystkie sposoby (jako startowy z wykorzystaniem boot.bin i jako obraz i jak zwykłe dane i nic). Ustawiłem w biosie wszystko jak trzeba! Czasami tez jest tak ze czyta płytke i wyskakuje mi migajacy kursor i nic więcej. Czy moze to wina tego ze nagrywam na CD-RW..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...